Maxima grupė

Įmonės kodas: 301066547
Adresas: Kirtimų g. 47, 02244 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Mindaugas Bagdonavičius
Veikla: Prekyba (Prekybos centrai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

Maxima grupė akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Maxima grupė finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Maxima grupė

„Vilniaus prekyba“ ieško viešųjų ryšių vadovo

2017.11.09Didžiausia mažmeninės prekybos grupė Baltijos šalyse „Vilniaus prekyba“ vėl ieško komunikacijos profesionalo, kuris sukurtų ir įgyvendintų įmonės tikslus atitinkančią viešųjų ryšių strategiją.

„Maximos LT“ pelną mažino KT bauda

2017.05.09„Maxima LT“ 2016 m. uždirbo 54 mln. Eur grynojo pelno – t. y. 26,1% mažiau nei 2015 m. Jei ne Konkurencijos tarybos paskirta bauda, pelnas būtų mažėjęs 5,7%.

„Maxima grupė“ turi naują personalo vadovą

2017.05.09UAB „Maxima grupė“, valdanti mažmeninės prekybos įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Bulgarijoje, nuo gegužės mėnesio turi naują personalo vadovą – Ernestą Letuką.

„Vilniaus prekybos“ grynasis pelnas sumažėjo 7%

2017.05.09Konsoliduotas „Vilniaus prekybos“ ir dukterinių įmonių audituotas grynasis pelnas 2016 m. sudarė 94,7 mln. Eur ir buvo 7% mažesnis nei 2015 m., kai jis siekė 101,8 mln. Eur.

„Maxima“ draudiminę išmoką iš „Ergo“ tikisi atsiimti teisme

2017.04.12Dvi VP grupės įmonės kreipėsi į teismą ir draudikės „Ergo Insurance SE“ reikalauja skirti draudiminę išmoką už 2013-aisiais Rygoje įvykusią tragediją, kai griuvo „Maximos“ parduotuvė ir žuvo 54 žmonės.

„Barbora“ pradeda darbą Kaune

2017.04.05Maisto ir kasdienio vartojimo prekių parduotuvė, šią savaitę testavusi savo paslaugą Kaune, ketvirtadienį oficialiai atidaro e. parduotuvę „Barbora“ antrajame šalies mieste.

„Maxima Grupė“ įsigijo „Barborą“

2017.01.13Mažmeninės prekybos tinklus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Bulgarijoje ir Lenkijoje valdanti UAB „Maxima Grupė“ įsigijo elektroninės prekybos bendrovę „Barbora“. Sandorio vertė – 1,4 mln. Eur.

Problemos dėl išmokų Zuolitūdės aukoms: „Maximos“ susitarimą užginčijo teisme

2016.12.01NT plėtros bendrovė, kuri kartu su „Maxima Latvija“ kaltinama dėl prieš trejus metus įvykusios tragedijos, stojo skersai Lietuvos kapitalo įmonės plano sudaryti taikos sutartis su nukentėjusiaisiais.

Iš VP dešimtuko liko penketukas: baigtas Bagdonavičiaus sandoris

2016.11.22Baigtas sandoris, kuriuo Mindaugas Bagdonavičius galutinai pasitraukė iš „Vilniaus prekybos“ ir su ja susijusių įmonių.

„Maxima“ susitarė su Zuolitūdės aukų šeimomis: planuoja 5,4 mln. Eur kompensacijų

2016.11.08SIA „Maxima Latvija“ susitarė dėl kompensacijų keliasdešimčiai šeimų, kurių artimieji žuvo įgriuvus parduotuvės Rygoje stogui.

Vertingiausios Baltijos šalių įmonės – nuvertėję bankai išlieka lyderiais

2016.10.13Nepaisant reikšmingai sumažėjusių verčių, bankininkystės grupės „Swedbank“ ir SEB išlieka vertingiausiomis įmonėmis Baltijos šalyse. Sudarytame dešimties vertingiausių Baltijos šalių įmonių dešimtuke – keturi lietuviški vardai.

Ignas Staškevičius: logiška, kad iš VP grupės pasitrauks visi smulkieji

2016.10.03Viena didžiausių Baltijos šalių verslo grupių anksčiau ar vėliau liks vieno akcininko nuosavybe, nebent bus nuspręsta keisti jos valdymą iš esmės.

„Vilniaus prekyba“ konsoliduojasi: perka „Franmax“

2016.09.02UAB „Vilniaus prekyba“ (VP) perka mažmeninės prekybos tinklo „Maxima“ frančizę valdančią UAB „Franmax“. Tai dar viena bendrovė, dėl kurios buvo kilęs konfliktas tarp verslininkų Mindaugo Marcinkevičiaus ir Nerijaus Numavičiaus.

„Maxima“ perėmė 12 parduotuvių Bulgarijoje

2016.07.28Bulgarijos konkurencijos sargai patvirtino sandorį, kuriuo UAB „Maxima grupė“ priklausanti bendrovė „Maxima Bulgaria“ įsigijo 3 ir išsinuomavo 9 parduotuves, priklausiusias Vokietijos prekybos tinklui „Penny Market“. Dar šiemet jos taps „T Market“ tinklo dalimi.

