SEB bankas, AB grupė (4 bendr.)

Įmonės kodas: 112021238
Adresas: Gedimino pr. 12, 01103 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Raimondas Kvedaras
Veikla: Finansai ir draudimas (Bankai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

SEB bankas, AB grupė (4 bendr.) akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

SEB bankas, AB grupė (4 bendr.) finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima SEB bankas, AB grupė (4 bendr.)

SEB didina dalies paslaugų įkainius

2018.01.18Didžiausias šalyje SEB bankas nuo kovo 13 d. didina kai kuriuos savo paslaugų įkainius.

Naujasis „Fredos“ fabrikas gamybos apimtį išaugins kartais

2018.01.18SEB bankas ir Kauno baldų gamintoja AB „Freda“ susitarė dėl 26,9 mln. Eur paskolos, kuri skirta bendrovės naujos kietųjų korpusinių baldų gamyklos „Geras baldų fabrikas“ ir logistikos sandėlio statyboms Kauno LEZ finansuoti.

SEB, Laursas ir Glodas ieško 20 potencialių „fintech“ žvaigždžių

2018.01.17SEB banko įkurtas inovacijų centras skelbia 20-ies startuolių atranką. Viliamasi, kad iš įvairių technologinių idėjų turinčių komandų išaugs naujos globalios finansų technologijų (angl. fintech) įmonės.

Atsarginiai variantai – visad po ranka

2018.01.17Lietuvos įmonės, keletą pastarųjų metų aktyviai šturmavusios Švedijos rinką, rizikuoja susidurti su problemomis, kurias gali sukelti ant perkaitimo ribos balansuojanti šios šalies ekonomika. Naujų sunkumų eksportuotojams žada ir euro atžvilgiu silpstanti krona. Ekspertai perspėja: ir minėtos, ir kitų eksporto rinkų stebėsena yra būtina, idant vėliau netektų kovoti su neigiamomis pasekmėmis.

Svyruojanti švedijos krona: vieniems užsakymai, kitiems nuostoliai

2018.01.17Švedijos rinka masina vis daugiau Lietuvos įmonių – per pastaruosius 5 metus eksporto vertė į šią šalį ūgtelėjo 40%. Nors kai kam kronos nuosmukis gali būti naudingas, įspėjama, kad kurso svyravimas rinkos naujokams gali pridaryti nuostolių.

Tarp savaitės reklamų – gerų darbų pliupsnis

2017.12.19Tarp naujausių savaitės reklamų – naujų pradžių linkintis SEB bankas (reklamos agentūra „Adell Taivas Ogilvy“), draudimo bendrovės „Gjensidige“ dovanos, virstančios parama „Maisto bankui“ (agentūra „Chocolate“), artėjant šventiniam periodui – jautri istorija sprendžianti senolių vienišumo problemą (studija „Wide Wings“) ir šventiniai „Jysk“ klipai (Baltarusijos agentūra „Addited“).

Išrinkta transporto sektoriaus lyderė

2017.12.18Transporto ir saugojimo sektoriaus lyderių rinkimuose, internautų nuomone, nugalėtoja tapo UAB „Girteka logistics“.

„Paysera“ vadovą pakeitė Lietuvos banko įsakymu

2017.12.15Elektroninių pinigų įstaigos „Paysera LT“ generalinis direktorius pakeistas dėl to, kad taip įpareigojo Lietuvos bankas.

„Paysera“ turi naują generalinį direktorių

2017.12.14Mokėjimo paslaugų UAB „Paysera LT“ generaliniu direktoriumi tapo Vytenis Morkūnas.

Transporto ir saugojimo sektoriaus lyderiai: apžvalga

2017.12.052016 metai transporto sektoriuje blanksta, įvertinant 2017 m. sektoriuje pasiektą augimą, tačiau būtent tada rinkoje pradėjo ryškėti Lietuvos transportininkams palankios tendencijos.

