SEB bankas, AB grupė (4 bendr.)

Įmonės kodas: 112021238
Adresas: Vasario 16-osios g. 10, 35170 Panevėžio m. sav.
Vadovas: Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė
Veikla: Finansai ir draudimas (Bankai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

SEB bankas, AB grupė (4 bendr.) akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

SEB bankas, AB grupė (4 bendr.) finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima SEB bankas, AB grupė (4 bendr.)

„Intersurgical“ Pabradėje investuos dar 20 mln. Eur

2018.10.23Švenčionių rajone, Pabradėje veikianti tarptautinė medicinos priemonių gamintoja „Intersurgical“ planuoja plėtrą. Įmonė Pabradėje statys naują daugiau nei 20 mln. Eur vertės automatizuotą vienkartinių medicininių kvėpavimo sistemų sandėlį.

SEB ekonomistai: perkaitimo ženklų kol kas nematyti

2018.10.22Besitęsiant ilgiausiam augimo periodui kol kas nematyti ekonomikos perkaitimo ženklų, tačiau perspėjančių signalų, tokių kaip lėčiau negu darbo užmokestis didėjantis darbo našumas, yra ir juos reikia stebėti.

„Klaipėdos nafta“ dalį premijų darbuotojams mokės akcijomis

2018.10.17AB „Klaipėdos nafta“ nusprendė dalį metinių premijų išmokėti darbuotojams bendrovės akcijų pavidalu. Šiam sprendimui bendrovė dar turės gauti pritarimą visuotiniame akcininkų susirinkime.

60 mln. Eur „Girteka Logistics” paskola: SEB keičiamas į „Swedbank”

2018.10.04„Swedbank” Lietuvoje šiai didžiausiai tarptautinio transporto ir logistikos paslaugų tiekėjai Europoje suteikė 50 mln. Eur finansavimą lizingu, o likę 10 mln. Eur skirti kaip kredito limitas. Gautos lėšos bus panaudotos transporto parko, kurį sudaro vilkikai ir puspriekabės, plėtrai bei apyvartinio kapitalo finansavimui.

Skelbiami KTU nuosavybės teise valdomų pastatų Kauno centre vieši aukcionai

2018.10.03LR Vyriausybei uždegus žalią šviesą Kauno technologijos universitetui (KTU) parduoti 5 nenaudojamus nekilnojamojo turto objektus Kauno centre , skelbiami vieši aukcionai, vyksiantys spalio 29 d. nuo 10 iki 16 val. Už parduotus pastatus gautos lėšos bus investuojamos į studijų infrastruktūros gerinimą.

„Newsec“ Lietuvoje įsteigė naują bendrovę

2018.09.19NT paslaugų grupė „Newsec“ Lietuvoje įsteigė naują bendrovę, kuri užsiims statybos projektų valdymu.

Baltija liko abejinga nuotaikų pagerėjimui

2018.09.14Investuotojams Baltijos biržose penktadienį pernelyg nerūpėjo nuotaikų pagerėjimas Europos rinkose ir savaitę jie norėjo užbaigti niūria gaida.

SEB bankas skolina „Žemaitijos pienui“ 10 mln. Eur

2018.09.14Vienas didžiausių Lietuvoje komercinis SEB bankas skolina 10 mln. Eur pieno perdirbimo grupei „Žemaitijos pienas“.

„Maximos“ obligacijos jau pasiekiamos plačiosioms masėms

2018.09.14Į Baltijos skolos vertybinių popierių sąrašą šiandien įtrauktos mažmeninės prekybos milžinės „Maxima Grupės“ obligacijos.

SEB: Lietuvos žmonės gali pirkti beveik 8% brangesnius automobilius

2018.09.13Lietuvos gyventojai gali įpirkti vis brangesnius automobilius, bet besikeičiančios aplinkybės nebūtinai keičia jų įpročius.

Lenktynės dėl momentinių mokėjimų paleidimo: naujovė Lietuvos banko sistemoje

2018.09.12Lietuvos banko mokėjimų sistemoje „CENTROlink“, kurią didieji šalies bankai ignoruoja, pradėjo veikti naujovė – tarpbankiniai momentiniai mokėjimai.

