Invalda LT, AB grupė (> 50 bendr.)

Įmonės kodas: 121304349
Adresas: Gynėjų g. 14, 01109 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Darius Šulnis
Veikla: Finansai ir draudimas (Investicijų kompanijos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

Invalda LT, AB grupė (> 50 bendr.) akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Invalda LT, AB grupė (> 50 bendr.) finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Invalda LT, AB grupė (> 50 bendr.)

Rekordinis kapitalo rinkos įvykis biržoje liko be atsako

2019.02.08Baltijos biržoje bendrovių rezultatų laukiantys investuotojai vengia veiksmų. „Invaldos INVL“ naujiena apie didžiausio Baltijos šalyse privataus kapitalo fondo suformavimą ir atliktą įsigijimą liko be atsako biržoje. Į pasaulio rinkas grįžta nerimas dėl JAV ir Kinijos prekybinių santykių...

„Invaldos INVL“ fonde jau 106 mln. Eur: investuotoja į „Montuotoją“

2019.02.08Viena didžiausių Lietuvoje turto valdymo bendrovių Lietuvoje „INVL Asset Management“, priklausanti „Invaldos INVL“ grupei, baigė pirmąjį profesionaliems investuotojams skirto uždaro tipo privataus kapitalo investicinio fondo „INVL Baltic Sea Growth Fund“ platinimo etapą, kurio metu pritraukė 106 mln. Eur. Tuo pačiu paskelbta apie naują investiciją...

„Invaldos INVL“ kontroliuojama įmonė įsteigė mezanino fondą

2019.02.05Lietuvos turto valdymo bendrovė „Mundus“, kurios kontrolinį akcijų paketą valdo „Invaldai INVL“ grupei priklausanti įmonė, įsteigė naują uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtą investicinį fondą „Mundus Mezzanine I“...

„Invalda INVL“ perėmė įmonės IVPĮ kontrolę

2019.02.01Lietuvos įmonių grupė „Inservis“, priklausanti „Invalda INVL“ grupei, įsigijo kontrolinį Informacinio verslo paslaugų įmonės (IVPĮ) akcijų paketą...

Sandorių rinka: po rekordinių metų – atoslūgio lūkesčiai

2019.01.18Baltijos šalių įmonių įsigijimų rinka pernai užkaito iki visų laikų rekordo pagal sandorių skaičių, o pagal sandorių vertę metai buvo antri geriausi istorijoje. Rinkos dalyviai žeria ne vieną tą paaiškinančią priežastį. Lūkesčiai dėl šių metų – jau kiek kuklesni, bet užsimezgę sandoriai ir storas fondų pinigų kapšas rodo, kad metai išliks darbingi...

Plečia darbuotojų akcijų opcionų lengvatas

2019.01.10Ekonomikos ir inovacijų ministerija siūlo nustatyti, kad nuo darbuotojams suteiktų pasirenkamųjų sandorių (angl. stock option) pajamų mokestį reikėtų sumokėti vieną kartą – kai akcijos yra parduodamos. Dabar tai reikia padaryti du kartus. Taip pat siūloma išplėsti „Sodros“ lengvatą...

Investuotojams tepardavė 0,8% siūlytų „INVL Baltic Real Estate“ akcijų

2018.12.14

Medalio verta „Invaldos INVL“ investicija Moldovoje – 20% grįžo per porą mėnesių

2018.11.30Spalį tarptautinio konsorciumo sudėtyje į Moldovos didžiausią banką „Moldova-Agroindbank“ (MAIB) investavusi „Invalda INVL“ su kitais investuotojais jau lapkritį skaičiuoja 20% pajamingumo dividendus iš investicijos.

Portfelį išsivaliusi „BaltCap“ įsigijimų nestabdys – kalba apie 200 mln. Eur

2018.11.28Didžiausia Baltijos šalyse privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytoja „BaltCap“, šiemet pardavusi daugiau nei 120 mln. Eur vertės verslų, krizės nesibaimina ir įsigijimų tempo lėtinti neketina. Simonas Gustainis, „BaltCap“ vadovaujantis partneris, pasakoja, kad šiemet ir kitąmet naujiems pirkiniams fondų valdytoja skirs apie 200 mln. Eur, o švietimo infrastruktūros ir sveikatos priežiūros paslaugų sektoriai – tarp labiausiai dominančių.

