Omnitel, UAB

Įmonės kodas: 110305282
Adresas: Vytenio g. 18, 03229 Vilniaus m.sav.
Vadovas:
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Omnitel, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Omnitel, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Omnitel, UAB

Didžiausių Lietuvos darbdavių 20-tuke – trys naujokai

2018.01.14Šių metų pradžioje didžiausių darbdavių 20-tukas pasikeitę. Į aukštesnes pozicijas įsiveržė ligoninės ir kariuomenė bei pora užsienio investuotojų. Jiems vietas užleido valstybės valdomos įmonės bei prekybos tinklai.

Šventinių reklamų kova: „Maxima“ aplenkė „Lidl“, „Telia“ lipa ant kulnų

2018.01.05Per tik ką praūžusias šventes televizijos sulaukė 1,2% daugiau reklamos skaičiuojant sekundėmis ir beveik 7% – vertinant pinigais. Dėl vartotojo dėmesio aktyviai grūmėsi ir telekomunikacijų bendrovės, ir prekybininkai, o šventiniame šurmulyje „Maxima“ aplenkė „Lidl“, per šiuos metus lyderiavusią savo komunikacijos biudžetais.

Lietuvos pašto valdybai vadovauja Nerijus Datkūnas

2018.01.05Valstybės valdomos AB Lietuvos paštas valdybos pirmininku išrinktas nepriklausomas jos narys Nerijus Datkūnas.

2018 m. tendencijos: rinkodara – ir tolygus augimas, ir modelio kaita

2017.12.30Šiuos metus reklamos rinka palydi nemenkais pokyčiais: tai ir ryškiai nuskambėję didžiųjų prekių ženklų atsinaujinimai ir susijungimai, ir visą sektorių į priekį toliau vežę prekybininkai, kurie ir 2018 m., tikėtina, nemažins apsukų. Vis dėlto dėl ateinančių metų ekspertai labiau linkę dalytis nuosaikesnėmis prognozėmis.

Rinkodaros sektoriaus metai: nuo susijungimų iki Prienų „Vytauto“ šūvio

2017.12.29Rinkodaros ir komunikacijos sektoriui 2017 m. netrūko naujienų: metus lydėjo ir įsigijimai, ir konsolidacijos, ir didelių prekių ženklų pokyčiai, o metus vainikavo Prienų-Birštono krepšinio klubo „Vytautas“ šūvis, tapęs bene ryškiausia reklama Lietuvai.

Vadovas turi išmokti galvoti kaip kiti

2017.12.26Spalio „Verslo klasėje“ rašiau apie svarbiausią vadovų darbą – sprendimų priėmimą. O šį kartą pakalbėkime apie vieną svarbiausių vadovų savybių ar įgūdžių.

Didysis vadovų kalbėtojų trejetas – Meidė, Dundulis ir Masiulis

2017.12.21Dažniausiai žiniasklaidoje pirmąjį šių metų pusmetį kalbėję įmonių vadovai yra Kristina Meidė, „Maxima LT“ generalinė direktorė, Dainius Dundulis, „Norfos“ įmonių grupės vadovas, ir Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Teisme atversta Pakso, Vainausko ir Zabulio byla

2017.12.20Vilniaus apygardos teismas trečiadienį atvertė bylą dėl prekybos poveikiu, kurioje kaltinimai pareikšti buvusiam „Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkui, europarlamentarui Rolandui Paksui ir „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės vadovui Gedvydui Vainauskui, o viename bylos epizode figūruoja ir Antanas Juozas Zabulis, Tarptautinės prekybos naftos produktais įmonių asociacijos prezidentas, taip pat einantis valdybos nario pareigas keliose įmonėse.

„Telia“, „Circle K“, „Luminor“: susidomėjimo daugiau, komunikacijos mažiau

2017.12.19Lietuva šiemet sulaukė kelių didelių prekės ženklų atsinaujinimo: „Teo“ ir „Omnitel“ virto „Telia“, „Statoil“ pasipuošė „Circle K“ iškabomis, o „Nordeos“ ir DNB bankai – „Luminor“ vardu. Įvertinus šių prekės ženklų komunikacijos aktyvumą prieš susijungimą ir po jo, matyti, kad dabar jis šiek tiek sumenko, o verslas neišnaudoja visų savo galimybių.

„Telia Lietuva“ keičia privačių klientų vadovą

2017.11.24Nuo kitų metų pradžios „Telia Lietuvos“ privačių klientų vadovo pareigas pradės eiti Havalas Van Drumptas. Jis šiose pareigose pakeis Norbertą Žiobą. Pastarasis bendrovėje dirbs iki 2017 m. gruodžio 22 d.

Nenaudojamo prekės ženklo apsauga gali nesuveikti

2017.11.20Nebenaudojamus prekių ženklus verslai dar kurį laiką yra linkę saugoti, tačiau fiktyvus ženklo registracijos pratęsimas nesuteikia vienareikšmės apsaugos. Jei ženklas nėra naudojamas, registracija gali būti pripažinta negaliojančia.

