Koncernas MG Baltic, UAB

Įmonės kodas: 125459336
Adresas: J. Jasinskio g. 16B, 03163 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Darius Mockus
Veikla: Statyba ir nekilnojamas turtas (Nekilnojamasis turtas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2014 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Koncernas MG Baltic, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Koncernas MG Baltic, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Koncernas MG Baltic, UAB

Teismas atmetė Kurlianskio ieškinį prokuratūrai dėl neįvykusios komandiruotės

2018.08.14Vilniaus miesto apylinkės teismas antradienį atmetė buvusio koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio ieškinį prokuratūrai dėl neįvykusios komandiruotės.

Apklausa: visuomenės akyse įtakingiausias verslo atstovas – Nausėda

2018.08.14Įtakingiausiu verslo ir ekonomistų atstovu šalies gyventojai laiko SEB banko prezidento patarėją, ekonomistą Gitaną Nausėdą, rodo naujienų portalo delfi.lt paskelbta tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ apklausa.

Liberalų sąjūdis atsiėmė ieškinį prieš VSD

2018.08.07Liberalų sąjūdis atsiėmė ieškinį prieš Valstybės saugumo departamentą (VSD) dėl Seimo komitetui pateiktoje medžiagoje nurodytų teiginių apie partiją paneigimo, BNS patvirtino partijos pirmininkas Eugenijus Gentvilas.

Kurlianskis norėjo išvykti į Dubajų, bendrauti su Mockumi ir Raulynaičiu

2018.08.01Įtariamasis politinės korupcijos byloje, buvęs koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis vykstant bylos tyrimui bandė išvykti į Jungtinius Arabų Emyratus ir ten bendrauti su koncerno prezidentu Dariumi Mockumi ir valdybos nariu Romanu Raulynaičiu.

Karbauskis: kai kurie iš VSD vadovui užduotų klausimų gali būti tiriami

2018.07.31Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos atstovų užduoti klausimai Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovui gali atsidurti ir parlamentiniame tyrime, sako partijos vadovas Ramūnas Karbauskis.

Iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos vėl atleistas Zabulionis prašo 15.000 Eur

2018.07.30Buvęs Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovo pavaduotojas Daivis Zabulionis teismo antrą kartą prašo grąžinti jį į pareigas ir priteisti 15.000 Eur neturtinės žalos atlyginimą.

Televizijos konkurencijos ringe meta naujas pajėgas

2018.07.25Šie metai TV pasaulyje pažymėti pokyčių ir investicijų ženklu: pakeitę savininkus TV3 kanalai žada pristatyti naują skaitmeninę vaizdo turinio platformą, tam yra skiriama 10 mln. Eur, LNK nuo kitų metų pradžios pasiūlys HD transliacijas, o LRT su naujųjų vadovų komanda priešakyje teigia turinti ambicijų atsistoti arčiau komercinių televizijų.

Interviu su „Ogmios“ grupės akcininku A. Žemaičiu – apie konkurenciją, plėtrą, prioritetus

2018.07.24Jeigu verslininkas turi, pavyzdžiui, 40% rinkos, nesvarbu – prekybos ar šilumos ūkio, vienintelis dalykas, kurį jis turi daryti, yra mylėti Lietuvą, įsitikinęs Arūnas Žemaitis, „Ogmios“ grupės vienas pagrindinių akcininkų, valdybos pirmininkas.

Šalies gamintojai įžvelgia naujų galimybių Japonijos rinkoje

2018.07.19Įsigaliojus šią savaitę pasirašytai Europos Sąjungos (ES) ir Japonijos laisvos prekybos sutarčiai, mažinančiai muitus, Lietuvos pieno ir žuvies perdirbėjai bei vyndariai tikisi plačiau atverti Japonijos rinką.

E. Masiuliui nepavyko atgauti per kratas rastų pinigų

2018.07.18Politinės korupcijos byloje teisiamam buvusiam Liberalų sąjūdžio lyderiui Eligijui Masiuliui nepavyko atgauti jo namuose per kratas rastų ir areštuotų pinigų.

Liberalams ir VSD susitaikyti nepavyko

2018.07.16Liberalų sąjūdžiui ir Valstybės saugumo departamentui (VSD) pirmadienį nepavyko susitaikyti per parengiamąjį teismo posėdį – partija toliau sieks įrodyti, kad VSD parlamentarams pateikta informacija apie koncerno „MG Baltic“ įtaką jai neatitinka tikrovės.

