ARVI, įmonių grupė

Įmonės kodas: 165688047
Adresas: J. Basanavičiaus a. 8, 68308 Marijampolės sav.
Vadovas: Vitalijus Galuškinas
Veikla: Pramonė ir energetika (Trąšos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

ARVI, įmonių grupė akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

ARVI, įmonių grupė finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima ARVI, įmonių grupė

Viena trąšų gamykla gali likti mažiau – „Arvi Fertis“ restruktūrizavimas nutrauktas

2019.01.29Lietuvos apeliacinio teismo nutartimi trąšų gamybos UAB „Arvi Fertis“ restruktūrizavimas nutraukiamas – per įstatymo nustatytą laiką ir teismo pratęstus terminus įmonei nepavyko pateikti teismui tvirtinti įmonės restruktūrizavimo plano...

Privatizavimas „Arvi“ ir „Sanitex“ papildomai kainuos 3,27 mln. Eur su palūkanomis

2019.01.09Lietuvos apeliacinis teismas leido vykdyti Belgrado užsienio prekybos arbitražo teismo sprendimą. Trijų įmonių konsorciumas Serbijos AB „Univerzal Holding“, UAB „Arvi ir Ko“ ir UAB „Sanitex“, turės Serbijos privatizavimo agentūrai solidariai sumokėti 3,275 mln. Eur su 2,25% palūkanomis už dešimt metų...

„Belor“ iš „Arvi ir Ko“ bei V. Kučinsko siekia beveik 8 mln. Eur

2018.10.25Vokietijos „Belor Eurofert“ kontroliuojama Lietuvos trąšų prekybos bendrovė „Belor“ iš verslininko Vidmanto Kučinsko bei jo valdomos trąšų, pašarų, cukraus ir kalakutienos gamybos grupės „Arvi ir Ko“ siekia atgauti 7,39 mln. Eur.

„Arvi“ į kalakutų kompleksą Baltarusijoje investuoja 48 mln. Eur

2018.09.25Marijampolės „Arvi ir Ko“ į kalakutų auginimo ir perdirbimo kompleksą Baltarusijoje investuoja 48 mln. Eur, statybos bus pradėtos spalio mėnesį – investicinis projektas įgyvendinamas su Aliaksandro Lukšenkos, Baltarusijos prezidento, parama.

„Arvi“ grupės įmonėse – FNTT tyrimas

2015.12.14Klaipėdos Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) skyrius atlieka tyrimą „Arvi“ grupei priklausančiose įmonėse. Įtariama, kad per bendroves neteisėtai buvo išgrynintos piniginės lėšos.

TOP cv.lt darbo pasiūlymai: vyksta vidurinės grandies vadovų kaita

2015.11.18Šios savaitės darbo skelbimų portalo cv.lt skelbimų analizė atskleidžia tendenciją, kad šiuo metu didelėse ir žinomose Lietuvos bendrovėse vyksta nemenki pokyčiai vidurinės grandies vadovų lygmenyje.

Serbijos vyriausybė lietuviams atlygins žalą, bet teismai nesibaigs

2015.03.30Tarptautinis investicijų ginčų sprendimo centras Vašingtone (ICSID) po beveik penkerių metų nagrinėjimo priėmė sprendimą dėl Lietuvos investuotojų „Arvi“ ir „Sanitex“ ieškinio Serbijos vyriausybei.

„Arvi“ Baltarusijoje ketina investuoti dar 50 mln. USD

2014.11.04UAB „Arvi ir ko“ Baltarusijoje, Mogiliovo regione, ketina investuoti 50 mln. USD, teigia Ruslanas Strachar, Mogiliovo apskrities Ekonomikos komiteto pirmininkas.

Lietuvių verslas plūsta į Baltarusiją

2014.11.04Baltarusių politikai tvirtina išskėstomis rankomis laukiantys investuotojų, o lietuvių verslininkai sako išmokę valdyti rizikas, susijusias su darbu baltarusių rinkoje, todėl didina prekybos ir investicijų į kaimyninę šalį apimtis.

„Arvi“ byla baigta, tačiau sprendimo dar nėra

2014.10.16Paryžiuje, arbitražo teisme, galutinai išnagrinėtas „Arvi ir Ko“ ieškinys Serbijos vyriausybei dėl nuostolių už nacionalizuotą trąšų gamyklą atlyginimo, tačiau galutinis sprendimas kol kas nepaskelbtas.

„Air Lituanica“ akcininke tapo „Baltic Post“

2014.01.24Vilniaus savivaldybės valdomos bendrovės „Air Lituanica“ akcininke tapo AB Lietuvos pašto antrinė kompanija UAB „Baltic Post“, praneša oro linijų bendrovė.

