Marijampolės pieno konservai, UAB

Įmonės kodas: 151453167
Adresas: Kauno g. 114, 68108 Marijampolės sav.
Vadovas: Rimas Varkulevičius
Veikla: Maisto pramonė (Pienas ir jo produktai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Marijampolės pieno konservai, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Marijampolės pieno konservai, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Marijampolės pieno konservai, UAB

Atsargumo principas: dėl 2% galimai užteršto pieno sulaikyta 1.000 t produkcijos

2019.10.31Sprendimą iš rinkos pašalinti 5 pieno perdirbimo bendrovių produkciją, pagamintą iš pieno, galimai užkrėsto kenksmingomis medžiagomis gaisro Alytuje metu, Valstybinės maisto ir veterinarijos (VMVT) specialistai vadina prevencine, o bendrovės – pertekline priemone. Nors tiek VMVT, tiek pačios įmonės savo produkcijoje kenksmingų medžiagų nerado, tarnyba teigia besivadovaujanti „atsargumo principu“...

Po gaisro pieno produktai išimami iš prekybos norint apsidrausti

2019.10.30Maisto ir veterinarijos tarnyba, dėl Alytaus rajone supirkto galbūt užteršto pieno penkioms perdirbimo bendrovėms nurodžiusi iš prekybos pašalinti dalį produktų, sako, kad kenksmingų medžiagų juose nėra, tačiau norima išvengti rizikos...

„Marijampolės pieno konservų“ administravimą teismas perdavė paveldėtojams

2019.10.23Bendrovės „Marijampolės pieno konservai“ administravimas perduotas paveldėtojams – velionio Raimondo Karpavičiaus žmonai Aistei Karpavičienei ir broliui, bendrovės valdybos pirmininkui Henrikui Karpavičiui...

„Marijampolės pieno konservai“ nukentėjo nuo karo Libijoje

2019.09.09Henrikas Karpavičius, UAB „Marijampolės pieno konservai“ (MPK) vadovo poste pakeitęs mirusį brolį Raimundą Karpavičių, bendrovėje ne naujokas – vadovavo jai 2001–2003 m. Tiesa, jis pripažįsta – šiandien įmonė jau kita ir mokytis visko reikia iš naujo...

Pieno gamintojai „griebsis šiaudo“ – žada blokuoti perdirbėjus

2019.08.18Pieno supirkimo kainoms krintant, karves auginantys ūkininkai pigiausiai pieną superkančius perdirbėjus rudenį ketina boikotuoti – ne tik kurį laiką neparduoti pieno, bet ir blokuoti privažiavimus prie pasirinktos įmonės...

Mirė verslininkas R. Karpavičius

2019.08.11Penktadienio vakarą apie 19 val. mirė verslininkas Raimondas Karpavičius...

„Marijampolės pieno konservų“ vadovą R. Varkulevičių keičia H. Karpavičius 

2019.07.05Motyvuodamas tuo, kad įmonėje „Marijampolės pieno konservai“ jau įgyvendino visus sumanymus, iš bendrovės laikinai einančio generalinio direktoriaus pareigų pasitraukė Rimas Varkulevičius...

Lietuvos įmonėms – kasmetiniai eksporto apdovanojimai

2019.03.18Pirmadienį Vyriausybėje išdalinti apdovanojimai geriausius eksporto rodiklius praėjusiais metais pasiekusioms įmonėms. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos kartu su regioniniais rūmais organizuojamo „Lietuvos eksporto prizas 2018“ konkurso apdovanojimai šiemet įteikti kompanijoms UAB „Integre Trans“, UAB „Marijampolės pieno konservai“, UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanijai „Bega“, UAB „Umaras“ bei UAB „Diab“...

Vieni perdirbėjai skaičiavo nuostolius, kiti rado būdų didinti pelną

2019.03.07Nors visi pieno perdirbėjai sutinka, kad praėję metai nebuvo patys lengviausi, bendrovių rezultatai skirtingi: vienos jų dirbo nuostolingai, kitos sugebėjo pelnus auginti ar net padvigubinti...

„Sūduvos vandenys“ turės naują vadovą

2018.10.13Marijampolės savivaldybėje vandenį tiekiančios UAB „Sūduvos vandenys“ vadovu taps Žydrūnas Čekauskas, pastaruosius 3 metus dirbęs VĮ Registrų centras Marijampolės filialo direktoriaus pavaduotoju.

Aukštos pieno supirkimo kainos palankios ne visiems

2018.08.06Nors pieno supirkimo kaina čiuožia žemyn, perdirbėjai teigia, kad prasta jos vadinti tikrai negalima, o rudeniop galima sulaukti ir jos augimo.

Marijampolėje vėl galima gerti vandenį

2018.08.03Marijampolės savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdyje Marijampolės valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, remdamasi naujausiais laboratorinių tyrimų rezultatais, informavo, kad mieste tiekiamas geriamas vanduo jau yra saugus.