IKEA tapo didžiausia privataus miško valdytoja Lietuvoje

2018.11.16Šią savaitę Latvijoje pasikeitė didžiausios privačios miško valdos savininkai, kurie už daugiau nei 100.000 ha miško sumokėjo apvalią 324 mln. Eur sumą. Naujiesiems savininkams ant kulnų lipa Švedijos IKEA grupė: ji  per metus savo miško valdas Latvijoje išplėtė bemaž tris kartus, Lietuvoje pokyčiai kuklesni – IKEA valda per 2018 metus išaugo 25%, tačiau to pakako, kad Švedijos baldų grupė taptų didžiausia privačių miško valdų operatore Lietuvoje.

Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą statys „Darnu Group“ antrinė įmonė

2018.11.14Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) projektą įgyvendins UAB „Salvinta“, Kauno apskr. projekto įgyvendinimo laimėtojas paaiškės netrukus.

„Invaldai INVL“ leista netiesiogiai įsigyti medicinos klinikų akcijų paketą

2018.11.07Konkurencijos taryba leido turto valdymo grupei „Invalda INVL“ netiesiogiai įsigyti 70% medicinos klinikų tinklo „InMedica“ akcijų.

„Klaipėdos nafta“ dalį premijų darbuotojams mokės akcijomis

2018.10.17AB „Klaipėdos nafta“ nusprendė dalį metinių premijų išmokėti darbuotojams bendrovės akcijų pavidalu. Šiam sprendimui bendrovė dar turės gauti pritarimą visuotiniame akcininkų susirinkime.

„INVL Asset Management“ fondo milžino pirmoji investicija – medicinos klinikų verslas

2018.10.12Investicijų valdymo „INVL Asset Management“ privataus kapitalo investicinis fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ netiesiogiai investuoja į medicinos klinikų tinklą „InMedica“.

„Invalda“ iš banko Moldovoje tikisi artimos 20% kapitalo grąžos

2018.10.04Investicijoje į didžiausią Moldovos banką „Moldova-Agroindbank“ (MAIB) nebrangiai dalyvavusi „Invalda INVL“ su partneriais tikisi auginti pirkinį greičiau už šalies bankų sektorių ir tiki, kad gali pasiekti apie 20% banko kapitalo grąžą, tačiau potencialios investuotojų grąžos neatskleidžia.

Bangos purtė smulkiuosius Šiaulių banko pozicijoje

2018.10.02Baltijos biržose dėmesys sukosi apie Šiaulių banką, kurio akcijas spaudė sunerimę smulkieji investuotojai. Vakaruose rinkoms nerimą kelia Italijos populistų pasisakymai.

„Invalda INVL“, ERPB ir „Horizon Capital“  laimėjo aukcioną įsigyti didžiausio Moldovos banko akcijų

2018.10.02Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB) su konsorciumo partneriais „Invalda INVL“ ir „Horizon Capital“ laimėjo Moldovos viešosios nuosavybės agentūros konkursą įsigyti 41,09% didžiausio Moldovos komercinio banko „Moldova-Agroindbank“ (MAIB) akcijų.

Karalienės Mortos mokyklos pastatą iš „Lietuvos energijos“ perka D. Šulnis su partneriais

2018.09.01Energetikos įmonių holdingui „Lietuvos energija“ priklausanti nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo bendrovė „NT valdos“ šią savaitę vykusiame aukcione rado pirkėją pastatui sostinės Gervėčių gatvėje, kuriame įsikūrusi privati Karalienės Mortos mokykla.

„Invaldos INVL“ grynasis pelnas mažėjo 99,8%, nuosavas kapitalas augo

2018.08.31Turto valdymo grupė „Invalda INVL“ pirmąjį šių metų pusmetį uždirbo 14.000 Eur grynojo pelno, arba 99,8% mažiau negu prieš metus. Nuo metų pradžios nuosavas kapitalas augo 2,27%, iki 65,5 mln. Eur.

Pusmetis buvo sėkmingas daugumai „INVL Technology“ įmonių, bet ne jai pačiai

2018.08.29Investicijų į IT verslus bendrovė „INVL Technology“ šių metų pirmą pusmetį patyrė nuostolį, bet dauguma jos valdomų bendrovių veikė pelningai ir gerino rezultatus.

Čia matote naujausias Invalda LT, AB grupė (> 50 bendr.) nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.