Swedbank, AB grupė

Įmonės kodas: 112029651
Adresas: Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Dovilė Grigienė
Veikla: Finansai ir draudimas (Bankai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

Swedbank, AB grupė akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Swedbank, AB grupė finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Swedbank, AB grupė

Savaitgalį „Swedbank“ tikrins savo sistemas, numatomi trikdžiai

2018.04.20„Swedbank“ praneša, kad šį savaitgalį bus atliekami planiniai duomenų centrų patikrinimo ir priežiūros darbai, kurie vykdomi kiekvienais metais.

E. parašo rinką purto ginčai ir neskaidrūs pirkimai

2018.04.20Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) sprendimas panaikinti Skaitmeninio sertifikavimo centro (SSC) kvalifikuoto tiekėjo statusą, regis, sujudino širšių lizdą. Į viešumą iškilo dalį SSC klientų perimančio Registrų centro (RC) darbuotojų interesai, susiję su e. parašo srities pirkimais. O operatoriai nusiplovė rankas ir pareiškė iš RC išeinantys pas estus.

Biržoje stambesni žaidėjai tebeišpardavinėja statybininkių akcijas

2018.04.19Baltijos biržose prekyba grįžta į įprastą būvį po išvakarių techninio incidento. Išsiskiria nebe pirmą dieną aktyviai LHV išpardavinėjamos statybininkių akcijos, galimai stambesnių investuotojų nedomina ir siūlomi dividendai. Pasaulio rinkose dėmesį labiausiai traukia 4 metų aukštumose atsidūrusi naftos kaina.

Planuojamas GPM tarifo didinimas neaktualus kapitalo pajamoms

2018.04.16Vyriausybės planuojama mokesčių reforma, pagal kurią numatoma sujungti Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) ir socialinio draudimo įmokų tarifus, nekeis kapitalo prieaugio pajamų apmokestinimo.

SEB inovacijų centre kuriasi ateities lauko reklamos kūrėjai

2018.04.16Neseniai pradėjusiame veikti SEB Inovacijų centre kuriasi inovatyvius skaitmeninės lauko reklamos sprendimų įmonė „Comoba“.

Penktadienį stringa „Swedbank“ internetinės bankininkystės sistema

2018.04.13Didžiausio Lietuvoje komercinio banko „Swedbank“ elektroninės bankininkystės sistema penktadienį susidūrė su techniniais trikdžiais – sistema nepasiekiama vartotojams arba veikia su pertrūkiais.

Viduriniosios klasės apynasris Lietuvoje – žemos pajamos

2018.04.1135% šalies gyventojų laiko save viduriniosios klasės atstovais, rodo „Swedbank“ užsakymu atliktas tyrimas. Tačiau vertinant gyventojų pajamas, šiam visuomenės sluoksniui save priskirti gali vos 14% lietuvių.

Investuotojai dairosi į „Tallinna Kaubamaja“, negrįžta į Rusiją, Vakaruose – ralis

2018.04.10Baltijos akcijų rinkoje jau prasideda statymai už pirmojo ketvirčio rezultatus. Blėstančios prekybinio karo baimės atnaujino akcijų kainų ralį. Rusijos rinka neatsigauna po Juodojo pirmadienio.

Bankai tikisi Duomenų apsaugos inspekcijos geranoriškumo

2018.04.09Po pusantro mėnesio įsigaliojantis naujasis Europos Sąjungos reglamentas dėl asmens duomenų teisinės apsaugos, numatantis didžiules baudas už jo nesilaikymą, kelia nemažai galvos skausmo dėl šio dokumento įgyvendinimo ir Lietuvoje, ir visoje Bendrijoje.

Biurų rinka: veiksmas iš Vilniaus keliasi į Kauną

2018.04.07Po pastarųjų dviejų itin aktyvių metų Vilniaus biurų rinka pereina į nuosaikesnio augimo etapą. Lietuvos sostinė pagal modernių biurų plotą jau gali lygiuotis į kitus pažangius Vidurio ir Rytų Europos regiono miestus. Tuo metu Kauno biurų rinka išgyvena spartaus starto nuotaikas ? per artimiausius kelerius metus naujų biurų pasiūla šiame mieste turėtų išaugti apie 70%.

„Swedbank“ atidarė padalinį Kauno verslo centre „Arka“

2018.03.29Tai didžiausias „Swedbank“ padalinys Kaune, naujajame padalinyje dirbs virš 200 banko darbuotojų. Šiame banko filiale žadama daug dėmesio skirti klientų edukacijai.

Transporto lizingo portfelis didėja, bet rinkos perkaitimo grėsmės nėra

2018.03.292017 m. augusios transporto lizingo rinkos krepšelis pasiekė prieš krizę buvusį lygį, bet tai nėra perkaitimo ženklas, nes verslas yra kur kas atsargesnis, turi daugiau turto ir yra mažiau įsiskolinęs.

Neigiamą foną maskavo „Klaipėdos naftos“ euforija

2018.03.28Visą pernykštį pelną akcininkams atiduoti žadanti „Klaipėdos nafta“ pradžiugino vietinių smulkiųjų investuotojų auditoriją. Tačiau bendrą foną rinkose gadina nerimas dėl technologijų sektoriaus.

