Vakarų medienos grupė, UAB

Įmonės kodas: 142044723
Adresas: Lvovo g. 25, 09320 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Viktoras Adomaitis
Veikla: Pramonė ir energetika (Baldai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

Vakarų medienos grupė, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Vakarų medienos grupė, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Vakarų medienos grupė, UAB

TOP cv.lt: kandidatų patirtis kuria darbdavio įvaizdį

2016.10.15Darbuotojų atranka yra sudėtingas procesas, kuriame neprofesionalumas gali pridaryti daug žalos. Ir ne tik priimant netinkamą kandidatą, bet ir pakenkiant darbdavio įvaizdžiui.

Vietoj pramoninių vaiduoklių Klaipėdoje – verslo centras

2016.05.25Klaipėdos Liepų gatvės pabaigoje, netoli Danės upės esančioje teritorijoje, pramonės pamažu lieka vis mažiau. Neseniai čia nugriauti ilgus metus stovėję seni pramoniniai pastatai, o žemės sklypai urbanizuojami plėtojant komercinės paskirties objektus.

„Vakarų medienos grupė“ investuoja Baltarusijoje, žiūri į JAV

2015.11.28„Vakarų medienos grupė“ investicijas toliau kreipia į Baltarusiją: dvigubai padidins „VMG Industry“ gamybos apimtį Mogiliave, o prie Minsko esančiame Borisove planuojama išplėsti masyvo baldų ir granulių gamybą.

Verslininkai tiki Lietuvos krepšinio rinktine

2015.09.04Šeštadienį prasidedančio Europos vyrų krepšinio čempionato kovas atidžiai stebės, Latvijoje ir Prancūzijoje arenose saviškius palaikys ir Lietuvos verslo visuomenė. VŽ kalbinami verslininkai laukia gero rinktinės žaidimo ir medalių iš vėl maloniai nustebinsiančios rinktinės.

IKEA Kazlų Rūdoje stato baldų fabriką: lietuviams pritrūks plokščių

2015.04.21UAB „IKEA Industry Lietuva“ Kazlų Rūdoje statys baldų gamyklą, kurioje per metus bus pagaminama apie 2 mln. gaminių – 47 rūšių miegamojo ir gyvenamųjų patalpų baldų.

Kaip ant mielių augę baldininkai nori būti pirmi prie medienos

2015.03.23Didžiąją dalį produkcijos svetur parduodantys Lietuvos baldų gamintojai pernai padidino eksporto apimtis dešimtadaliu – iki 2,527 mlrd. Eur. Pramonininkai tvirtina, kad šio sektoriaus plėtra ateityje didele dalimi priklausys nuo to, ar jiems bus suteikta pirmumo teisė apsirūpinti žaliava iš valstybinių miškų.

Lietuviai Baltarusijoje į atliekų deginimą investuos beveik 200 mln. Eur

2015.01.13Lietuviai Mogiliove ir Bobruiske ketina pastatyti dvi atliekų deginimo gamyklas. Jei planai būtų įgyvendinti, tai būtų viena didžiausių Lietuvos investicijų Baltarusijoje – siekianti apie 195 mln. Eur.

Beveik išsimušė pirmenybę

2014.12.19Iki medienos pramonės ilgai siekto tikslo beliko vienas žingsnis – gruodžio 18 d. Seimas bendru sutarimu po svarstymo pritarė pataisoms, kurios gamybininkams suteiktų pirmenybę apsirūpinti mediena iš valstybinių miškų. Eksportuotojai tvirtina, kad jie stumiami iš rinkos.

Mažeikiai turi šansą tapti medienos ir baldų gamybos meka

2014.10.27Iki 2018 m. Mažeikiuose turėtų būti pastatytas medienos drožlių plokščių fabrikas, gamybą ir eksportą didinanti baldų pramonė susidurs su dideliu plokščių, kurių kainą imasi diktuoti monopolininkas, stygiumi.

Išlipti iš nuostolių padėjo sutartys su baldininkais

2014.09.17Didžiausiai Vakarų Lietuvos regione socialinei bendrovei „Regseda“ per dvejus metus išlipti iš nuostolių ir imti dirbti pelningai padėjo pakeistas veiklos profilis ir pasirašytos ilgalaikės sutartys su baldų pramonės įmonėmis.

Baldininkai tapo lietuviškos kilmės prekių eksporto garvežiu

2014.09.04Baldų pramonės eksportas pirmąjį šių metų pusmetį augo sparčiausiai iš visų lietuviškos kilmės prekių – apie 20%. Baldininkai nenukentėjo nuo konflikto Rytuose, nes daugiausia eksportuoja į Skandinavijos ir Europos šalis. Tačiau dalis baldininkų nuogąstauja, kad jų konkurencingumą tarptautinėje rinkoje gali pakirsti pabrangusi žaliava.