Interneto egzaminas Lietuvai: nuo ryšio – prie turinio

2017.11.17Internetą Lietuvos gyventojai gavo dovanų nepriklausomybės atgavimo proga, tačiau, ką su juo daryti ir kaip panaudoti, suprato ir išmoko gerokai vėliau. Kokias galimybes internetas atvėrė verslui pirmaisiais jo atsiradimo metais ir ką siūlo šiandien, kai šviesolaidinio tinklo skvarba Lietuvoje – viena didžiausių pasaulyje?

„Kelių priežiūros“ valdyba imasi komandos, bet ne vadovo

2017.11.14Konsolidavus 11 regioninių kelių priežiūros įmonių nuo lapkričio pradėjusioje veikti VĮ „Kelių priežiūra“ suformuota nauja įmonės valdyba, kurioje neliko politikų. Jai vadovauti paskirtas verslininkas Vygantas Sliesoraitis. Vienas pirmųjų valdybos darbų yra padėti surinkti įmonei komandą.

„Telia“ jau leidžia skambinti internetu, bet tik su flagmanais

2017.10.21„Telia Lietuva“ skelbia pagaliau sutarusi su telefonų gamintojais dėl galimybės Lietuvoje siūlyti VoLTE (angl. Voice over Long-Term Evolution) technologiją, kuri leidžia vykdyti balso skambučius 4G mobiliojo interneto ryšiu. „Tele2“ ir „Bitė“ VoLTE savo tinkluose dar neįdiegė, bet žada tai padaryti.

„Telia Lietuva“ registruoja naują prekių ženklą

2017.10.19Telekomunikacijų bendrovė „Telia Lietuva“ registruoja naują prekių ženklą „Telia ONE“. Pastarasis – išbraukus kelias raides, puikiai atrastas sutrumpinimas žodžio „Omnitel“ – turėto ir po bendrovių susijungimo atsisakyto prekės ženklo.

„Telia“ ima aktyviau vilioti klientus – pasiūlė paslaugų paketus

2017.10.13„Telia Lietuva“, regis, baigė vidinius darbus, susijusius su nauju kompanijos įvaizdžiu ir strategija, – teikti visus verslui ir gyventojams reikalingus skaitmeninius sprendimus iš vienų rankų. Tokias prielaidas leidžia daryti tai, kad bendrovė šiandien pasiūlė pirmąjį paslaugų paketą su papildomomis paskatomis. Po valandos „Tele2“ atsakė nauju savo pasiūlymu.

Klaidinanti reklama bumerangu smogia jos skleidėjų įvaizdžiui ir reputacijai

2017.10.04Nesąžiningas elgesys su verslo konkurentais, pasitelkiant klaidinančią prekių ar paslaugų reklamą, ne dažnas, bet vis dar pasitaikantis ginklas, siekiant užimti geresnes pozicijas rinkoje ir pelnyti didesnį vartotojų palankumą. Tačiau vis dažniau toks nesąžiningas elgesys grįžta bumerangu klaidinančios reklamos skleidėjams. Visuomenė tampa mažiau tolerantiška tokiems pažeidimams, todėl įmonių neretai laukia vartotojų nepasitikėjimas, konkurentų ieškiniai ar baudos.

Teismui perdavė Pakso, Vainausko ir Zabulio bylą

2017.09.12Teismui nagrinėti perduota prekybos poveikiu byla, kurioje kaltinimai pareikšti trims asmenims – Europos Parlamento (EP) nariui ir dviems verslininkams.

„Bitė Lietuva“ turi naują ryšių su visuomene vadovą

2017.08.28Telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir ryšių su visuomene vadovu tapo Antanas Bubnelis.

Prie „TeleSofto“ rinkodaros vairo stojo „Delfi“ verslo plėtros vadovė

2017.08.09Nuo šio mėnesio pradžios išmanių ir inovatyvių IT paslaugų bendrovės „TeleSoftas“ grupėje veiklą pradėjo rinkodaros skyrius. Naujai veiklą pradedančiam skyriui vadovauja Erika Maslauskaitė, iki šiol dirbusi „Delfi“ grupės verslo plėtros vadove.

Čia matote naujausias Omnitel, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2016 11 16. Oficialiai atidarytas „Vilnius Tech Park“ – jaunoms technologijų bendrovėms skirtas pastatų kompleksas sostinės L. Sapiegos gatvėje. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 16. Oficialiai atidarytas „Vilnius Tech Park“ – jaunoms technologijų bendrovėms skirtas pastatų kompleksas sostinės L. Sapiegos gatvėje. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 04. Vilniuje Litexpo vyko Verslo žinių organizuojama konferencija „Išmani Lietuva“. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 04. Vilniuje Litexpo vyko Verslo žinių organizuojama konferencija „Išmani Lietuva“. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 04. Vilniuje Litexpo vyko Verslo žinių organizuojama konferencija „Išmani Lietuva“. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.