„Arvi“ leista įsigyti ISM universitetą

2014.01.15UAB „Investicijų ir inovacijų fondui“ leista įsigyti iki 100% UAB „ISM vadybos ir ekonomikos universiteto“ akcijų. Šis fondas priklauso „Arvi“ įmonių grupei. Pasak Konkurencijos tarybos, Vidmantas Kučinskas, „Arvi“ ir Ko vadovas, po šio sprendimo netiesiogiai įgys vienvaldę universiteto kontrolę.

„Air Lituanica“ 1,4 mln. Lt padidino įstatinį kapitalą

2014.01.03 Vilniaus savivaldybės valdoma oro bendrovė „Air Lituanica“ padidino savo įstatinį kapitalą.

Svarbiausios 2013-ųjų metų bylos

2013.12.31VŽ apžvelgia svarbiausias ir didžiausią atgarsį Lietuvoje šiais metais turėjusias bylas. Dešimtuko viršūnėje – ginčai su „Gazprom“, Italijos piliečio Luigiterzo Bosca ieškinys investiciniame arbitraže dėl AB „Alita“ privatizavimo bei „Siemens“ byla prieš UAB „Urbico“ ir UAB „Fima“.

Rusijos pramonės nuosmukis: kol kas tik įspėjimai ir nuojautos

2013.12.19Rusijos statistika skelbia, kad šalies ekonomika lėtėja, pramonės gamyba traukiasi. Tačiau Lietuvos verslas, išskyrus sankcijų paliestus mėsos ir pieno perdirbėjus, kol kas šio prekybos kritimo nepajuto.

„Air Lituanica“ 2 mln. Lt padidino įstatinį kapitalą

2013.11.26Vilniaus savivaldybės valdoma oro bendrovė „Air Lituanica“ padidino savo įstatinį kapitalą.

Europą pavijo, o kainas reguliuoja akcizai

2013.10.05Cukrinių runkelių augintojai džiūgauja pasiviję Vakarų šalis tiek derliumi, tiek perdirbimo savikaina. Lietuvos gamintojams tai niekaip neatsilieps – cukraus kainas ES reguliuoja akcizai, o atsivežti jo iš kitur neleidžia muitai.

 Kovoje dėl kalio žaliavos laimi lietuviai

2013.10.01„Arvi“, valdanti kelias trąšų gamyklas, tikisi, kad Rusijos ir Baltarusijos karas dėl „Belaruskalij“ gamyklos jiems bus naudingas – krentant žaliavos ir trąšų kainoms bus galima didinti gamybos apimtį ir rinkos dalį.

„Arvi biodegalai“: nuostoliai mažėjo

2013.09.16Biodyzelino gamykla UAB „Arvi biodegalai“ nuostolius praėjusiais metais sumažino beveik 8 kartus.

Teismas su Serbija įvyko, „Arvi“ tikisi palankaus sprendimo

2013.08.22Paryžiuje, arbitražo teisme, galutinai išnagrinėtas „Arvi ir Ko“ ieškinys Serbijos vyriausybei dėl nuostolių už nacionalizuotą trąšų gamyklą atlyginimo.

Čia matote naujausias ARVI, įmonių grupė nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2013 10 31. "Le Meridien Vilnius" viešbučio konferencijų centre vyko "Verslo žinių" kartu su "Danske Bank" organizuota konferencija "Verslas 2014. Augimo pagreičio beeiškant". Iš kairės: Rolandas Barysas, "Verslo žinių" vyr. redaktorius, Egidijus Slanina, UAB „Biok laboratorija“ valdybos narys, privatus investuotojas, Flemming Lindeloev, "Achemos grupės" valdybos pirmininkas, Vidmantas Kučinskas, ARVI įmonių grupės, valdybos pirmininkas, Benas Gudelis, bendrovių "KristiAna", "Fragrances International" vadovas ir akcininkas. Aušros Barysienės nuotr.

image

2013 10 31. "Le Meridien Vilnius" viešbučio konferencijų centre vyko "Verslo žinių" kartu su "Danske Bank" organizuota konferencija "Verslas 2014. Augimo pagreičio beeiškant". Iš kairės: Flemming Lindeloev, „Achemos grupės“ valdybos pirmininkas ir Vidmantas Kučinskas, ARVI įmonių grupės, valdybos pirmininkas. Aušros Barysienės nuotr.

image

2013 10 31. "Le Meridien Vilnius" viešbučio konferencijų centre vyko "Verslo žinių" kartu su "Danske Bank" organizuota konferencija "Verslas 2014. Augimo pagreičio beeiškant". Iš kairės: Rolandas Barysas, "Verslo žinių" vyr. redaktorius, Egidijus Slanina, UAB „Biok laboratorija“ valdybos narys, privatus investuotojas, Flemming Lindeloev, "Achemos grupės" valdybos pirmininkas, Vidmantas Kučinskas, ARVI įmonių grupės, valdybos pirmininkas, Benas Gudelis, bendrovių "KristiAna", "Fragrances International" vadovas ir akcininkas. Aušros Barysienės nuotr.