Pieno žvaigždės, AB

Įmonės kodas: 124665536
Adresas: Perkūnkiemio g. 3, 12127 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Aleksandr Smagin
Veikla: Maisto pramonė (Pienas ir jo produktai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Pieno žvaigždės, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Pieno žvaigždės, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Pieno žvaigždės, AB

Širvintos stato užkardas „Lelijos“ verslui

2018.02.01Nacionalinės žemės tarnybos Širvintų skyrius nutraukė žemės sklypų nuomos sutartį su siuvimo UAB „Lelija“. Siuvėjai skundžiasi, kad jie dėl to nebegalės privažiuoti prie siuvimo fabriko, kuris pasiekiamas tik per nuomojamą sklypą.

Atsistatydina „Pieno žvaigždžių“ vadovas

2018.01.10Iš AB „Pieno žvaigždžių“ generalinio direktoriaus pareigų atsistatydina Aleksandras Smaginas.

Turkmėnai didina įtaką „Pieno žvaigždėse“: kas tas investuotojas, valdantis 11,4% akcijų

2018.01.09Lietuvos pieno pramonė plečia vis labiau domina egzotinių šalių investuotojus – į „Rokiškio sūrio“ akcijas neseniai investavo Naujosios Zelandijos įmonė, o „Pieno žvaigždėse“ įtaką didina Turkmėnijos bendrovė, kurią „Pieno žvaigždžių“ vadovai vadina finansiniu investuotoju, o kiti rinkos dalyviai apibūdina kaip kaip geros reputacijos investuotoją.

Po sėkmingų Baltijos biržų metų laukiama sunkesnių

2017.12.28Netrukus Baltijos biržų indeksai užfiksuos dviženklį metinį preiaugį, tačiau kitąmet dėl didesnės grąžos Baltijos biržose padirbėti teks sunkiau. Daugiausiai per 10 metų kainuojančios „Tallink Grupp“ akcijos toliau kopia į viršų, pasibaigus pardavėjų spaudimui ir užsidarius mokesčių optimizavimo langui, atšoko Panevėžio statybos tresto akcijos.

Biržos farmacininkių akcininkai skaičiavo lemties kainą

2017.12.11Pagrindinio „Olainfarm“ akcininko ir vadovo mirtis paliko rinką nežinioje. Už pastarojo meto likvidžiausių akcijų nuosmukių vis kyšteli „Nordea“ ausys. Pastarasis tarpininkas išsipardavinėdamas biržoje nesismulkina.

Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui: šimtamilijoninė prekyba gali virsti milijardais

2017.06.29Milžiniška rinka mėsos ir žuvies produktams, neribotos galimybės pasireikšti šalies aprangos ir tekstilės pramonei, IT sektoriaus plėtra – tokios gali būti Lietuvos verslo galimybės Kazachijos rinkoje. O mainais Lietuvą galėtų pasiekti Kazachstano grūdai, kroviniai į Klaipėdos jūrų uostą ir, galbūt, ne viena dešimtis studentų į mūsų aukštąsias mokyklas.

„Pieno žvaigždžių“ nuostoliai – 13,4% mažesni

2017.04.28AB „Pieno žvaigždės“ per I ketvirtį patyrė 1,15 mln. Eur nuostolių. Tai yra 13,4% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu pernai, kai nuostoliai siekė 1,33 mln. Eur.

„Rokiškio sūrio“ akcininkai pritarė siūlytiems dividendams

2017.04.28Pieno perdirbėjos „Rokiškio sūris“ akcininkai penktadienį patvirtino valdybos siūlytus dividendus.

Draghi nuotaika geresnė, bet skatinimo dar neatitrauks

2017.04.27Mario Draghi, Europos centrinio banko (ECB) vadovas, parodė augantį entuziazmą dėl euro zonos ekonomikos būklės, tačiau jis išlieka atsargus dėl galimo ankstesnio ekonomikos skatinimo priemonių atitraukimo.

„Pieno žvaigždės“ patvirtino dividendus

2017.04.27Viena didžiausių šalies pieno perdirbėjų AB „Pieno žvaigždės“ akcininkams išmokės 4,062 mln. Eur dividendu arba po 0,09 Eur už akciją.

