Tele2, UAB

Įmonės kodas: 111471645
Adresas: Upės g. 23, 08128 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Petras Masiulis
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Tele2, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Tele2, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Tele2, UAB

Baltarusijos žaidimų televizija Lietuvos biurui paskelbė bankrotą

2018.04.20Ambicingus planus Lietuvoje brėžusi Baltarusijos vaizdo žaidimų turnyrų ir televizijos bendrovė  „Game Show Entertainment“ uždarė vietinį padalinį. Ilgai delstas skolų grąžinimas suerzino bendruomenę.

E. parašo rinką purto ginčai ir neskaidrūs pirkimai

2018.04.20Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) sprendimas panaikinti Skaitmeninio sertifikavimo centro (SSC) kvalifikuoto tiekėjo statusą, regis, sujudino širšių lizdą. Į viešumą iškilo dalį SSC klientų perimančio Registrų centro (RC) darbuotojų interesai, susiję su e. parašo srities pirkimais. O operatoriai nusiplovė rankas ir pareiškė iš RC išeinantys pas estus.

IT sektoriaus mažyliai: užaugs, bus suvalgyti ar mirs

2018.04.19Pasaulinės rinkos konsolidavimo tendencijos neaplenks ir išsibarsčiusio Lietuvos informacinių technologijų sektoriaus. Jame dabar vyrauja iki 10 darbuotojų turinčios bendrovės.

Prasideda „Metų rinkodaros vadovo“ rinkimai

2018.04.11Lietuvos marketingo asociacija LiMA kartu su „Verslo žiniomis“ jau ketvirtą kartą rengia „Metų CMO“ rinkimus, kuriuose kviečiami dalyvauti Lietuvos įmonių rinkodaros vadovai. Nugalėtojas bus paskelbtas ir apdovanotas konferencijoje „Password 2018“ gegužės 9 d.

Metų CEO rinkimai: kuris vadovas triumfuos šįmet

2018.04.04Aštuntą kartą „Verslo žinios“ su banku „Luminor“ rengia projektą „Lietuvos verslo lyderiai“, kuriame įvertinami šalies verslo flagmanai ir išrenkamas Metų CEO – vadovas, sukūręs daugiausia vertės akcininkams, darbuotojams ir visuomenei.

Tarp naujausių reklamų: istorinis „Šopenas“ ir „Tele2“

2018.03.28Tarp naujausių savaitės reklamų: sumanus „Tele2“ klipas („Adell Taivas Ogilvy“) ir istoriją menanti „Šopeno“ reklama (klientas – „Kalnapilio-Tauro grupė“, agentūra „Adell Taivas Ogilvy“).

Reklamos rinką augina didžiųjų konkurencija

2018.03.282017 m. Lietuvos reklamos rinka fiksavo 3,8% augimą ir siekė 111,2 mln. Eur. Pridėjus verslo investicijas į reklamą užsienio portaluose, bendras rinkos augimas buvo 6%. Sustiprėjus konkurencijai, reklamos investicijas didino bemaž visi didieji prekės ženklai.

„vipcommunications“ 2017 m. augino ir pajamas, ir klientų ratą

2018.03.28Integruotos komunikacijos agentūros „vipcommunications“ apyvarta 2017 m. išaugo 11%, o tiesioginės pajamos – 6,5%.

„Bitė“ irgi atsisako popierinių sutarčių

2018.03.26Bendrovė „Bitė Lietuva“ atsisako popierinių sutarčių – salonuose jas pakeitė specialūs išmanūs pasirašymo įrenginiai. „Tele2“ jau apie pusantrų metų sutartis pasirašo tik planšetinio kompiuterio ekrane. O „Telia Lietuva“ kol kas siūlo abu variantus, bet šią vasarą popieriaus žada atsisakyti.

Naujieji „Telia“ reklamos partneriai užkliuvo „Tele2“

2018.03.23Telekomunikacijų bendrovė „Telia“ pasirinko naujus reklamos partnerius – bendradarbiavimo sutartis pasirašyta su agentūromis „McCann Vilnius“ ir „Not Perfect I Y&R Vilnius“.

Paskirtas „RB Rail AS“ technologijų vadovas

2018.03.20Nuo primadienio projektą „Rail Baltica“ valdančios bendrovės „RB Rail AS“ technologijų vadovu ir valdybos nariu paskirtas estas Martas Nielsenas.