Prieššventiniu laikotarpiu fiksuoja daugiau užklausų dėl neteisėtų kortelių operacijų

2017.11.29Kai kuriems SEB banko klientams sulaukus pranešimų apie užblokuotą galimybę atsiskaityti kortele internetu, banko atstovai tikina, kad tai nėra masiniai atvejai ir išaugusį klientų užklausų dėl to skaičių įprastai fiksuoja prieššventiniu laikotarpiu.

Nausėda: vartotojai pradeda reaguoti į kylančias kainas

2017.11.29Paklausos elastingumas kainoms - faktorius, apie kurį pastaruoju metu kalbame vis dažniau, nes vartotojai jau pradeda reaguoti į kylančias kainas. Turėdami ribotus finansinius išteklius, didesnę pajamų dalį jie skiria didesnėms kainoms dengti, sako ekspertai.

EIB: Lietuvos verslo investicijas labiau stabdo specialistų nei kapitalo stygius

2017.11.23Trys iš keturių Lietuvos bendrovių mano, kad jų investicijas į plėtrą labiausiai stabdo „darbuotojų, turinčių reikiamas kompetencijas“, trūkumas. Dar dvi iš trijų mano, kad jų norą investuoti atmuša neaiškios ateities perspektyvos.

„Vilniaus prekyba“ ir VMI – apie mokesčių administravimą

2017.11.22VŽ surengtoje Tarptautinėje mokesčių konferencijoje „Vilniaus prekybos“, SEB atstovai lygina mokesčių administravimą skirtingose ES šalyse, o VMI dalijasi mintimis, kaip bus taikoma nuostata dėl dividendų lengvatos apribojimo ir kaip keičiasi mokesčių administravimas Lietuvoje.

Švedijos krona – pigi kaip per krizę

2017.11.22Švedijos krona euro atžvilgiu nusirito iki krizinio lygio – euras kainuoja jau mažiau nei 10 kronų.

Bankų ir „fintech“ susidūrimas: konkuruos arba suaugs

2017.11.22Lietuvoje jau nuo kitų metų turėtų įsigalioti direktyva, kuri bankus įpareigos visoms to pageidaujančioms finansinių technologijų įmonėms suteikti prieigą prie klientų duomenų, iš kur šios galės pasiūlyti pridėtinę vertę teikiančias paslaugas. Centrinis bankas pokyčius vadina istoriniais ir laukia konkurencijos padidėjimo, verslas raitojasi rankoves, o bankai nusprendė draugauti ir jau jaukinasi šias įmones.

SEB bankas iškels padalinį iš Kauno Laisvės alėjos

2017.11.17SEB bankas išplatino klientams pranešimą, informuojantį, kad Laisvės alėjos ir Maironio gatvės kampe esantis banko Kauno finansinių paslaugų centras 2018 m. kovo mėn. bus iškeltas iš šių patalpų. Jis įsikurs naujose patalpose Nemuno g. 3.

Irano pinigai verslui nepasiekiami – kliudo bankų taisyklės

2017.11.10Dar prieš metus Iranas Lietuvos grūdų eksportuotojams buvo viena pagrindinių prekybos rinkų, tačiau šiandien tiesiogiai į šią šalį javų niekas neplukdo. Prekybą apsunkina bankų taisyklės.

Irano pinigai verslui nepasiekiami – kliudo bankų taisyklės

2017.11.10Dar prieš metus Iranas Lietuvos grūdų eksportuotojams buvo viena pagrindinių prekybos rinkų, tačiau šiandien tiesiogiai į šią šalį javų niekas neplukdo. Prekybą apsunkina bankų taisyklės.

SEB palyginamasis pelnas Lietuvoje augo 28%

2017.10.25Didžiausia bankinė grupė Lietuvoje per 9 mėnesius uždirbo 63,8 mln. Eur grynojo pelno, arba 1% mažiau nei prieš metus tuo pačiu laikotarpiu.

Čia matote naujausias SEB bankas, AB grupė (4 bendr.) nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.