Lietuvos draudimas AB

Įmonės kodas: 110051834
Adresas: J. Basanavičiaus g. 12, 03600 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Kęstutis Šerpytis
Veikla: Finansai ir draudimas (Draudimas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

Lietuvos draudimas AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Lietuvos draudimas AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Lietuvos draudimas AB

Kas labiausiai motyvuoja vadovus

2019.03.08Niekas nesiginčija, kad reikia rūpintis darbuotojų įsitraukimu, tačiau apie CEO motyvaciją dažnai pamirštama. Praktika rodo, kad susvyravus generalinio direktoriaus motyvacijai, pasekmes pajunta visa bendrovė...

Registrų centro valdyboje – nauja nepriklausoma narė

2018.12.05Registrų centro (RC) valdybą papildė Ina Bielskė, buvusi telekomunikacijų bendrovės „Bite Latvija“ privačių klientų departamento vadovė.

Keturi „Metų CEO“ apie laiminčią lyderystę: darbuotojus demotyvuoja neteisybė

2018.11.19Vadovai pripažįsta, kad organizacija bus sėkminga tik tuomet, kai kiekvienas darbuotojas suvoks, kokią vertę kuria įmonei ir kaip pats asmeniškai prisideda prie bendrojo tikslo.

X, Y ir Z kartos – ne panacėja rinkodaroje ir pardavimuose

2018.10.22Labiau amžius, o ne priklausymas konkrečiai kartai lemia požiūrį į prekės ženklus. Su amžiumi vėsta vartotojų meilė ir prekės ženklams, ir parduotuvėms, o vienos kartos nuostatų skirtumai būna kur kas įvairesni nei tarp skirtingų kartų atstovų.

Hobis: keli augalai balkone gali tapti emocine atgaiva

2018.10.06Žydinčiomis gėlėmis išpuoštame sode šnekučiavosi dvi moterys. Ant mažo bistro stiliaus stalelio stovėjo vaiskiai rausvos spalvos „Rose d’Anjou“ pripildytos taurės.

Reklamos bendrovių metai – dosniausi skaitmeninėms agentūroms

2018.10.02Iš reklamos sektoriaus įmonių didžiausią augimą demonstruoja skaitmeninės rinkodaros agentūros, kurios ir šiemet skaičiuoja didesnį šuolį į viršų.

Pasisakymais Dainius Dundulis nurungė Kristiną Meidę

2018.09.26Vertinant vadovų komunikaciją, pirmąjį šių metų pusmetį aktyviausi kalbėtojai buvo mažmeninės prekybos įmonių vadovai, o lyderiai apsikeitė pozicijomis.

„Strategy Labs“ turi naują vadovą ir partnerį

2018.09.24Konsultacijų įmonėje „Strategy Labs“, kuri priklauso verslo paslaugų grupei „Lewben Group“,  nuo spalio 1 d. pradeda dirbti naujas vadovas ir partneris Vytautas Staugaitis.

Trumpesnė darbo savaitė tinka ne visiems

2018.08.08Įprasta biuro aplinka ir darbas keturiasdešimt valandų per savaitę šiandienos darbuotojams nėra patrauklūs. Paradoksalu, tačiau darbo našumas didėja, kai žmonės dirba trumpiau. Būtent todėl darbdaviai vis drąsiau eksperimentuoja ir trumpina darbo valandas.

„Lietuvos draudimas“ Vilniaus senamiestyje statys naują biurų centrą

2018.08.03Bendrovė „Lietuvos draudimas“ ketina statyti administracinių ir gyvenamųjų pastatų kompleksą sostinės J. Basanavičiaus gatvėje. Projektas jau pradėtas derinti su institucijomis ir visuomene.

Vairuotojų draudimo kainos auga lėčiau

2018.08.01Privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo įmokų ir išmokų santykis gerėja draudimo bendrovių naudai, tačiau šių metų rodikliai leidžia daryti prielaidą, kad šios draudimo rūšies kainų augimas gerokai sulėtėjo.

Reputacijos lyderė „Thermo Fisher“: svarbu veiksmai, o ne dirbtiniai šūkiai

2018.06.26Geriausios reputacijos titulą trečius metus iš eilės pelno moderniųjų biotechnologijų bendrovė „Thermo Fisher Scientific Baltics“, palankiausiai vertinamas sektorius – technologijų centrai ir IT įmonės. Visuomenės akyse geriausios reputacijos laurai atiteko vaistinių tinklui „Camelia vaistinės“, vos vienu tašku nusileido „Eurovaistinės“ ir „Lidl“.

