Lietuvos geležinkeliai, AB

Įmonės kodas: 110053842
Adresas: Mindaugo g. 12, 03603 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Mantas Bartuška
Veikla: Transportas ir logistika (Geležinkelio transportas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Lietuvos geležinkeliai, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Lietuvos geležinkeliai, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Lietuvos geležinkeliai, AB

Rengia detalųjį Vilniaus stoties gaivinimo planą

2018.08.16Vilniaus miesto savivaldybė pradėjo rengti 30 ha stoties teritorijos detalųjį planą. Pagal viziją, ją norima atverti verslo investicijoms – pastatyti biurų, įkurti naują autobusų stotį.

VMG su 140 mln. Eur investicija kuriasi LEZ ir pati kuria pramonės parką

2018.08.10Šiandien Vakarų medienos grupė (VMG) oficialiai pradeda medžio drožlių plokščių fabriko statybas Akmenės LEZ – tuo pačiu bendrovė dalyvauja konkurse dėl galimybės tapti Akmenės LEZ operatore bei vysto pramonės ir verslo parko teritoriją Klaipėdos rajone.

„Lietuvos geležinkeliai“ apdraus visus savo darbuotojus

2018.08.07Nuo kitų metų pradžios kiekvienas „Lietuvos geležinkelių“ įmonių grupės darbuotojas turės savanoriško sveikatos draudimo polisą.

Grūdininkams trūkstant vagonų, „Lietuvos geležinkeliai“ juos nuomosis

2018.08.06Lietuvos grūdų perdirbėjams ir eksportuotojams skundžiantis, kad šiuo metu trūksta grūdų vežimo vagonų, o jų eismas per lėtas dėl vykstančių geležinkelio remonto darbų, valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“ žada nuomotis vagonus iš Baltarusijos.

Patekęs į privačias rankas valstybės turtas virsta daugiabučiais ir biurais

2018.08.05Iš valstybės nekilnojamąjį turtą įsigijęs verslas jį prikelia naujam gyvenimui: paverčia daugiabučiais, biurų pastatais, pritaiko bendrabučiams ar net turgui. Nors sėkmingų pavyzdžių per pastaruosius metus buvo ne vienas, analitikai įžvelgia galimybių tobulinti valstybės turto pardavimą.

Stimulas investuotojams: Kauno LEZ turės geležinkelį

2018.08.01„Lietuvos geležinkeliai“ ir Kauno rajono savivaldybė sutarė dėl geležinkelio atšakos iki Kauno laisvosios ekonominės zonos (LEZ) tiesimo. Geležinkelio atšaką į Kauno LEZ planuojama pradėti eksploatuoti iki 2021 m. pabaigos.

Būsimi rinkimai išblukino valdančiųjų norus skaidrinti valstybės įmonių paramą

2018.07.30Prieš kelerius metus kilo ne vienas skandalas dėl valstybės valdomų įmonių, ypač „Lietuvos geležinkelių“, plačiais mostais, bet itin neskaidriai dalytos paramos. Ją gavo daugybė nebūtinai su kultūra ar socialiniais projektais susijusių įstaigų, bet ir privatūs sporto klubai.

EBPO: VVĮ vadovų kadencijos atgyveno, valdybos gali valdyti efektyviau nei ministerijos

2018.07.27Atsisakyti valstybės valdomų įmonių (VVĮ) vadovų kadencijų, o jų skyrimą ir atleidimą visiškai perduoti iš ministrų į nepriklausomų valdybų rankas.

„Lietuvos geležinkeliai“ išmokės 34 mln. Eur dividendų

2018.07.26„Lietuvos geležinkelių“ (LG) grupė valstybei išmokės 34 mln. Eur dividendų. Tai didžiausia dividendų suma nuo 2012 metų, kurią LG išmokės padidinusi veiklos efektyvumą, leidusį po nuostolingų 2016 m. vėl uždirbti pelno, pranešė bendrovė.

Valdantieji nebenori drausti valstybinėms įmonėms teikti paramą

2018.07.25Artėjant net trijų rinkimų virtinei valdantieji nedrįsta įgyvendinti anksčiau deklaruotos idėjos išvis uždrausti valstybės ir savivaldybių įmonėms teikti paramą arba jai skirtas lėšas pervedinėti į nepriklausomus labdaros fondus, kurie patys paskirstytų paramą gavėjams. Tiesa, žadama paramos teikimą gerokai apriboti ir griežtai reglamentuoti.

