SEB bankas, AB grupė (4 bendr.)

Įmonės kodas: 112021238
Adresas: Gedimino pr. 12, 01103 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Raimondas Kvedaras
Veikla: Finansai ir draudimas (Bankai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

SEB bankas, AB grupė (4 bendr.) akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

SEB bankas, AB grupė (4 bendr.) finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima SEB bankas, AB grupė (4 bendr.)

SEB ir klientų ginčas: prievaizdas turėjo trečią nuomonę

2019.01.18Lietuvoje gyvenanti šeima, iš SEB banko siekusi išsireikalauti būsto paskolų palūkanų sumažinimo nuo 4,29% iki 2,3%, sulaukė Lietuvos banko verdikto, kad teisingos palūkanos turi sudaryti 3,76%...

Baltijos rinka atsispyrė pesimizmui

2019.01.02

Vyriausybėje apdovanoti nusipelnę lyderiai antrepreneriai

2018.12.19

Jei ne mentoriai, kai kurie produktai nebūtų išvydę dienos šviesos

2018.12.15

Šalies startuoliai šiemet pritraukė 70 mln. Eur investicijų

2018.12.14

Bankuose – pirmieji indėlių palūkanų kilimo daigai

2018.12.11Vienas didžiausių šalies komercinių bankų „Luminor“ neseniai kilstelėjo palūkanas už indėlius eurais.

Moksleiviai pristatė socialines problemas sprendžiančias verslo idėjas

2018.12.11Gruodžio 7 d. Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete vyko 9-12 klasių mokinių verslumo čempionatas „Junior SO“. Bene ketvirtį amžiaus Lietuvoje vyksiančiame, jau tradiciniu tapusiame ir iš visos šalies kasmet šimtus jaunuolių suburiančiame renginyje mokiniai virtualioje TITAN verslo simuliacijoje vystė savo įmonės veiklą, priėmė investicinius sprendimus, sprendė įmonės gamybos klausimus. Jau antrus metus konkursą papildo ir socialinės problemos sprendimo užduotis. Moksleiviai kurdami socialinio verslo idėjas turėjo pasiūlyti sprendimus, kaip gerinti penkiolikmečių finansinį raštingumą.

Spartaus verslo augimo programa: išmoktos pamokos ir viršyti dalyvių lūkesčiai

2018.12.11SEB banko ir tarptautinės konsultacijų UAB „Civitta“ rengta Spartaus verslo augimo programos sesija viršijo ir dalyvių, ir organizatorių lūkesčius. Ką tik pasibaigusioje programoje dalyvavusių 11 įmonių idėjos išsiskyrė unikalumu, o įgytos žinios, pasak jų pačių, pasitarnaus būsimoje veikloje. Tačiau programa atnešė naudos ir organizatoriams – jie taip pat turėjo galimybę išmokti ne vieną pamoką.

Trys investicijų į šalies transporto infrastruktūrą varikliai

2018.12.10Vilniaus ir Kauno oro uostų atnaujinimas, o gal net ir naujas oro uostas. Projektų „Via Baltica“ ir „Rail Baltica“ užbaigimas. Išorinio jūrų uosto Klaipėdoje statybos, automobilių kelių infrastruktūros plėtra. Lietuvos susisiekimo konferencijoje išsakyti ketinimai vystyti ir modernizuoti susisiekimo infrastruktūrą skamba išties ambicingai. Šios žinios svarbios ir visam 12,2% BVP sukuriančiam šalies transporto sektoriui, ir jo paslaugomis besinaudojančiam vietos bei užsienio verslui.

Parduodamas buvęs SEB pastatas Panevėžyje

2018.11.28Panevėžio centre esantis administracinis pastatas, kuriame anksčiau veikė AB SEB bankas, parduodamas aukcione.

Istorinė diena: pavedimai tarp „Swedbank“ ir SEB jau gali vykti akimirksniu

2018.11.12Lietuvos bankų sektoriuje pirmadienį įvyko istorinis įvykis, į praeitį nugramzdinsiantis pagal tvarkaraščius vis dar vykdomus tarpbankinius mokėjimus.