Bankai ruošia atsaką „Revolut“ ir „MoQ“: žada lūžį mokėjimuose

2018.09.11Lietuvos komerciniai bankai nesiruošia alternatyviems paslaugų teikėjams užleisti mokėjimų verslo ir šiuo metu intensyviai dirba prie momentinių mokėjimų paleidimo ir bendros jų apdorojimo sistemos sukūrimo. Dalis naujovių pasirodys jau šiemet, dalis – 2019 m. Konkurentai, pirmiausia „Revolut“ ir mobiliojo ryšio operatoriai, sako bankų naujovės pernelyg nesibaiminantys, o Lietuvos bankas dėl augsiančios konkurencijos trina rankas.

Ko geidžiamiausi darbdaviai (ne)klausia per darbo pokalbį

2018.09.10Atsirinkti tinkamą darbuotoją – viena pagrindinių sėkmingos įmonės užduočių. Penki šių metų geidžiamiausi darbdaviai pasakoja, ką pirmiausia siekia išsiaiškinti per darbo pokalbius ir kuriuos standartinius interviu klausimus praleidžia.

SEB tampa investuotoju į startuolius

2018.09.05SEB nuo šiandien Lietuvoje yra ne tik komercinis bankas, bet ir institucinis investuotojas. Bankas taikysis į nekontrolinius pradedančiųjų įmonių akcijų paketus, o šių įmonių kuriamus produktus sieks panaudoti savo paslaugoms gerinti.

Lūžis mokėjimų rinkoje: tarp bankų akimirksniu bus galima pervesti iki 15.000 Eur

2018.08.30Nuo šių metų rugsėjo 4 d. SEB bankas pradės priimti momentinius mokėjimus, o inicijuoti juos SEB banke galima bus kiek vėliau.

SEB Inovacijų centras kviečia pasitelkti inovacijas ir verslą auginti kartais

2018.08.29Pasitelkusios inovacijas šalies mažos ir vidutinės įmonės gali augti ne procentais, o kartais. Tai buvo akcentuota pristatant spartaus verslo augimo programą, kurioje dalyvauti įmones antrą kartą pakvietė SEB Inovacijų centras ir tarptautinė konsultacijų bendrovė „Civitta“. Įmonės, norinčios dalyvauti spartaus verslo augimo programoje, kviečiamos registruotis SEB banko interneto svetainėje iki rugsėjo 3 d., programa dalyviams nemokama.

Didžiausi mokesčių mokėtojai šiemet sumokėjo beveik dešimtadaliu daugiau

2018.08.28500 daugiausiai mokesčių sumokančių įmonių pirmąjį šių metų pusmetį valstybei sumokėjo 2,467 mlrd. Eur – 9,5% (213,763 mln. Eur) daugiau nei 2017-ųjų sausį–birželį, kai sumokėta 2,253 mlrd. Eur mokesčių, rodo Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenys.

„Girteka“ Kauno rajone planuoja didelę plėtrą

2018.08.27Transporto ir logistikos UAB „Girteka Logistics“ kuriasi Kauno rajone, Martinavos kaime, ir ketina dar labiau plėsti teikiamų paslaugų spektrą.

Trumpas nusivylęs FED vadovo griežtumu

2018.08.21JAV prezidentas Donaldas Trumpas tikėjosi, kad JAV Federalinių rezervų banko (FED) vadovas Jerome Powellas bus FED vadovas, užtikrinantis „pigius pinigus“, t.y. nebus toks griežtas dėl palūkanų kėlimo.

Landsbergio investicija – ir investuotojų akiratyje

2018.08.17Konservatorių lyderio šiemet atlikta 750.000 Eur vertės investicija į vieną fondą diskusijų užvirė ne tik tarp politikų, bet ir tarp investuotojų. Šie stebisi investicinio sprendimo logika ir dideliais fondo mokesčiais, tačiau pats bankas ir finansų tarpininkai turi kontrargumentų.

Čia matote naujausias SEB bankas, AB grupė (4 bendr.) nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.