ACC Distribution, UAB

Įmonės kodas: 135150085
Adresas: Jonavos g. 196, 44132 Kauno m. sav.
Vadovas: Žymantas Baušys
Veikla: Prekyba (Kompiuterių įranga ir jos priežiūra)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

ACC Distribution, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

ACC Distribution, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima ACC Distribution, UAB

Derybų menas: improvizuojant nepasiruošus, gresia katastrofa

2018.12.12

Samdomas vadovas kontrolės neišvengs, nes akcininkas nori būti prie reikalų

2018.10.03Samdomo vadovo iniciatyva, drąsūs sprendimai ir požiūris į verslą gali ne juokais išgąsdinti akcininką. Kad įmonė nepatirtų žalos, o savininkui netrūktų kantrybė, reikėtų iš anksto sutarti, kokią manevro laisvę turi naujasis vadovas.

Kiekvienas turi susirinkti savo gumbus: samdomo vadovo ir steigėjo tandemas

2018.06.04Akcininkui atsitraukti nuo tiesioginio valdymo ir perduoti įgaliojimus samdomam vadovui yra emociškai sunku. Praktika rodo, kad pokytį įmonėje įdiegti lengviau, kai iš anksto susitariama dėl vadybos pertvarkos taisyklių.

„ACC Distribution“ atsitiesti padėjo ir kriptovaliutų išgavėjai

2018.05.15ACME grupei priklausanti didmeninės prekybos elektronikos ir buities prietaisais UAB „ACC Distribution“ pernai pasiekė rekordinę apyvartą – kiek daugiau nei 230 mln. Eur.

Sukčiavimo schemomis ateina atvirkštinis elektronikos PVM

2018.04.20Lietuvoje planuojama nustatyti atvirkštinį PVM elektronikos prekėms. Tai gali gerokai apkarpyti nelegalių schemų taikymą, tačiau verslininkai gali susidurti su pinigų srautų problemomis. Be to, gali kilti sunkumų nustatant, kokiam prietaisui tinka atvirkštinis, o kokiam – įprastas PVM.

„ACC Distribution” turi naują direktorių

2017.06.02Nuo šių metų liepos didmeninės prekybos UAB „ACC Distribution“ direktoriaus pareigas eis Žymantas Baušys, iki tol bendrovėje ėjęs finansų direktoriaus pareigas.

Pirmosios darbo dienos „ACC Distribution“: kiekvienas turime savas taisykles

2016.12.09Kad suprastų, kokia linkme kreipti savo karjerą, tris diplomus turinti Agnė Mičiulienė, „ACC Distribution“ klientų aptarnavimo vadybininkė, turėjo padirbėti biuro administratore. Paragavusi visų veiklų po truputį, ji suprato, kad pardavimai jai skaniausi.

Naujame „Eikos“ verslo centre Vilniuje kuriasi ir Kauno „Acme“ grupė

2016.12.07Sostinės Žalgirio gatvėje iškilusiame naujame verslo centre „135“ jau kuriasi pirmosios įmonės. Tarp jų ir Kauno technologijų grupės „Acme“ bendrovės: „ACC Distribution“, „Avad Baltic“, „Acme Europe“, „Agropro“ ir kitos.

Paskelbti geidžiamiausi darbdaviai

2016.06.09Dvyliktą kartą „Verslo žinios“ ir darbo skelbimų portalas cv.lt paskelbė konkurso „Geidžiamiausias darbdavys 2016“ nugalėtojus. Pirmą kartą didelių ir mažų įmonių kategorijoje titulai atiteko tos pačios įmonių grupės IT bendrovėms „Atea“ ir „Baltnetos komunikacijos“.

Geidžiamiausio darbdavio finalas: ambicijos prieš naujoko sėkmę

2016.06.08Vos keliais balsais pergalę Geidžiamiausio darbdavio rinkimų pusfinalyje išplėšusios bendrovės šiandien stojo į kovą dėl pagrindinio titulo. Vieniems kyla ambicijos susigrąžinti kažkada prarastą titulą, kitus lydi naujoko sėkmė.