Estijos mokesčių inspektoriai tikrina VP grupės bendrovę

2016.07.14Pernai „Maximos“ franšizės verslą pardavusia bendrove susidomėjo Estijos mokesčių administratorius.

VP grupės ginčai Maltoje baigėsi, abi pusės atsiėmė ieškinius

2016.06.20Maltoje veikianti „Akropolius“ valdžiusi VP grupės bendrovė „Relvit Ltd.“ ir smulkusis grupės akcininkas Mindaugas Marcinkevičius nutraukė bylinėjimąsi.

„Maximos“ ir Numavičiaus sandoriai – Estijos prokuratūros akiratyje

2016.05.24Estijos generalinė prokuratūra tiria sandorius, kuriais prekybos tinklo „Maxima“ nekilnojamasis turtas buvo parduotas VP grupės akcininkams.

„Maxima grupei“ vadovaus Šustikas

2016.05.13Mažmeninės prekybos tinklas „Maxima“, pakeitęs vadovus Latvijoje, Estijoje bei Bulgarijoje, pokyčių ėmėsi ir grupės mastu.

Teismas iš dalies patenkino Marcinkevičių prašymą nenagrinėti „Mart Inn“ bylos

2016.05.05Lietuvos apeliacinis teismas pakeitė žemesnėje instancijoje priimtą sprendimą ir sutiko, kad VP grupės bendrovių ieškinys Baltarusijos prekybos tinklui „Mart Inn“ dėl „Maximos“ kopijavimo turėtų būti nagrinėjamas ne Lietuvoje.

„Maxima“ pateikė įrodymus „Mart Inn“ byloje: suma peržengė 300 mln. Eur

2016.05.03Baltarusijos prekybos tinklas „Mart Inn“ yra pasisavinęs „Maximos“ koncepciją, tai patvirtina ir rinkodaros ekspertai, ir sociologinės apklausos, skelbia VP grupės bendrovės.

Čia matote naujausias Maxima grupė nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 10 15. Viešbutyje "Le Meridien Vilnius" vyko "Verslo žinių" ir "Danske Bank" organizuota metinė vadovų, verslo savininkų ir valdybos narių konferencija "Verslas 2015". Iš kairės: Darius Mockus, koncerno "MG Baltic" prezidentas, Ignas Staškevičius, UAB "Maxima Grupė" akcininkas ir Gintaras Bertašius, AB "Vilkyškių pieninė" generalinis direktorius, valdybos pirmininkas. Diskusiją moderuoja: Rolandas Barysas, „Verslo Žinių” vyriausiasis redaktorius. Aušros Barysienės nuotr.

image

2014 10 15. Viešbutyje "Le Meridien Vilnius" vyko "Verslo žinių" ir "Danske Bank" organizuota metinė vadovų, verslo savininkų ir valdybos narių konferencija "Verslas 2015". Iš kairės: Ignas Staškevičius, UAB "Maxima Grupė" akcininkas ir Gintaras Bertašius, AB "Vilkyškių pieninė" generalinis direktorius, valdybos pirmininkas. Aušros Barysienės nuotr.

image

2014 10 15. Viešbutyje "Le Meridien Vilnius" vyko "Verslo žinių" ir "Danske Bank" organizuota metinė vadovų, verslo savininkų ir valdybos narių konferencija "Verslas 2015". Iš kairės: Ignas Staškevičius, UAB "Maxima Grupė" akcininkas ir Gintaras Bertašius, AB "Vilkyškių pieninė" generalinis direktorius, valdybos pirmininkas. Diskusiją moderuoja: Rolandas Barysas, „Verslo Žinių” vyriausiasis redaktorius. Aušros Barysienės nuotr.

image

2014 10 15. Viešbutyje "Le Meridien Vilnius" vyko "Verslo žinių" ir "Danske Bank" organizuota metinė vadovų, verslo savininkų ir valdybos narių konferencija "Verslas 2015". Iš kairės: Darius Mockus, koncerno "MG Baltic" prezidentas, Ignas Staškevičius, UAB "Maxima Grupė" akcininkas ir Gintaras Bertašius, AB "Vilkyškių pieninė" generalinis direktorius, valdybos pirmininkas. Aušros Barysienės nuotr.

image

2014 10 15. Viešbutyje "Le Meridien Vilnius" vyko "Verslo žinių" ir "Danske Bank" organizuota metinė vadovų, verslo savininkų ir valdybos narių konferencija "Verslas 2015". Iš kairės: Darius Mockus, koncerno "MG Baltic" prezidentas, Ignas Staškevičius, UAB "Maxima Grupė" akcininkas ir Gintaras Bertašius, AB "Vilkyškių pieninė" generalinis direktorius, valdybos pirmininkas. Diskusiją moderuoja: Rolandas Barysas, „Verslo Žinių” vyriausiasis redaktorius. Aušros Barysienės nuotr.