„Swedbank“ nuo šiandien leidžia atlikti momentinius mokėjimus, bet ne verslui

2018.11.12„Swedbank“ klientai nuo šiandien gali atlikti momentinius mokėjimus. Tiesa, tik privatūs klientai, tik šalies viduje, ir itk su nauja programėle „Swedbank 2019“. Kada momentinių mokėjimų funkcija atsiras interneto banke, ir kada ja galės naudotis verslas, bankas nesako, bet tikina, kad stengiasi tai padaryti kuo greičiau.

Mačiulis: eksporto augimas 2020 m. sulėtės nuo buvusių 19% iki 3%

2018.11.08Atnaujintoje makroekonominėje apžvalgoje „Swedbank“ ekonomistai nuosmukio neprognozuoja, tačiau mano, kad 2019-2020 m. ir euro zonos, ir Lietuvos ekonomikos augimas lėtės. Tačiau tam daugiausiai įtakos turės ne vietiniai, o išoriniai veiksniai – šlubuojančios eksporto rinkos. Kitų tarptautinių bendrovių ekonomistai recesijos laukia 2020 m. ar vėlesniais metais.

Trečią ketvirtį lūkesčiai, kad būstas toliau brangs, didėjo

2018.11.07Priešingai negu ankstesniais ketvirčiais, šių metų trečiąjį ketvirtį padaugėjo gyventojų, kurie tikisi, kad būstas Lietuvoje per ateinančius metus pabrangs.

Atvirkštinė mentorystė: ko vadovai gali išmokti iš jaunųjų kolegų

2018.11.05Kiekvienas darbuotojas turi savo amžiaus grupei būdingų įgūdžių. Organizacijai naudinga, kai kolegos keičiasi žiniomis ir taip ugdo vieni kitus. Dalis įmonių taiko ir tokią taktiką, kai bendrovės sunkiasvorius moko jaunieji kolegos.

Šokiruojanti žinutė reklamoje geriau nei blizgi frazė

2018.10.31Žmonės paprastai dažniau ir aktyviau sureaguoja į žinutę, kuri kalba apie praradimus nei apie galimas naudas. Nepaisant to, prekių ženklai neturėtų peržengti ribų, nes pernelyg šokiruojanti reklama potencialius klientus gali ir atbaidyti.

Naujose įmonių kortelėse VMI skelbs duomenis ir apie PVM atotrūkį

2018.10.31Įmonei mokesčių administratoriaus apskaičiuotas PVM atotrūkis, pirkimų ir pardavimų santykis, atitiktis minimaliems patikimo mokesčių mokėtojo reikalavimams – visa ši informacija bus skelbiama VMI tinklalapyje viešai prieinamose įmonių kortelėse.

HSBC pradžiugino akcininkus ir Europos biržas

2018.10.29Lūkesčius viršiję didžiausio Europos banko HSBC rezultatai tapo tikra atgaiva korekcinių nuotaikų iškankintiems investuotojams.

SEB Lietuvoje uždirbo 27% daugiau grynojo pelno

2018.10.25SEB banko grupė Lietuvoje per 9 šių metų mėnesių uždirbo 80,9 mln. Eur grynojo pelno, arba 27% daugiau, nei prieš metus tuo pačiu laikotarpiu. Naujos paskolos verslui augo 10%.

„Intersurgical“ Pabradėje investuos dar 20 mln. Eur

2018.10.23Švenčionių rajone, Pabradėje veikianti tarptautinė medicinos priemonių gamintoja „Intersurgical“ planuoja plėtrą. Įmonė Pabradėje statys naują daugiau nei 20 mln. Eur vertės automatizuotą vienkartinių medicininių kvėpavimo sistemų sandėlį.

Čia matote naujausias SEB bankas, AB grupė (4 bendr.) nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.