Per olimpiadą TV karaliavo „Top Shop“ ir „Maxima“

2018.03.13Žiemos olimpiada bent trumpam pritraukė prie ekranų tris ketvirtadalius šalies gyventojų, drauge masindama ir reklamos užsakovus. Daugiausia TV reklamos per olimpines transliacijas užsakė „Studio Moderna“, valdanti „Top Shop“ prekės ženklą, ir „Maxima“.

Ryšių rinka: garvėžiai tie patys, pajamos augo, investicijos mažėjo

2018.03.12Elektroninių ryšių įmonių – telefono, interneto ir televizijos paslaugų tiekėjų – pajamos pernai toliau augo, o investicijos į ryšių tinklo infrastruktūrą pastebimai sumažėjo. Praėjusių mėtų pabaigoje šiame verslo segmente dirbo 127 paslaugų teikėjai, bet beveik 80% rinkos, kaip ir anksčiau, pasidalijo 3 bendrovės, skelbia Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT).

Prekybininkai bando naujus mobiliųjų mokėjimų produktus

2018.03.07Mobiliojo ryšio operatorių „Bitė Lietuva“, „Tele2“ ir „Telia Lietuva“ iniciatyva įkurta UAB „Mobilieji mokėjimai“ baigė kurti produktą, leidžiantį teikti mobiliųjų mokėjimų paslaugas. Produktu jau domisi didžiausi mažmeninės prekybos dalyviai. Kartu vertinami ir kitų finansinių priemonių kūrėjų sprendimai.

Prekybininkai bando naujus mobiliųjų mokėjimų produktus

2018.03.07Mobiliojo ryšio operatorių „Bitė Lietuva“, „Tele2“ ir „Telia Lietuva“ iniciatyva įkurta UAB „Mobilieji mokėjimai“ baigė kurti produktą, leidžiantį teikti mobiliųjų mokėjimų paslaugas. Produktu jau domisi didžiausi mažmeninės prekybos dalyviai. Kartu vertinami ir kitų finansinių priemonių kūrėjų sprendimai.

Tarp savaitės reklamų: ir „Senukai“, ir „Eurovaistinė“, ir „Tele2“

2018.03.06Tarp naujausių savaitės reklamų: dainuojantys ir pavasariški „Senukai“ (reklamos agentūra „Adell Taivas Ogilvy“), apie sveikesnį gyvenimo būdą kalbanti „Eurovaistinė“ („McCann Vilnius“), linksmas „Tele2“ klipas („Adell Taivas Ogilvy“) ir retorinis Lietuvos antipiratinės veiklos asociacijos klausimas „Neuždirbi legaliam turiniui?“ („Cinema Ads“).

Lietuvos versle pasigenda aktyvesnio socialinio vaidmens

2018.03.05Iš Rygoje vykusio kasmetinio Baltijos regiono ryšių su visuomene konkurso „Mi:t&links. Baltic Communication Awards“ Lietuvos komunikacijos agentūros parsivežė trečdalį aukščiausių apdovanojimų. Nepaisant stiprių lietuvių laimėtojų darbų, vis tik latviai daugiau skiria dėmesio verslo socialinei atsakomybei.

Sektorių lyderių reitingai: vadovų burtažodžiai – investicijos ir naujovės

2018.03.01Investicijos, žinios ir jas pasitelkus kuriamos inovacijos – tokius pagrindinius sėkmės veiksnius įvardija stipriausių Lietuvos bendrovių, tapusių „Verslo žinių“ sektorių lyderėmis, vadovai.

Tarp savaitės reklamų: „Tele2“ humoras ir naujas Rūtos Meilutytės amplua

2018.02.27Tarp savaitės reklamų „Tele2“ humoras ir skraidantys namai su internetu (reklamos agentūra „Adell Taivas Ogilvy“) bei finansinių technologijų startuolio „TransferGo“ prekės ženklo ambasadore tapusi Rūta Meilutytė.

Lietuvoje veiklą pradeda slapto įdarbinimo programėlė

2018.02.23Suomijoje, Estijoje ir Latvijoje išpopuliarėjusi talentų įdarbinimo programėlė, „MeetFrank“ kovo mėnesį bus prieinama ir Lietuvoje.

Čia matote naujausias Tele2, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

UAB „Tele2“ biuras. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

UAB „Tele2“ biuras. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.