„vipcommunications“ 2017 m. augino ir pajamas, ir klientų ratą

2018.03.28Integruotos komunikacijos agentūros „vipcommunications“ apyvarta 2017 m. išaugo 11%, o tiesioginės pajamos – 6,5%.

Nauja rizika: susidomėjus VMI, bankas gali uždaryti sąskaitas

2018.03.23Pavojus gali tykoti ir ten, kur jo visai nelaukiama. Kai VMI pradeda domėtis įmonės ar gyventojo banko sąskaitomis, bankas, kuriame tokia sąskaita yra, gali ją uždaryti, o kiti bankai toli gražu neskuba jos atidaryti.

„Swedbank“: lizingo sutartys su Lietuvos verslu šiemet ims didėti

2018.03.222017 m. „Swedbank“ lizingo statistikoje sutartys su Lietuvos verslu išlaikė nepakitusią apimtį, tačiau išsaugojo tarpinę poziciją tarp Estijos ir Latvijos.

Latvija pavirto brangiausia darbo rinka Baltijos šalyje

2018.03.20Nors Latvijoje darbdavio mokesčiai yra mažiausi iš trijų Baltijos šalių, didesnė jungtinė darbuotojo ir darbdavio mokamų mokesčių dalis lemia, kad darbo vietos kaina pagal realias darbuotojo pajamas šioje šalyje yra didžiausia.

Paskirtas „RB Rail AS“ technologijų vadovas

2018.03.20Nuo primadienio projektą „Rail Baltica“ valdančios bendrovės „RB Rail AS“ technologijų vadovu ir valdybos nariu paskirtas estas Martas Nielsenas.

Pigiai susirenka „Olympic Entertainment Group“ žetonus, lieka statymai už dividendus

2018.03.19Nusekusiose Baltijos biržose link išėjimo durų pajudėjo ir vienas iš rinkos flagmanų. Tačiau analitikai primena, kad verta nepamiršti Talino kazino operatorės dividendų klausimo.

OEG žinia aplipo greito uždarbio idėjomis

2018.03.19Baltijos biržose dienos naujiena, apie kurią sukosi visa prekyba, pirmadienį buvo žinia apie „Olympic“ savininkų pokyčius. Investuotojai skubėjo pergrupuoti investicijas, o kai kas net sugalvojo „garantuoto uždarbio“ planą.

Čia matote naujausias Swedbank, AB grupė nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2013 05 30. Lietuvos parodų ir konferencijų centre LITEXPO vyko "Verslo Žinių" kartu su Finansų analitikų asociacija, Vadovų klubu, audito kompanija PricewaterhouseCoopers ir banku Swedbank organizuota "Finansų vadovų konferencija 2013". Po konferencijos vyko Metų finansų vadovo apdovanojimai 2013. Nugalėtoja ir komisijos nariai - Eladijus Kirijanovas, finansų analitikų asociacijos prezidentas, Mintautas Miškinis, AB "Swedbank" Stambių verslo klientų departamento direktorius, nugalėtoja Jurgita Musulienė, UAB "Topo grupė" finansų direktorė, Kristina Kriščiūnaitė, UAB "PricewaterhouseCoopers" vadovaujančioji partnerė ir Vytautas Žeimantas, dienraščio "Verslo žinios" priedo "Bendrovės finansai" redaktorius. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2013 05 30. Lietuvos parodų ir konferencijų centre LITEXPO vyko "Verslo Žinių" kartu su Finansų analitikų asociacija, Vadovų klubu, audito kompanija PricewaterhouseCoopers ir banku Swedbank organizuota "Finansų vadovų konferencija 2013". Po konferencijos vyko Metų finansų vadovo apdovanojimai 2013. Iš kairės - nugalėtoja Jurgita Musulienė, UAB "Topo grupė" finansų direktorė ir Kristina Kriščiūnaitė, UAB "PricewaterhouseCoopers"vadovaujančioji partnerė. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2013 05 30. Lietuvos parodų ir konferencijų centre LITEXPO vyko "Verslo Žinių" kartu su Finansų analitikų asociacija, Vadovų klubu, audito kompanija PricewaterhouseCoopers ir banku Swedbank organizuota "Finansų vadovų konferencija 2013". Po konferencijos vyko "Metų finansų vadovo apdovanojimai 2013". Nugalėtoja tapo Jurgita Musulienė, UAB "Topo grupė" finansų direktorė. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2013 05 30. Lietuvos parodų ir konferencijų centre LITEXPO vyko "Verslo Žinių" kartu su Finansų analitikų asociacija, Vadovų klubu, audito kompanija PricewaterhouseCoopers ir banku Swedbank organizuota "Finansų vadovų konferencija 2013". Po konferencijos vyko "Metų finansų vadovo apdovanojimai 2013". Nugalėtoja tapo Jurgita Musulienė, UAB "Topo grupė" finansų direktorė. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2013 05 30. Lietuvos parodų ir konferencijų centre LITEXPO vyko "Verslo Žinių" kartu su Finansų analitikų asociacija, Vadovų klubu, audito kompanija PricewaterhouseCoopers ir banku Swedbank organizuota "Finansų vadovų konferencija 2013". Po konferencijos vyko "Metų finansų vadovo apdovanojimai 2013". Nugalėtoja tapo Jurgita Musulienė, UAB "Topo grupė" finansų direktorė. Juditos Grigelytės nuotr.