Kraft Foods Lietuva, AB

Įmonės kodas: 110567217
Adresas: Taikos pr. 88, 51501 Kauno m. sav.
Vadovas: Antanas Sidaras
Veikla: Maisto pramonė (Maisto produktai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

Kraft Foods Lietuva, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Kraft Foods Lietuva, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Kraft Foods Lietuva, AB

Šią savaitę: biudžeto deficito prognozės, ES ir JAV derybų eiga

2016.04.25Europos Komisijai bus perduoti Lietuvos įsipareigojimai dėl kitų metų biudžeto deficito, asociacijos „Linava“ nariai susirinks į metinį kongresą, Vilniuje apsilankys ir apie derybas su Vašingtonu apie laisvą prekybą papasakos eurokomisarė Cecilia Malmstrom, vyks statybos ir remonto paroda „Resta 2016“, gausybė įmonių surengs savo akcininkų susirinkimus.

Kauno architektai – apie tai, kas gera ir bloga

2015.05.15Trys Kauno architektų gildijos atstovai, po Nepriklausomybės atkūrimo įsteigę savo studijas ir stačia galva nėrę į privatų verslą, per ilgus veiklos metus patyrė visko: teismų, projektavimo sau – kad neatbuktum, „mailiaus“ graibymo – kad išgyventum, dalies savo turto pardavimo – kad galėtum sumokėti algas ir išlaikyti studijas.

Geidžiamiausio darbdavio rinkimai: tarpinis TOP 20

2015.05.11Šiuo metu vykstančiuose Geidžiamiausio darbdavio rinkimuose išlieka praėjusių metų tendencija – lietuviai nori dirbti telekomunikacijų ir finansų srityse. Tačiau iš tarpinių TOP 20 rezultatų aiškėja nauji lyderiai.

Dičkių sandorio įtakos nebijo

2015.03.26Padažų gamybos milžinių „Heinz“ ir „Kraft“ planuojamas susijungimas gali gerokai sustiprinti jų pozicijas pasauliniu mastu, bet Lietuvos bendrovėms didesnių pokyčių toks sandoris neatneš, tikina verslas.

TOP100 bendrovių atlyginimai: sąrašo viršuje – „Linas Agro“

2014.07.28Vidutinis mėnesinis atlyginimas žemės ūkio prekybos AB „Linas Agro“ pernai siekė 10.562 Lt, daugiausia tarp 100 didžiausių Lietuvos bendrovių. Tačiau įmonės atstovai ramina – toks vidurkis susidaro dėl veiklos specifikos ir visos AB „Linas Agro Group“ organizacinės struktūros.

Kavos rinkoje – pirmieji kainų kilstelėjimo ženklai

2014.07.09Kavos pupelių kaina biržoje nebešauna stačia kreive į viršų, tačiau vis tiek išsilaiko 50% aukštesnio lygio, nei buvo metų pradžioje. Neatlaikęs kainų spaudimo, kavą pabrangino vienas didžiųjų tiekėjų Lietuvoje. Rinkos dalyviai mano, kad artėjant rudeniui jį paseks ir kiti.

CV.LT: „Kraft Foods Lietuva“ vadovaus Sidaras

2014.07.04Bendrovei „Kraft Foods Lietuva“ nuo liepos 1 d. vadovauja Antanas Sidaras, kuris pakeitė nuo pernai metų sausio direktoriaus pareigas užėmusį Nikolajų Dimitrovą Srefanovą.

„Mondelez Lietuva Production“: veiklos rezultatuose atsispindi pertvarkos

2014.06.09Šokolado fabriko Kaune UAB „Modelez Lietuva Production“ pardavimo pajamos 2013 m. buvo 42,3 mln. Lt, ikimokestinis pelnas – 3 mln. Lt.

Sėkmingiausi nauji produktai: kava, alus ir kokteilis

2014.04.17Sėkmingiausias pernai lentynose pasirodęs greitojo vartojimo produktas Lietuvoje – malta kava „Jacobs Kronung Golden Edition“. Antroje vietoje, kaip rikiuoja rinkos tyrimų bendrovė „Nielsen“, yra „Kalnapilio“ alus „Grand Select“, trečioje – „Utenos Radler Orange“ alaus kokteilis.

Sėkmingiausi nauji 2013 m. produktai: kava, alus ir kokteilis

2014.04.14Sėkmingiausias pernai lentynose pasirodęs greitojo vartojimo produktas Lietuvoje – malta kava „Jacobs Kronung Golden Edition“. Antroje vietoje, kaip rikiuoja rinkos tyrimų bendrovė „Nielsen“, yra „Kalnapilio“ alus „Grand Select“, trečioje – „Utenos Radler Orange“ alaus kokteilis.