Geidžiamiausių darbdavių gretos sumažėjo perpus

2016.06.01Šiuo metu vykstantys Geidžiamiausio darbdavio rinkimai įgauna pagreitį. Šiandien įvyko pirmosios atkrintamosios, po kurių paaiškėjo, kuriems darbdaviams geriau už kitus sekasi formuoti savo išorinį darbdavio įvaizdį.

„Acme grupės“ rezultatai: geriausiai sekėsi pardavinėti „obuolius“

2016.01.212015 m. konsoliduota neaudituota „Acme grupės“ apyvarta viršijo 335 mln. Eur – 38,8% daugiau nei 2014 m., kai grupės pardavimo apimtys sudarė 241,3 mln. Eur.

„iPhone“ smarkiai kilstelėjo ACME grupės apyvartą

2015.08.25Šių metų I pusmetį ACME grupės neaudituota konsoliduota apyvarta augo 43%, iki 135,8 mln. Eur, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Pasak bendrovės, didžiausią įtaką turėjo įmonės „AVAD Baltic“ apyvarta, didėjusi 167,9% ir pasiekusi 46 mln. Eur be PVM.

Į „Metų CEO“ pretenduoja 27 vadovai

2015.05.12Bendradarbiaujančios organizacijos pateikė savo kandidatus į šių metų „Metų CEO“ vardą, t. y. nurodė vadovus, kuriančius išskirtinę vertę akcininkams, darbuotojams ir visuomenei.

Nesistengia girtis, kad yra iš Kauno

2015.04.15Nemažai Lietuvos gyventojų, o ir patys kauniečiai dažnai nežino, kad viena ar kita įmonė yra iš Kauno, rodo komunikacijos bendrovės „Efcom“ užsakymu atliktas rinkos tyrimų bendrovės „Factus“ tyrimas.

Mokesčių mokėtojų pirmūnus ant pjedestalo užkelia vartotojai

2015.02.23Daugiausia mokesčių sumokėjusių bendrovių sąraše lyderiai mažai kinta, tačiau pernai verslas kiek persistumdė ir pakeitė anksčiau užimtas pozicijas. Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) skaičiuoja, kad 2014 m. didelį svorį bendroms pajamoms turinčių akcizų ir pridėtinės vertės mokesčio pernai surinkta daugiau, tai atsispindi ir didžiausių mokėtojų statistikoje.

Advokatų kontorų reitingai rūpi ne visiems

2015.01.06Lietuvos verslininkai, spręsdami, su kuria teisinių paslaugų firma bendradarbiauti, dažnai vadovaujasi verslo partnerių ar tiesiog pažįstamų rekomendacijomis. O tarptautinės kompanijos pasitelkia specializuotų tyrimų kompanijų sudaromus advokatų kontorų reitingus.

Sėkminga pardavimo strategija: be žmonių – nė iš vietos

2014.11.25Kad ir kaip gražiai atrodo nusibrėžta įmonės pardavimų strategija, jei ją įgyvendinanti komanda nebus stipri ir motyvuota, galutinius tikslus pasiekti bus labai sunku. Tokius, dažnai konsultantų pabrėžiamus principus patvirtina ir verslo įmonių atstovai.

Užuot nuskaidrinę verslą, dar labiau užtraukė užuolaidas

2014.11.17Teisingumo ministerijai paliepus, visuomenė ir verslas nuo šių metų rugpjūčio 1 d. nebegali gauti naujausių duomenų apie įmonių akcininkus. Kilus pasipiktinimui, nuo Naujųjų šiuos duomenis nuspręsta vėl atskleisti eiliniams mirtingiesiems, tačiau sužinoti bus leidžiama jau gerokai mažiau nei anksčiau.

Rytuose prekyba stoja

2014.11.06Kompiuterinės ir buitinės technikos didmenininkė „ACC Distribution“ skelbia, šiais metais apyvartą padidinsianti maždaug 20%, arba 100 mln. Lt (28,9 mln. EUR). Po gana sunkių 2013-ųjų didmenininkai, regis, grįžta į augimo kelią namų rinkoje. Rytuose – sunkiau.

Čia matote naujausias ACC Distribution, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.