Pramonė pasiekė eksporto rekordų

2014.02.10Praėjusiais metais prekių eksporto mastai išaugo 5 mlrd. Lt, o pramonės, fiksavusios rekordinius eksporto rezultatus, atstovai tikina, jog tai – ne pabaiga. Atoslūgį patyrė grūdininkai ir pienininkai.

Vakarų medienos grupė: augo 29%, iki 515,3 mln. Lt

2014.01.07Šešios medienos perdirbimo įmonės, priklausančios UAB „Vakarų medienos grupė“ (VMG)  holdingui, 2013 m. gavo 515,3 mln. Lt pardavimo pajamų, 29% daugiau negu 2012 m, kai apyvarta sudarė 399,6 mln. Lt.

Kontroliuojančiosios bendrovės – Lietuvos verslo brandos ženklas

2014.01.06Šalies verslo grupių akcininkai vis dažniau antrinių įmonių valdymą patiki kontroliuojančiosioms bendrovėms. Ekspertai pažymi, kad tokio modelio įdiegimas dažnai signalizuoja apie verslo grupės plėtros planus.

VMG investicija ties pasirinkimo riba – Lietuvoje ar Baltarusijoje

2013.12.07„Vakarų medienos grupė“ pasirengusi į medienos kompleksą Lietuvoje investuoti 400 mln. Lt, tačiau su sąlyga, kad bus užtikrintas aprūpinimas mediena.

Rytoj dienraštyje „Verslo žinios“ skaitykite

2013.12.02Pradėjo gerai, o kaip pasibaigs, paaiškės Seime. Seimą iš Vyriausybės pasiekė Darbo kodekso pataisos, ekspertai nemano, kad jos yra svarbiausios verslui, tačiau jų teigimu, politikai, gera valia įteisindami šiuos pakeitimus, pasiųstų svarbią žinią investuotojams, kad Lietuvoje mažėja administracinė darbo santykių našta.

Biochemikai  dairosi į Latviją

2013.12.02Biologines valymo ir paviršių apsaugos priemones pramonei šiemet pradėjusi gaminti UAB „Bio Circle Balticum“ ėmė ieškoti galimybių plėtrai Latvijoje.

„Sakuona“: pajamos augo, pelnas mažėjo

2013.11.06„Vakarų medienos grupei“ priklausančios UAB „Sakuona“ pardavimo pajamos pernai augo, tačiau pelnas mažėjo.

CV.LT: „Sakuonai“ vadovaus Kozinecas

2013.11.06Keičiasi AB „Vakarų medienos grupei“ priklausančios įmonės „Sakuona“ vadovas – juo lapkričio 1 d. tapo Mindaugas Kozinecas.

Lietuviai Baltarusijoje investavo milijonus – duotas startas medienos klasteriui

2013.07.10Šiandien Mogiliovo LEZ (Baltarusija) oficialiai atidaroma viena didžiausių lietuvių investicijų  į Baltarusijos apdirbamąją pramonę – medienos klasteris. Atidarymo ceremonijoje ketina dalyvauti Baltarusijos premjeras Michailas Miasnikovičius.

Čia matote naujausias Vakarų medienos grupė, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2013 07 10. Baltarusijoje, Mogiliavo srities laisvojoje ekonominėje zonoje, atidarytas "Vakarų medienos grupės" ir koncerno SBA įmonės "Mebelain" medžio drožlių plokščių, korpusinių baldų, faneros gamyklų kompleksas. Sigitas Paulauskas, Lietuvos medienos pramonės įmonių asociacijos "Lietuvos mediena" prezidentas bei UAB "Vakarų medienos grupė" valdybos pirmininkas. Rimos Rutkauskaitės nuotr.

image

2013 07 10. Baltarusijoje, Mogiliavo srities laisvojoje ekonominėje zonoje, atidarytas "Vakarų medienos grupės" ir koncerno SBA įmonės "Mebelain" medžio drožlių plokščių, korpusinių baldų, faneros gamyklų kompleksas. Iš kairės - Narūnas Stasius, "Mebelain" generalinis direktorius, Egidijus Valentinavičius, SBA verslo vystymo viceprezidentas bei SBA baldų grupės valdybos pirmininkas, Sigitas Paulauskas, Lietuvos medienos pramonės įmonių asociacijos "Lietuvos mediena" prezidentas bei UAB "Vakarų medienos grupė" valdybos pirmininkas ir Viktoras Adomaitis, UAB "Vakarų medienos grupė" generalinis direktorius. Rimos Rutkauskaitės nuotr.

image

2013 04 18. Klaipėdoje vyko 9 - asis Lietuvos–Baltarusijos ekonomikos forumas, skirtas šalių ekonominio bendradarbiavimo vystymui aptarti. Viktoras Adomaitis, Klaipėdos UAB "Vakarų medienos grupė" ir AB "Klaipėdos mediena" generalinis direktorius. Algimanto Kalvaičio nuotr.