Teismas: „Gargždų geležinkelis“ kol kas negali vežti krovinių per Lietuvą

2018.07.19Verslininko Igorio Udovickio valdoma bendrovė „Gargždų geležinkelis“, teikianti manevravimo paslaugas Klaipėdos uoste ir turinti ambicijų vežti krovinius per Lietuvos teritoriją, kol kas negalės to daryti.

Buvęs „Lietuvos geležinkelių“ vienas vadovų G. Bakanas nesupainiojo interesų

2018.07.18Buvęs „Lietuvos geležinkelių” generalinio direktoriaus pavaduotojas Gerimantas Bakanas nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų – jis nepažeidė įstatymo reikalavimo metus „atvėsti“ nuo buvusios tarnybos ir iš to kylančių apribojimų įsidarbinti, trečiadienį vienbalsiai nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

Teismas atmetė „Skinest“ skundą dėl Vyriausybės ir jos komisijos sprendimų

2018.07.18Teismas atmetė Estijos kapitalo geležinkelio paslaugų įmonės „Skinest Baltija“ skundą – įmonė apskundė Vyriausybės ir specialios jos komisijos sprendimus, kuriais būsimasis įmonės sandoris su „Lietuvos geležinkeliais“ pripažintas neatitinkančiu nacionalinio saugumo interesų.

TOP 1000 lyderiai ekspertų akimis: per mažai pramonės, o ypač – inovatyvios

2018.07.18Lietuvos bendrovių TOP 1000 sąrašo viršūnėse – palyginti nedaug modernių pramonės įmonių, vos viena kita aukštųjų technologijų ar inovatyvių paslaugų bendrovė. Tai požymiai, kad pritraukiant investicijas Lietuvai dar reikia gerokai pasitempti.

„Lietuvos geležinkeliai“ pervežė 11% daugiau krovinių

2018.07.17Per pirmąjį šių metų pusmetį AB „Lietuvos geležinkeliai“ pajamas augino 8% ir pervežė 11% daugiau krovinių.

„Lietuvos geležinkeliai“: traukiniai iš Vilniaus į Kauną ir Klaipėdą vėluoja dėl remonto

2018.07.16Dėl vykstančių remonto darbų iš Vilniaus į Kauną ir Klaipėdą važiuojantys traukiniai vėluoja, pirmadienį paskelbė valstybės valdoma įmonė „Lietuvos geležinkeliai“.

„Lietuvos geležinkelių“ užsakymu bus kuriama „geležinė akis“

2018.07.16AB „Lietuvos geležinkeliai“ užsakys sukurti prietaisą, kokio nėra rinkoje – „geležinę akį“, kuri stebėtų infrastruktūrą, analizuotų pokyčius ir užkirstų kelią galimoms nelaimėms. Į inovatyvaus produkto sukūrimą planuojama investuoti 0,45 mln. Eur.

Paskelbtas žemės paėmimo „Rail Balticai“ konkursas

2018.07.16Valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“ pradeda žemės paėmimo europinės geležinkelio vėžės „Rail Baltica“ projektui – jo atkarpai nuo Kauno iki sienos su Latvija – procedūras.

Teismas: 55 mln. Eur vertės „Rail Baltica“ ruožo Kaune statybos nestabdomos

2018.07.13Vienai didžiausių Lietuvos kelių ir tiltų statybos bendrovei „Kauno tiltai“ ir antrinei „Lietuvos geležinkelių“ įmonei Geležinkelio tiesimo centras (GTC) nepavyko laikinai sustabdyti 55 mln. Eur vertės europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ atkarpos Kaune tiesimo darbų.

Vyriausybės sprendimas dėl „Skinest Baltijos“ apskųstas teismui

2018.07.10Estijos kapitalo geležinkelio paslaugų įmonė „Skinest Baltija“ teismui apskundė Vyriausybės sprendimą, kuriuo numatytas pasirašyti įmonės sandoris su „Lietuvos geležinkeliais“ pripažintas neatitinkančiu nacionalinio saugumo interesų. Tai jau antras bendrovės skundas teismui – įmonė Vilniaus apygardos teismui yra pateikusi ieškinį „Lietuvos geležinkeliams“, nepasirašiusiems su ja sutarties.

Čia matote naujausias Lietuvos geležinkeliai, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Vilniuje vyko „Verslo žinių“ organizuota konferencija „Viešieji pirkimai 2018: Sprendimai verslui“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Vilniuje vyko „Verslo žinių“ organizuota konferencija „Viešieji pirkimai 2018: Sprendimai verslui“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Vilniuje vyko „Verslo žinių“ organizuota konferencija „Viešieji pirkimai 2018: Sprendimai verslui“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Mantas Dubauskas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Komunikacijos vadovas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

Mantas Dubauskas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Komunikacijos vadovas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.