Karbauskis siekia naujo politinių įtakų tyrimo, opozicija peikia šią idėją

2018.07.12Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis siūlo atlikti naują parlamentinį tyrimą dėl neteisėtos įtakos politiniams procesams dviejų buvusių vyriausybių valdymo laikotarpiu. Sprendimą dėl to žadama priimti rugsėjį, prasidėjus Seimo rudens sesijai.

„MG Valda“ pradeda „Paupio“ verslo komplekso statybas, investuoja 25 mln. Eur

2018.07.12NT plėtros UAB „MG Valda“ sostinės senamiesčio prieigose pradeda dar vieną savo plėtojamos „Paupio“ teritorijos etapą – verslo ir visuomeninės paskirties komplekso statybas.

Sunkmečiui vėluojant, užsidirbs rizikuojantieji

2018.07.11Rekordinę sumą –17 mlrd. Eur – nepaskirstytojo pelno sukaupusios įmonės jaučiasi stabiliau nei prieš 2008 m. krizę: nuosavas kapitalas leidžia lengviau skolintis investicijoms, finansuoti ES projektus ar patikimus pirkėjus. Tačiau ekspertai įspėja, kad lazda turi du galus.

VAAT nepriėmė Šukio skundo dėl VSD paskleistos informacijos

2018.07.10Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) atsisakė priimti nagrinėti buvusio vidaus reikalų ministro, dabartinio Seimo kontrolieriaus Raimondo Šukio skundą dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) paskleistos informacijos apie jį.

Dėl per didelių kainų nutrauktas kelio Vilnius-Utena rekonstrukcijos konkursas

2018.07.10Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl per didelių kainų nutraukė pirmojo prieš kelis dešimtmečius nutiesto betoninio kelio Vilnius–Utena ruožo rekonstrukcijos konkursą.

Pamirštas šimtmečio klausimas

2018.07.06Įprasta manyti, kad mus apglėbianti tikrovė yra akivaizdi bent jau kiekvienam žmogui matomame paviršiuje. Tačiau net pačiame paviršutiniškiausiame paviršiuje, lėkščiausioje lėkštelėje, kaip pasakytų filosofas Arūnas Sverdiolas, yra tokių dalykų, kurie regimybėje kartu pasirodo ir akivaizdūs, ir visiškai neaiškūs. Daug neperdėtume sakydami, kad trūkčiojančiame šimtmečio Lietuvos pasakojime toksai vaidmuo tenka verslininkui, kapitalistui, turtuoliui.

„Gubernija“ traukiama iš biržos

2018.07.04Verslininko Dariaus Mockaus netiesiogiai valdomos Šiaulių alaus daryklos „Gubernija“ akcijos bus išbrauktos iš „Nasdaq“ Vilniaus biržos ir nebesiūlomos viešai.

„MG Baltic Investment“ pelnas pernai augo iki 13,3 mln. Eur

2018.07.04Vilnius, liepos 4 d. (BNS). Verslininko Dariaus Mockaus valdomo koncerno „MG Baltic“ bendrovė „MG Baltic Investment“, valdanti didžiausią Baltijos šalyse mažmeninės drabužių prekybos grupę „Apranga“, žiniasklaidos ir telekomunikacijos grupę „MG Baltic Media“ ir statybų bendrovę „Mitnija“, pernai uždirbo 13,325 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno – 9,9% daugiau nei 2016 m. (12,125 mln. Eur).

Numavičiaus šeimos biuras nutraukia veiklą Lietuvoje

2018.07.03Turtingiausiu iš Lietuvos kilusiu verslininku tituluojamas Nerijus Numavičiaus nutraukia kone paskutinius juridinius ryšius su Lietuva.

Čia matote naujausias Koncernas MG Baltic, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Darius Mockus, koncerno „MG Baltic“ prezidentas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

Liucija Zubrutė kalbina Darių Mockų, koncerno „MG Baltic“ prezidentą. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

Darius Mockus, koncerno „MG Baltic“ prezidentas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

Darius Mockus, koncerno „MG Baltic“ prezidentas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

Darius Mockus, koncerno „MG Baltic“ prezidentas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.