Jei sieki vadovauti, magistrantūros studijos - ypač reikalingos

2017.04.19Studijuoti toliau ar dirbti? Tobulinti kvalifikaciją universitete ar mokytis savarankiškai, iš patirties? Su šiais klausimais susiduria ne tik netrukus diplomus atsiimsianti nauja bakalaurų karta, bet ir įmonėse jau įsitvirtinę darbuotojai, turintys trumpesnės ar ilgesnės darbo patirties.

Jei sieki vadovauti žmonėms, magistrantūros studijos – ypač reikalingos

2017.04.18Studijuoti toliau ar dirbti? Tobulinti kvalifikaciją universitete ar mokytis savarankiškai, iš patirties? Su šiais klausimais susiduria ne tik netrukus diplomus atsiimsianti nauja bakalaurų karta, bet ir įmonėse jau įsitvirtinę darbuotojai, turintys trumpesnės ar ilgesnės darbo patirties.

Perdirbėjai: šiemet pieno kainos neturėtų viršyti pernykščių

2017.01.16Pieno supirkimo kainos šiais metais turėtų išlaikyti praėjusių metų pabaigoje pasiektą lygį, teigia šalies pieno perdirbėjai.

Agroverslo metai: aktualijos, tendencijos ir įdomiausi skaitiniai

2016.12.30Šalies žemės ūkio sektoriui besibaigiantys metai buvo ganėtinai ramūs. Nors tiek pieno, tiek grūdų supirkimo kainos nelepino, o ūkininkų pajamos šiek tiek sumenko, daugelis jų investavo, turėjo galimybių atnaujinti technikos parkus.

Susibalansavusi pieno rinka pašokdino Vilkyškių pieninės pelną

2016.11.29Vilkyškių pieninė per 9 šių metų mėnesius pasiekė 7% didesnę apyvartą ir uždirbo 3,7 karto daugiau pelno, palyginti su laikotarpiu prieš metus.

„Pieno žvaigždės“ uždirbo perpus mažiau

2016.11.23Pieno perdirbėjos AB „Pieno žvaigždės“ pirmųjų trijų ketvirčių pajamos traukėsi dešimtadaliu, pelnas – per pusę.

Nauja prievolė pieno pramonei: gamintojai kreipėsi į teismą

2016.10.21Europos Komisija leido šalims narėms papildyti pieno gaminių ženklinimo nuostatas. Prancūzija, Italija ir Lietuva pasirinko dvejus metus papildomai informuoti vartotojus apie pieno produktų žaliavos kilmę.

Pieno gamintojų reikalai taisosi: kaina pagaliau šovė į viršų

2016.10.14Pieno perdirbimo bendrovių prognozės pasitvirtino ir superkamos žaliavos kaina rugsėjį pagaliau reikšmingai pakilo.

Perdirbėjai: pieno supirkimo kaina didės

2016.08.22Rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais vidutinė pieno supirkimo kaina augs, išplatintame komentare teigia Egidijus Simonis, pieno perdirbėjų asociacijos „Pieno centras“, vienijančios AB „Rokiškio sūris“, AB „Pieno žvaigždės“ ir AB Vilkyškių pieninė, direktorius.

„Pieno žvaigždės“ skaičiuoja beveik 3 kartus didesnį nuostolį

2016.08.03Preliminariais duomenimis, per pirmą šių metų pusmetį pieno perdirbimo AB „Pieno žvaigždės“ apyvarta krito, o nuostolis gilėjo.

Čia matote naujausias Pieno žvaigždės, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Prekybos centras „IKI“ Vilniuje, Jasinskio g. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 06 20. Maisto prekės „Iki“ tinklo parduotuvėje. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 05 03. Prekybos tinklo „Prisma“ maisto ir buities prekių parduotuvė Vilniuje, Viršuliškėse. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 04 27. Didžiųjų pieno perdirbimo įmonių vadovai ir pieno gamintojai Vyriausybėje su premjeru Algirdu Butkevičiumi ir žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene sprendė pieno kainos klausimus. Aleksandr Smagin, AB "Pieno žvaigždės" generalinis direktorius (centre). Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 04 27. Didžiųjų pieno perdirbimo įmonių vadovai ir pieno gamintojai Vyriausybėje su premjeru Algirdu Butkevičiumi ir žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene sprendė pieno kainos klausimus. Aleksandr Smagin, AB "Pieno žvaigždės" generalinis direktorius (kairėje). Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.