Telia Lietuva, AB

Įmonės kodas: 121215434
Adresas: Lvovo g. 25, 03501 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Kęstutis Šliužas
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Telia Lietuva, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Telia Lietuva, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Telia Lietuva, AB

Pleškėjo „Snaigė“, bet aidėjo plojimai „Teliai“

2018.04.20Baltijos biržose po itin prastų naujienų penktadienį daugiau nei 18% žemyn nėrė Alytaus šaldytuvų gamintojos „Snaigės“ akcijos, tačiau rinkos dalyviai negailėjo pagyrų „Telia Lietuvos“ rezultatams. Žinių turėjo ir „LHV Group“.

„Telia Lietuva“ grynasis pelnas augo 25%

2018.04.20Pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su laikotarpiu prieš metus, „Telia Lietuva“ didino pajamas, EBITDA, gerino EBITDA maržą, augino grynąjį pelną.

„Telia Lietuva“ grynasis pelnas augo 25%

2018.04.20Pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su laikotarpiu prieš metus, „Telia Lietuva“ didino pajamas, EBITDA, gerino EBITDA maržą, augino grynąjį pelną.

E. parašo rinką purto ginčai ir neskaidrūs pirkimai

2018.04.20Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) sprendimas panaikinti Skaitmeninio sertifikavimo centro (SSC) kvalifikuoto tiekėjo statusą, regis, sujudino širšių lizdą. Į viešumą iškilo dalį SSC klientų perimančio Registrų centro (RC) darbuotojų interesai, susiję su e. parašo srities pirkimais. O operatoriai nusiplovė rankas ir pareiškė iš RC išeinantys pas estus.

IT sektoriaus mažyliai: užaugs, bus suvalgyti ar mirs

2018.04.19Pasaulinės rinkos konsolidavimo tendencijos neaplenks ir išsibarsčiusio Lietuvos informacinių technologijų sektoriaus. Jame dabar vyrauja iki 10 darbuotojų turinčios bendrovės.

Raketos į biržas nepataikė, bet suerzino sankcijos

2018.04.16Europos ir Baltijos biržose pirmadienį didelio neigiamo atgarsio į savaitgalio raketų smūgius Sirijai nebuvo, tačiau rinkos neigiamai įvertino JAV naujai Rusijai ruošiamas sankcijas.

„Infobalt“ išrinko valdybą, liko prezidento intriga

2018.04.16Penktadienį informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus asociacija „Infobalt“ savo metinėje konferencijoje išsirinko naują valdybą. Jos kadencija truks dvejus metus.

Balžekas ir Glodas siūlomi į „Telia Lietuvos“ valdybą

2018.04.11Į telekomunikacijų AB „Telia Lietuva“ valdybą siūlomi Tomas Balžekas ir Mindaugas Glodas.

Biržoms rūpėjo Sirija ir rezultatai

2018.04.11Pasaulio akcijų rinkose trečiadienį viršų ėmė geopolitinė įtampa, kuriai neabejingos buvo ir Baltijos biržos. Taip pat vertinti įmonių skelbiami rezultatai.

Rinka vertino „Telia Lietuvos“ dividendus

2018.03.29Investuotojų akiratyje ketvirtadienį buvo „Telia Lietuvos“ dividendai, nors naujienų pažėrė ir „Olympic“, „Linas Agro Group“, „Auga Group“.

„Telia Lietuva“ už 2017 m. siūlo išmokėti 40,8 mln. Eur dividendų

2018.03.28„Telia Lietuva“ valdyba patvirtino 2017 m. finansines ataskaitas ir siūlo mokėti 0,07 Eur dividendų akcijai už 2017 m.

„Bitė“ irgi atsisako popierinių sutarčių

2018.03.26Bendrovė „Bitė Lietuva“ atsisako popierinių sutarčių – salonuose jas pakeitė specialūs išmanūs pasirašymo įrenginiai. „Tele2“ jau apie pusantrų metų sutartis pasirašo tik planšetinio kompiuterio ekrane. O „Telia Lietuva“ kol kas siūlo abu variantus, bet šią vasarą popieriaus žada atsisakyti.

Kada darbuotojas įmonėje tampa savo srities CEO

2018.03.24Kai darbuotojai jaučiasi atsakingi už visą įmonės veiklą, o ne tik atlieka pavestas funkcijas, klientams suteikiama geresnė paslauga, o bendrovė gali džiaugtis įsitraukusia ir nuolat tobulėjančia komanda.

Naujieji „Telia“ reklamos partneriai užkliuvo „Tele2“

2018.03.23Telekomunikacijų bendrovė „Telia“ pasirinko naujus reklamos partnerius – bendradarbiavimo sutartis pasirašyta su agentūromis „McCann Vilnius“ ir „Not Perfect I Y&R Vilnius“.

„Teisės PRO“: paskutinės dienos pateikti paraiškas metų teisininko rinkimams

2018.03.23Sekmadienį baigiasi pirmojo etapo anketų pateikimas „Verslo žinių“ ir „Infolex“ drauge su Bendrovių ir institucijų teisininkų asociacija (B.I.T.A.) bei advokatų kontora „Sorainen“ organizuojamuose Metų įmonės teisininko (-ės) ir Metų viešojo sektoriaus teisininko (-ės) rinkimuose.

„Telia Lietuva“ teisės vadovė: kaip įdiegus pokyčius padalinyje darbuotojų sumažėjo perpus

2018.03.19Kai darbuotojai jaučiasi atsakingi už visą įmonės veiklą, o ne tik atlieka pavestas funkcijas, klientams suteikiama geresnė paslauga, o bendrovė gali džiaugtis įsitraukusia ir nuolat tobulėjančia komanda.

Ryšių rinka: garvėžiai tie patys, pajamos augo, investicijos mažėjo

2018.03.12Elektroninių ryšių įmonių – telefono, interneto ir televizijos paslaugų tiekėjų – pajamos pernai toliau augo, o investicijos į ryšių tinklo infrastruktūrą pastebimai sumažėjo. Praėjusių mėtų pabaigoje šiame verslo segmente dirbo 127 paslaugų teikėjai, bet beveik 80% rinkos, kaip ir anksčiau, pasidalijo 3 bendrovės, skelbia Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT).

Baltijos biržose nusistovi konsensusas

2018.03.12Praėjus rezultatų skelbimui, Baltijos biržose prekyba aprimo, dėl akcijų kainų pirkėjų ir pardavėjų nuomonės pernelyg neišsiskiria. Pasaulio rinkose išsilaiko teigiamos nuotaikos.

Po „Kaspersky“ atėjo ir „Huawei“ eilė – tarnybos ima vertinti kinų telefonus

2018.03.12Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK), reaguodamas į JAV žvalgybos tarnybų rekomendacijas nesinaudoti „Huawei“ telefonais, paprašė Lietuvos institucijų įvertinti šią informaciją. „Huawei“ įtarimus neigia ir tikina, kad JAV užsiima protekcionizmu. Operatoriai gamintoją palaiko.

Pradedami metų teisininko rinkimai: kviečiame dalyvauti

2018.03.12„Verslo žinios“ ir „Infolex“ drauge su Bendrovių ir institucijų teisininkų asociacija (B.I.T.A.) bei advokatų kontora „Sorainen“ kviečia dalyvauti Metų įmonės teisininko (-ės) ir Metų viešojo sektoriaus teisininko (-ės) rinkimuose.

Čia matote naujausias Telia Lietuva, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.