Šalies gamintojai įžvelgia naujų galimybių Japonijos rinkoje

2018.07.19Įsigaliojus šią savaitę pasirašytai Europos Sąjungos (ES) ir Japonijos laisvos prekybos sutarčiai, mažinančiai muitus, Lietuvos pieno ir žuvies perdirbėjai bei vyndariai tikisi plačiau atverti Japonijos rinką.

„Marijampolės pieno konservų“ grynasis pelnas pernai sumažėjo beveik perpus

2018.06.18Viena didžiausių Lietuvoje pieno perdirbimo bendrovių „Marijampolės pieno konservai“ pernai gavo 95,978 mln. Eur pajamų – 3,4% mažiau nei 2016 m. (99,325 mln. Eur), jos grynasis pelnas sumažėjo 48,7% iki 2,343 mln. Eur.  Įmonė pernai pirmą kartą eksportavo produkciją į Kiniją. Didžiąją dalį pieno konservų eksportuojanti įmonė pernai didino eksportą į Libiją, Honkongą, Vokietiją.

Agroverslo metai: aktualijos, tendencijos ir įdomiausi skaitiniai

2016.12.30Šalies žemės ūkio sektoriui besibaigiantys metai buvo ganėtinai ramūs. Nors tiek pieno, tiek grūdų supirkimo kainos nelepino, o ūkininkų pajamos šiek tiek sumenko, daugelis jų investavo, turėjo galimybių atnaujinti technikos parkus.

Pažemeckas pasitraukė iš valdybos, bendrovę stebės Trečiokas

2016.12.30Algirdas Pažemeckas, pieno perdirbimo AB „Žemaitijos pienas“ vadovas bei pagrindinis akcininkas, pasitraukė iš valdybos ir jos pirmininko pareigų. Be to, išrinkta nauja stebėtojų taryba, kurioje – ir buvęs aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas.

Pieno gamintojų reikalai taisosi: kaina pagaliau šovė į viršų

2016.10.14Pieno perdirbimo bendrovių prognozės pasitvirtino ir superkamos žaliavos kaina rugsėjį pagaliau reikšmingai pakilo.

„Euro 2016“: Lietuvos verslininkų favoritai

2016.06.09Penktadienį Prancūzijoje prasidedantis Europos futbolo čempionas, be abejonės, sujauks ir verslo rutiną, pakoreguos svarbių susitikimų laiką. Nemažai žinomų šalies verslininkų – aistringi šio sporto mėgėjai, turintys savo favoritus.

Ir lašui būdingos vandenyno savybės

2016.05.11Pergyvenęs ekonomikos krizes, alinančius pieno karus ir galvijų epidemijas, Marijampolės pieno konservų fabrikas, tarsi transformavęsis lašas, atgavo pradinę formą ir sėkmingai žengė į pasaulinę areną. Vertybėmis pagrįstą pieno perdirbimo veiklą 15 metų plėtojantis įmonės vadovas Raimondas Karpavičius, pasakoja intriguojančią istoriją, prasidėjusią jauno futbolininko 1989 m. įkurtu kooperatyvu ir šiandien tęsiamą šimto milijonų eurų apyvartos versle.

Premjeras: iš Kinijos kitą savaitę atkeliaus sertifikatai dėl pieno

2016.03.25Kinai nusprendė suteikti reikiamus sertifikatus lietuviškiems pieno produktams. Apie tai, kad dokumentai Lietuvą pasieks kitą savaitę, penktadienį buvo informuotas premjeras Algirdas Butkevičius.

Čia matote naujausias Marijampolės pieno konservai, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 09 19. Iš kairės - Voldemaras Klovas, AB "Pieno žvaigždės" valdybos narys, Gintaras Bertašius, AB „Vilkyškių pieninė“ generalinis direktorius ir Raimondas Karpavičius, UAB "Marijampolės pieno konservai" valdybos pirmininkas. Pieno perdirbėjai susitikime su vyriausybės nariais.Juditos Grigelytės nuotr.

image

2014 09 19. Raimondas Karpavičius, UAB "Marijampolės pieno konservai" valdybos pirmininkas. Pieno perdirbėjų susitikimas su vyriausybės nariais. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2014 09 19. Raimondas Karpavičius, UAB "Marijampolės pieno konservai" valdybos pirmininkas. Pieno perdirbėjų susitikimas su vyriausybės nariais. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2014 08 27. Raimondas Karpavičius, UAB "Marijampolės pieno konservai" valdybos pirmininkas. Lietuvos pramonininkų konfederacijos Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Rusijos Federacija verslo tarybos ir įmonių vadovų posėdis, skirtas Lietuvos Respublikos Vyriausybės priemonėms, susijusioms su Rusijos paskelbtomis sankcijomis bei ekonominio bendradarbiavimo su Rusija perspektyvoms aptarti. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2013 10 09. Aristydas Kulvinskas, UAB „Marijampolės pieno konservai“ generalinis direktorius Tarptautinėje žemės ūkio parodoje "Zolotaja osen" Maskvoje, Rusijoje. Arūno Milašiaus nuotr.