SEB bankas, AB grupė (4 bendr.)

Įmonės kodas: 112021238
Adresas: Gedimino pr. 12, 01103 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Raimondas Kvedaras
Veikla: Finansai ir draudimas (Bankai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

SEB bankas, AB grupė (4 bendr.) akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

SEB bankas, AB grupė (4 bendr.) finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima SEB bankas, AB grupė (4 bendr.)

SEB grynojo pelno uždirbo 29% daugiau

2018.07.17SEB grupė Lietuvoje pirmąjį šių metų pusmetį uždirbo 51,6 mln. Eur, arba 29% daugiau grynojo pelno nei prieš metus.

Teismas: SEB į Estijos fondą investavusiems klientams turi atlyginti 153.000 Eur

2018.07.11Vienas didžiausių šalyje komercinių SEB bankas į žlugusį Estijos investicijų fondą „GILD Arbitrage Risk Capital Fund“ investavusiems trims savo klientams turės atlyginti pusę jų patirtų nuostolių  – iš viso 153.150 Eur, nusprendė teismas.

Įžvelgia reguliacines ir reputacines rizikas Šiaurės šalių bankams Baltijos šalyse

2018.07.11Pasaulinė reitingų agentūra „DBRS Ratings Limited“ naujausioje apžvalgoje apie Šiaurės šalių bankus Baltijos šalyse pastebi, kad pastarojo meto įvykiai, susiję su nepakankama pinigų plovimo prevencija Latvijoje ir Estijoje, tokie kaip Latvijos banko „ABLV Bank“ likvidavimas ar atšaukta Estijos banko „Versobank“ licencija, išryškino su kreditavimu nesusijusias rizikas Baltijos šalių bankiniame sektoriuje, kurios gali paveikti ir „Šiaurės šalių bankų padalinius Baltijos šalyse“.

Lietuvos bankas nepatikėjo mįslinga 5.000 Eur dingimo iš sąskaitos istorija

2018.07.09Lietuvos bankas, atsakingas už vartotojų ginčų su komerciniais bankais sprendimą, atmetė SEB banko klientės skundą dėl iš sąskaitos tretiesiems asmenims pervestų 5.404 Eur.

Akcijos darbuotojams: motyvacija ar auksiniai antrankiai

2018.07.02Lietuvoje pamažu populiarėja JAV paplitęs darbuotojų motyvavimo būdas – suteikti jiems akcijų arba galimybių jų įsigyti pigiau. Nors šie metodai turi daug pranašumų, juos taikant reikia įvertinti kelis pavojingus veiksnius.

„Dojus rental“ – 10 mln. Eur paskola technikos parko plėtrai

2018.06.29Tarptautinei žemės ūkio technikos pardavimo ir techninės priežiūros įmonių grupei „Dojus“ priklausanti įmonė „Dojus rental“, kuri verčiasi ilgalaike ir trumpalaike žemės ūkio technikos nuoma, ir SEB bankas susitarė dėl 10 mln. Eur lizingo. Lėšos bus skirtos įmonės valdomo žemės ūkio technikos parko plėtrai finansuoti.

Prekybos karai palauks – akcijos brangsta

2018.06.27Vakarų Europos akcijų rinkose kiek atslūgus nerimui dėl prekybos karų, trečiadienį dauguma akcijų kilo, bet ne Baltijos biržose, kur dominavo raudona spalva.

Geidžiamiausi darbdaviai: kurių įvaizdis geriausias

2018.06.22Šiais laikais kiekvieną mėnesį žinių apie darbdavius Lietuvoje pasirodo dvigubai daugiau nei prieš kelerius metus. Tyrimas atskleidžia, kurie iš šių metų geidžiamiausių darbdavių pasižymi geriausia reputacija. O geriausieji dalijasi savo sėkmės receptais.

Baltijos biržose – blanki prekyba

2018.06.21Baltijos akcijų biržose investuotojų aktyvumas ketvirtadienį buvo mažas, susidomėjimas „Tallinna Sadam“ irgi menko. Europos rinkose koncentruotasi į neigiamas naujienas.

SEB: aplinka išlieka palanki investavimui

2018.06.13Pasaulio finansų rinkose gegužę ir birželio pradžioje netrūko politinių neramumų, tačiau makroekonominė aplinka toliau išlieka palanki investavimui, pasaulio ekonomika auga.