Lietuvos verslo lyderiai vienui vieni į kovą nebeina

2018.06.24Kasmet VŽ analitikai nagrinėja didžiausių šalies bendrovių tūkstantuką: skaičiuoja, kas džiaugėsi didžiausia apyvarta ir pelnu, kas sukūrė daugiausia darbo vietų. Be aiškiai matematiškai apskaičiuojamų rodiklių, VŽ kreipia dėmesį ir į visuomeninę įmonių veiklą, rūpinimąsi darbuotojais ir bendruomene, vertina, ar verslas plėtojamas pagal tvarumo principus. Tik susumavus visas dedamąsias, skelbiami projekto „Lietuvos verslo lyderiai“ laimėtojai.

Išrinkti „Lietuvos verslo lyderiai“ ir „Metų CEO“

2018.06.13Aštuntą kartą „Verslo žinios“ kartu su banku „Luminor“ apdovanojo „Lietuvos verslo lyderius“ bei „Metų CEO“. Juo šiais metais tapo Algirdas Juozapavičius, UAB „Šviesos konversija“ vadovas.

Septyni VŽ išrinkti Metų CEO – apie lyderystę, komandą ir vadovavimo stilių

2018.06.12Jeigu pradedantis verslininkas karjeros pradžioje žinotų, kokiomis aplinkybėmis ir iš kokių savybių gimsta lyderiai, jam pakaktų tik noro ir sumanumo kurtis tas aplinkybes ir ugdyti save. Tačiau, kaip rodo VŽ Metų CEO patirtis, realiame gyvenime, versle kiekvieną kartą suveikia vis kiti dalykai, vadovams gana dažnai tenka palikti vadinamąją patogumo zoną ir įveikti naujais veidais išlendančias kliūtis.

Lietuvos draudikų asociacijos tarybos pirmininke išrinkta „If“ vadovė Ž. Stankevičienė

2018.06.05Lietuvos draudikų asociacijos tarybos pirmininke vienų metų kadencijai išrinkta draudimo bendrovės „If“ Lietuvos filialo vadovė Žaneta Stankevičienė. Asociacijos direktoriaus pareigas ir toliau lieka eiti Andrius Romanovskis.

Organizacijos pokyčių mozaikos detalės

2018.06.02Romas, vidutinio dydžio privataus verslo vadovas, per konferencijos pertrauką žmonių būrelyje gurkšnojo kavą. Jis pasakojo apie savo organizacijos kasdienę veiklą ir įdomias išvykas už Atlanto, kur praplečia mąstymo horizontą ir praturtina patirtį.

„Fabula“ parsiveža „Sabre“ statulėlę

2018.05.24„Fabula Hill+Knowlton Strategies“ triumfavo pasauliniuose komunikacijos rinkos apdovanojimuose „Sabre Awards“ ir buvo apdovanota už įgyvendintą visuomeninės iniciatyvos kampaniją „Laisvė rokenrolui“, kuri paskelbta geriausia metų komunikacijos kampanija Baltijos šalyse.

„Lietuvos draudimo“ Verslo klientų departamentui vadovaus Laurynas Šeškevičius

2018.05.21Draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ Verslo klientų departamentui nuo gegužės 21 dienos vadovauja Laurynas Šeškevičius. Jis bus atsakingas už verslo pardavimus, partnerystę su brokeriais, pardavimus korporatyviniams klientams.

Draudimo rinkos lyderiai – „Lietuvos draudimas“ ir „Swedbank Life Insurance“

2018.05.10Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkoje pirmąjį šių metų ketvirtį lyderio pozicijas išlaikė Lenkijos PZU grupei priklausantis „Lietuvos draudimas“, tuo metu gyvybės draudimo rinkoje pirmavo „Swedbank Life Insurance“ filialas Lietuvoje.

Čia matote naujausias Lietuvos draudimas AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Gyvybės draudimo rinkos pristatymas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Gyvybės draudimo rinkos pristatymas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 09 21. PZU valdybos narys ir Lietuvos draudimo stebėtojų tarybos pirmininkas Rogeris Hodgkissas (kairėje) ir Kęstutis Šerpytis, „Lietuvos draudimo“ generalinis direktorius. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 09 21. PZU valdybos narys ir Lietuvos draudimo stebėtojų tarybos pirmininkas Rogeris Hodgkissas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 09 21. PZU valdybos narys ir Lietuvos draudimo stebėtojų tarybos pirmininkas Rogeris Hodgkissas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.