Mestilla, UAB

Įmonės kodas: 300097027
Adresas: Kretainio g. 5, 94103 Klaipėdos m. sav.
Vadovas: Arūnas Zubas
Veikla: Žemės ūkis (Žemės ūkio produktai ir jų apdorojimas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Mestilla, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Mestilla, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Mestilla, UAB

„Mestilla“: pašalinti kvapams prireikė 5 metų paieškų ir 0,5 mln. Eur investicijų

2019.10.08Nuo 2024 m. sausio 1 d. visi ūkio subjektai Lietuvoje privalės užtikrinti, kad kvapai dėl jų vykdomos veiklos gyvenamosios aplinkos ore neviršytų 5 europinių kvapo vienetų (OUE/m³). Taip siekiama pagerinti netoli pramonės objektų gyvenančių žmonių aplinką. Iš rapsų biodyzeliną gaminančiai bendrovei „Mestilla“ kvapams sulaikyti tinkamos technologijos paieškos užtruko beveik 5 metus...

Panaudotas aliejus tampa geidžiama preke

2019.09.20Metilo esterio gamyba užsiimanti UAB „Mestilla“ planuoja imtis panaudoto aliejaus perdirbimo. Plėtra būtų įgyvendinama trimis etapais iki 2024 m...

Gamintojai spaudžia didinti biodegalų naudojimą: ES iškelti tikslai nepasiekti

2018.08.31Sulaukusi palankių valdžios sprendimų dėl biodegalų kiekio tradiciniuose degaluose, bioetanolio gamybos UAB „Kurana“ į plėtrą investuotų daugiau kaip 1 mln. Eur ir trečdaliu padidintų gamybos pajėgumą. Gamintojai siekia, kad bioetanolio dalis benzine būtų padidinta nuo 5 iki 10%, o 7% biodyzelino dalis dyzeline būtų privaloma ir žiemos mėnesiais.

Kirtis biodegalų verslui: per 12 metų turės atsisakyti naudoti maisto žaliavas

2018.07.05Atsinaujinančių išteklių direktyva numato atsisakyti iš maisto žaliavų gaminamų biodegalų, todėl lietuviškas biodegalų gamybos verslas praranda perspektyvą. Vis tik gamybininkai viliasi, kad direktyva po kelerių metų bus peržiūrėta.

Klaipėdos LEZ įmonės iš Lietuvos tiekėjų pernai pirko už 200 mln. Eur

2017.06.21Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) veikiančių investuotojų prekių ir paslaugų pirkimai iš Lietuvos tiekėjų pernai viršijo 200 mln. Eur.

„Vakarų krova“ Klaipėdai žada neregėtą krovinį

2014.12.18UAB „Vakarų krova“ kitąmet planuoja investuoti į naujo specializuoto terminalo statybą. Anot bendrovės, tai naujas krovinys Klaipėdoje.

„Mestilla“ 9 mėn.: tempai nemažėjo, pigo žaliavos

2014.12.05UAB „Mestilla“, viena didžiausių biodyzelino gamintojų Baltijos šalyse, per pirmuosius tris šių metų ketvirčius pasiekė 0,29 mlrd. Lt apyvartą, tai yra 23,52% mažiau, nei tuo pačiu metu pernai (0,38 mlrd. Lt).

Žengę strateginį žingsnį Latvijoje, „Linas Agro Group“ toliau planuoja plėtrą

2013.11.29Žemės ūkio prekybos ir gamybos AB „Linas Agro Group“ praėję finansiniai metai buvo geriausi įmonės istorijoje. Nors šie planuojami ramesni, bendrovė tikisi, kad investicijos ir įsigijimai palaikys apyvartą.

„Mestilla“: pelną keitė 16,858 mln. Lt nuostolis

2013.10.04Biodegalų gamintoja UAB „Mestilla“ praėjusiais metai skaičiavo nuostolius.

„Mestillos“ darbuotojai bylinėjasi dėl vaizdo kamerų bendrovės patalpose

2013.05.07Klaipėdos laisvojoje zonoje įsikūrusios biodegalų gamintojos „Mestilla“ darbininkų sąjunga bylinėjasi su Valstybine duomenų inspekcija ir siekia, kad bendrovėje įrengtos vaizdo kameros būtų pakeistos tokiomis, kurios neįrašo garso.

Atsvara biodegalams – spiritas ir aliejus

2013.03.28Bioetanolio ir biodyzelino gamintojams nepalankus periodas tebetrunka, o Europos Sąjungos politika palankesnė ne vietiniams, o trečiųjų šalių gamintojams, todėl Lietuvos verslininkai investuoja į alternatyvių produktų verslą.

Pabrangusi žaliava sugriovė biodegalų verslo planus

2013.03.21Susiviliojęs didžiuliais pelnais ir daug investavęs biodegalų verslas šiandien priverstas stabdyti gamybą, traukti iš stalčių atsarginius planus ir priminti valstybei žadėtą paramą.

"Mestilla" dėlioja naujas eksporto rinkas

2013.03.20Biodyzelino gamintoja UAB "Mestilla", šiemet ketinusi statyti ir rudenį atverti maistinio aliejaus gamybos cechą, lig šiol negavo Europos Sąjungos paramos šiam projektui. Tačiau užsitikrinusi finansavimą pagal priemonę, skirtą eksporto plėtrai, veiklą bendrovė kreipia į naujas rinkas.

Danai iš "Statoil" perka dalį "Mestillos"

2013.03.20 Danijos bendrovė "Akola" iš Norvegijos kompanijos "Statoil" ketina įsigyti 49 proc. Klaipėdos laisvojoje zonoje įsikūrusios biodegalų gamintojos bendrovės "Mestilla" akcijų.

Antradienį dienraštyje "Verslo žinios" sužinokite:

2013.03.20Kiek daugiau kitąmet numatoma išleisti iš valstybės biudžeto; Kodėl stringa "Mestillos" investicija; Kaip "Geotermą" gali paveikti privatizavimas; Kas "Gasoil" leidžia planuoti tris kartus didesnes pajamas; Kodėl PZU nori investuoti į privačias klinikas; Kaip vystomas smulkusis verslas - kelionės į Afriką; Kurioms ekologiškų prekių parduotuvėms prognozuojama sėkmė; Kokios rizikingos franšizės ėmėsi rūkyti metęs lietuvis; Ar laikyti indėlį ten, kur paimta paskola; Ką apie biržos bendrovių rezulta

EK sprendimas Lietuvai gali kainuoti milijardą litų

2013.03.20Europos Komisija svarstys, ar keisti energetikos politiką ir reikalavimą naudoti 10% biodegalų mažinti iki 5%. Šis sprendimas dar veikiančias biodegalų gamyklas stumtų bankroto link, o rapsų kainos smuktų keliasdešimt procentų.

Čia matote naujausias Mestilla, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.