Neišnaudota galimybė, kurią užgožia kriptovaliuta

2018.06.10Susidomėjimas kriptovaliutomis – milžiniškas, Lietuvos startuoliai pasiekia rekordus jomis pritraukdami investicijas, tačiau finansinės technologijos (FinTech) turi ir daugiau perspektyvių sričių. Viena tokių – atviroji bankininkystė. Kas laiku ir tinkamai ja pasinaudos, ne tik uždirbs, bet ir sukurs pridėtinę vertę visuomenei.

„Lords LB“ iš „Lietuvos energijos“ perkamam kompleksui turi ne vieną idėją

2018.06.08Iš valstybės valdomos įmonės biurų kompleksą Vilniaus centre perkanti „Lords LB Asset Management“ turi ne vieną idėją, kaip įveiklinti naują turtą, tačiau konkrečių kol kas neįvardija, nes kai kurių dabartinių nuomininkų sutartys dar galios 5-erius metus.

Transporto parko dydis užtikrina pranašumą, bet tai – ne pats svarbiausias kriterijus

2018.06.05Vežėjų vertinimas pagal valdomo parko dydį atskleidžia gerokai stipresnę didžiųjų vežėjų poziciją ir platesnes galimybes, tačiau ekspertai tvirtina, kad finansinį atsparumą užtikrina ne parko dydis.

Paskelbti rinkimų „Geidžiamiausias darbdavys 2018“ nugalėtojai

2018.06.05Geidžiamiausiu šių metų didžiuoju darbdaviu antrus metus iš eilės tapo telekomunikacijų AB „Telia Lietuva“, o mažųjų darbdavių kategorijoje triumfavo agroverslo AB „Linas Agro“. Taip pat išrinkti devynių skirtingų verslo sektorių geidžiamiausi darbdaviai.

Vilniuje startuoja parkavimo vietų dalijimosi platforma „Barking“

2018.05.31Vilniuje veiklą pradeda estų automobilių parkavimo vietų dalijimosi platforma „Barking“. Šiuo metu siūloma galimybė transporto priemonę palikti trijose aikštelėse, tačiau itin daug potencialo matoma mišriose biurų ir būstų teritorijose, kur parkavimo vietomis galėtų dalytis verslo centrai ir gyventojai. Pavyzdžiui, biurų kompleksą valdantis „Technopolis“ sako galintis pasiūlyti 1.000 vietų.

SEB iniciatyva: svarbiau – klientai, o ne pardavimai

2018.05.27Du SEB banko skyriai 2017 m. dalyvavo iniciatyvoje, kai jų veikla buvo vertinama tik pagal vieną rodiklį – klientų lūkesčių ir poreikių pasitenkinimą (NPS). Visus metus nežinodami, kiek uždirba pajamų ar parduoda paslaugų, darbuotojai viršijo iškeltus lūkesčius.

Kone dešimtadalį Lietuvos BVP atveža vežėjai. Ką daryti, kad sėkmė nedingtų?

2018.05.24Transporto ir logistikos bendrovės Lietuvoje pagal visų rūšių transportu vežtų krovinių mastą muša dešimtmečio rekordus. Sumaniai pasinaudodamas ekonominiu pakilimu, vilkikų verslas sukuria 9% Lietuvos BVP. Didžiausia vertė gaunama iš tarptautinių užsakymų. Tačiau reikia būti pasiruošusiems ir ekonominio ciklo lėtėjimui, nes būtent transporto ir logistikos bendrovės nuosmukį pajunta pirmiausia.

„Geidžiamiausias darbdavys 2018“: TOP10 didžiųjų darbdavių

2018.05.23„Verslo žinios“ skelbia dešimt didžiųjų darbdavių (virš 250 darbuotojų), kurie papuolė į rinkimų „Geidžiamiausias darbdavys 2018“ finalinį dešimtuką.

Kvietimas bendradarbiauti: jau ir SEB atveria programavimo sąsajas

2018.05.22SEB bankas skelbia, kad Baltijos šalyse yra pasiruošęs finansinių technologijų (fintech) įmonėms ir nepriklausomiems kūrėjams suteikti prieigą prie savo duomenų per programavimo sąsajas (angl. application programming interface arba API).

SEB nurodė, kokius duomenis apie vartotojus renka

2018.05.21Nuo duomenų apie jūsų finansinį raštingumą, šeiminę padėtį iki informacijos apie jūsų elgesį internete, veiksmus banko interneto svetainėje ar pokalbių su banko darbuotojais vaizdo ar garso įrašų. Tokius duomenis nurodė renkantis SEB bankas.

Čia matote naujausias SEB bankas, AB grupė (4 bendr.) nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.