Omnitel, UAB

Įmonės kodas: 110305282
Adresas: Vytenio g. 18, 03229 Vilniaus m. sav.
Vadovas:
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Omnitel, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Omnitel, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Omnitel, UAB

Baltija gyveno vietinėmis aktualijomis

2018.07.04Investuotojai trečiadienį sukiojosi apie Talino jūrų uosto akcijas, fiksuotas „Auga Group“ akcijų atšokimas, o žinią apie pokyčius „Telia Lietuvos“ vadovybėje įvertinta neutraliai. Europoje nuotaikos apniuko.

Kęstutis Šliužas: vienas iš dalykų, kuriais tikiu

2018.07.04Nuo pat pradžių ne kartą sakiau, kad į pensiją iš čia („Telia Lietuvos“ – VŽ) tikrai neišeisiu. Kai pirmą kartą tai paskiau atvirai prieš kokius 4 metus – tikrai tai skambėjo neįprastai. 4–5 metai – geras ciklas ir man visai įprastas. Per tiek laiko galima tikrai įgyvendinti daug idėjų bet kokio dinamiškumo rinkoje.

Šliužą atvedusi personalo specialistė: jis vadovavo optimalų laikotarpį

2018.07.04Nijolė Kelpšaitė, vadovų atrankos kompanijos „J.Friisberg & Partners“ vadovaujanti partnerė, atvedusi Kęstutį Šliužą į „Telia Lietuvą“, sako, kad jis šiai bendrovei vadovavo optimalų terminą – 5 metus – ir atliko didelį darbą sujungiant „Telia“ su „Omnitel“. Dabar bendrovei esą reikalingas kitoks vadovas.

Kęstutis Šliužas traukiasi iš „Telia Lietuvos“

2018.07.04„Telia Lietuvos“ valdyba naujuoju bendrovės vadovu skiria Daną Strombergą. Jis pakeis dabartinį vadovą Kęstutį Šliužą.

Būsimasis IAE vadovas Kamienas: „Nukem“ negalės pretenduoti į naujus užsakymus

2018.06.05Šimtų milijonų eurų vertės uždarymo projektus įgyvendinančios Ignalinos atominės elektrinės (IAE) vadovo konkursą laimėjęs laikinasis įmonės vadovas Audrius Kamienas sako, kad vienas svarbiausių jo veiklos prioritetų bus skaidrumas. Pasak jo, jėgainės laukia iššūkiai, įgyvendinant du didelius projektus – radioaktyviųjų atliekų laidojimo atliekyno bei reaktorių ardymo.

Ne vieną verslą sukūręs D. Vaičiulis – apie karjerą, Dakaro ralį ir tikimybę žūti kalnuose

2018.05.04Yra kelių procentų tikimybė, kad žūsiu. Tokios frazės UAB „Spaineta“ vadovas, alpinistas ir šturmanas Darius Vaičiulis, išsiruošęs į eilinę ekstremalią avantiūrą, žmonai nesako. Bet tyliai pasiskaičiuoja visas galimybes.

Pleškėjo „Snaigė“, bet aidėjo plojimai „Teliai“

2018.04.20Baltijos biržose po itin prastų naujienų penktadienį daugiau nei 18% žemyn nėrė Alytaus šaldytuvų gamintojos „Snaigės“ akcijos, tačiau rinkos dalyviai negailėjo pagyrų „Telia Lietuvos“ rezultatams. Žinių turėjo ir „LHV Group“.

Rinka vertino „Telia Lietuvos“ dividendus

2018.03.29Investuotojų akiratyje ketvirtadienį buvo „Telia Lietuvos“ dividendai, nors naujienų pažėrė ir „Olympic“, „Linas Agro Group“, „Auga Group“.

Kada darbuotojas įmonėje tampa savo srities CEO

2018.03.24Kai darbuotojai jaučiasi atsakingi už visą įmonės veiklą, o ne tik atlieka pavestas funkcijas, klientams suteikiama geresnė paslauga, o bendrovė gali džiaugtis įsitraukusia ir nuolat tobulėjančia komanda.

„Telia Lietuva“ teisės vadovė: kaip įdiegus pokyčius padalinyje darbuotojų sumažėjo perpus

2018.03.19Kai darbuotojai jaučiasi atsakingi už visą įmonės veiklą, o ne tik atlieka pavestas funkcijas, klientams suteikiama geresnė paslauga, o bendrovė gali džiaugtis įsitraukusia ir nuolat tobulėjančia komanda.

Prieš 23 metus Lietuvoje atliktas pirmas skambutis mobiliuoju ryšiu

2018.03.16Prieš 23 metus, kovo 16 d., Lietuvoje pradėjo veikti GSM mobilusis ryšys. 1995-ųjų kovo 16 d. „Omnitel“ (dabar – „Telia“) tinkle įvyko pirmasis oficialus pokalbis GSM ryšiu tarp Gintauto Žintelio, tuometinio ryšių ir informatikos ministro, ir Juozo Kazicko, „Omnitel“ valdybos pirmininko.