Reeksporto naujokai kyla sparčiausiai

2014.03.11Valstybinės mokesčių inspekcijos sudarytame TOP 50 eksportuotojų sąraše – 8 naujos bendrovės. Labiausiai aukštyn pakilo reeksportuojančios įmonės. Lyderių pozicijų neužleidžia AB „Orlen Lietuva“, „Indorama Polymers Europe“ ir trąšų gamybos bendrovė AB „Achema“.

„Password 2014 m.“ konkurse varžosi garsūs vardai

2014.03.10„Verslo žinių“ rengiamame efektyviausios rinkodaros kampanijos konkurse baigėsi paraiškų priėmimo laikotarpis. Komisija šiemet sulaukė 32 paraiškų teikėjų, iš kurių rinks rinks septynių kategorijų laimėtojus ir „Efektyviausią rinkodaros kampaniją 2013 m.“.

Aukščiausiai kilo reeksportu besiverčiantys naujokai

2014.03.05Valstybinės mokesčių inspekcijos sudarytame TOP 50 eksportuotojų sąraše – 8 naujos bendrovės. Labiausiai aukštyn pakilo reeksportuojančios įmonės. Lyderių pozicijų neužleidžia AB „Orlen Lietuva“, „Indorama Polymers Europe“ ir trąšų gamybos bendrovė AB „Achema“.

„Kraft Foods Lietuva“ įspėta dėl klaidinančio ispanų produkcijos ženklinimo

2014.01.31Nustačius, kad sausainių „Grany“ ir sausainių „Original“ etiketėje pateikta informacija gali klaidinti vartotojus dėl šių produktų išskirtinumo, įspėta Ispanijos gamintoją Lietuvoje atstovaujanti ir sausainius mūsų rinkoje platinanti UAB „Kraft Foods Lietuva“.

Buvusi „Kraft Foods Lietuva“ dar kartą keis pavadinimą

2013.12.18UAB „Modelez Lietuva Production“ šokolado fabrikas Kaune, buvusi AB „Kraft Foods Lietuva“, nuo šių metų balandžio tapęs atskiru juridiniu vienetu, kasmet į gamybą investuoja apie 5 - 6 mln. Lt.  2014 m. birželio mėnesį verslo padalinys Baltijos šalims su centrine būstine Kaune taip pat gaus naują pavadinimą UAB „Mondelez Baltic“, informuoja bendrovė.

Po tragedijos Rygoje – lietuvių gamintojų prekyba stabtelėjo

2013.12.11UAB „Maxima Latvija“ parduotuvės griūtį jau pajuto ir mūsų perdirbėjai, dirbantys su šiuo tinklu, – pardavimai gretimoje valstybėje pradėjo svyruoti. Tiesa, nekalbama apie drastiškus skaičius ir grėsmę verslui – prekyba kol kas mažėja keliais procentais.

Reklamdavių skaičius PBK sumažėjo perpus

2013.10.28Naują lapą lietuviškosios socialinės atsakomybės sampratoje atvertė pastarojo mėnesio įvykiai – po skandalingos laidos apie Sausio 13 d. reklamdaviai vienas po kito paliko PBK kanalą – vieni tai darė tyliai, kiti kalbėjo garsiai. Tiesa, reklamuotis šiame kanale pradėjo ir kelios naujos bendrovės. „Swedbank“ tvirtina, kad jų reklama šiame kanale pastaruoju metu buvo transliuojama per klaidą.

Įteikti pirmieji Amerikos verslo apdovanojimai Lietuvoje

2013.09.20Penktadienį, Amerikos prekybos rūmų 20-ies metų veiklos sukaktis pažymėta Vilniaus „Kempinski“ viešbutyje – surengti pirmieji Amerikos verslo apdovanojimai Lietuvoje ir šventinis vakaras.

Įmonių TOP 10, kuriose per metus labiausiai daugėjo ir mažėjo darbuotojų

2013.07.13Per metus labiausiai darbuotojų skaičius augo mažmeninės prekybos įmonėse ir Lietuvoje nesenai įkurtuose finansinių paslaugų aptarnavimo centruose. Tuo tarpu darbuotojų skaičius labiausiai mažėjo buvusioje vienoje didžiausių ir pelningoje šalies metalo supirkimo įmonėje, kurios veiklą paralyžavo Latvijos metalurgijos gamyklos finansiniai sunkumai.

Akcininkų šalies keistenybės

2013.07.07Lietuva – smulkiųjų akcininkų šalis, rodo oficiali statistika, ji teigia, kad gyventojų sąskaitose dūla milijardinės vertės akcijos. Tiesa, makleriai sako, kad aukso amžius biržoje nekotiruojamų akcijų prekybai – jau praeitis, o gyventojai šiuo savo turtu beveik nebesidomi. Pagrindinė problema, su kuria susiduria susidomėjimą dar rodantys akcijų savininkai, yra akcijų vertės nustatymas ir stambiųjų akcininkų nesiskaitymas.

Čia matote naujausias Kraft Foods Lietuva, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2015 12 29. Juodasis šokoladas „Karūna“. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.