Šiaulių banko pelno dalybos nenuvylė

2018.03.08Ketvirtadienį Baltijos biržų prekybos žvaigždė buvo ligšiolinį nemokamų akcijų ir piniginių dividendų lygį išlaikęs Šiaulių bankas. Europa pratinasi prie to, kad Europos centrinis bankas (ECB) pasiima saugumo pagalvę nenumatytiems atvejams.

Pelno dalybų šventė Baltijos biržose: kiek atiteks akcininkams

2018.03.07Baltijos biržų bendrovėms baigus skelbti praėjusių metų finansinius rezultatus, atėjo pelno dalybų metas. „Verslo žinios“ vienoje vietoje pateikia profesionalių rinkos dalyvių prognozes dėl būsimų dividendų, Baltijos biržų įmonių jau pasiūlytus dividendus ir jų pajamingumus, Vilniaus biržos įmonių rezultatus.

Paskirta „Telia Lietuvos“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė

2018.02.12AB „Telia Lietuva“ valdyba naujai suformuoto Rinkodaros ir komunikacijos padalinio vadove paskyrė Vaidą Jurkonienę, kuri iki šiol vadovavo rinkodarai ir prekės ženklo plėtrai.

Daugelis kraustosi į internetą, o „Bitės“ strategija – plėsti fizinių salonų plotus

2018.02.12Tiek telekomunikacijų, tiek kitų sričių įmonės savo klientų aptarnavimo operacijas, įskaitant ir pardavimus, kelia į internetą. Tačiau kai kurios įmonės pastebi, kad fizinių parduotuvių reikšmė didėja. Pavyzdžiui, „Bitė“ per praėjusius metus salonų plotą išaugino trečdaliu.

„Lietuvos energijos“ vadovas: būtų didelė nelaimė, jei turėčiau politinį užnugarį

2018.02.05Darius Maikštėnas, praėjusios savaitės pabaigoje išrinktas naujasis „Lietuvos energijos“ vadovas, didumą karjeros praleido telekomunikacijų bendrovėse. Pasak jo, technologijų revoliucija, per pastaruosius daugiau nei 10 metų pakeitusi telekomunikacijų sektorių ir dabar krečianti bankininkystę, ateina ir į energetiką.

„Lietuvos energijai“ vadovaus Maikštėnas

2018.02.01Valstybės valdomai energetikos įmonių grupei UAB „Lietuvos energija“ vadovaus Darius Maikštėnas – jį valdybos pirmininku ir generaliniu direktoriumi ketvirtadienį išrinko nauja bendrovės valdyba.

„Kompetencijos ugdymo centras“ integruojamas į „Telia“ paslaugų centrą

2018.01.24„Telia Lietuva“, keičia jau beveik dešimtmetį veiklos nevykdančios antrinės savo įmonės – „Kompetencijos ugdymo centras“ – pavadinimą į „Telia Global Services Lithuania“ ir integruoja ją į Vilniuje steigiamą grupės paslaugų centrą, kuriamą „Lintel“ pagrindu.

Didžiausių Lietuvos darbdavių 20-tuke – trys naujokai

2018.01.14Šių metų pradžioje didžiausių darbdavių 20-tukas pasikeitę. Į aukštesnes pozicijas įsiveržė ligoninės ir kariuomenė bei pora užsienio investuotojų. Jiems vietas užleido valstybės valdomos įmonės bei prekybos tinklai.

Šventinių reklamų kova: „Maxima“ aplenkė „Lidl“, „Telia“ lipa ant kulnų

2018.01.05Per tik ką praūžusias šventes televizijos sulaukė 1,2% daugiau reklamos skaičiuojant sekundėmis ir beveik 7% – vertinant pinigais. Dėl vartotojo dėmesio aktyviai grūmėsi ir telekomunikacijų bendrovės, ir prekybininkai, o šventiniame šurmulyje „Maxima“ aplenkė „Lidl“, per šiuos metus lyderiavusią savo komunikacijos biudžetais.

Čia matote naujausias Omnitel, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2016 11 16. Oficialiai atidarytas „Vilnius Tech Park“ – jaunoms technologijų bendrovėms skirtas pastatų kompleksas sostinės L. Sapiegos gatvėje. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 16. Oficialiai atidarytas „Vilnius Tech Park“ – jaunoms technologijų bendrovėms skirtas pastatų kompleksas sostinės L. Sapiegos gatvėje. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 04. Vilniuje Litexpo vyko Verslo žinių organizuojama konferencija „Išmani Lietuva“. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 04. Vilniuje Litexpo vyko Verslo žinių organizuojama konferencija „Išmani Lietuva“. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 04. Vilniuje Litexpo vyko Verslo žinių organizuojama konferencija „Išmani Lietuva“. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.