Nemuno vaistinė, UAB

Įmonės kodas: 134778482
Adresas: Taikos pr. 104D, 51198 Kauno m. sav.
Vadovas: Mindaugas Antanaitis
Veikla: Prekyba (Farmacijos pramonė, medikamentai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Nemuno vaistinė, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Nemuno vaistinė, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Nemuno vaistinė, UAB

Vaistinės drąsiau žengia į grožio industriją, „Camelia“ registruoja kosmetikos ženklą

2019.09.08Vaistinių tinklai ir toliau didina investicijas bei vis daugiau dėmesio skiria į grožiui skirtų prekių lentynų plėtrą, gausesnį šios kategorijos produktų asortimentą. Kristina Veštortienė, UAB „Nemumo vaistinė“, valdanti „Camelia“ vaistinių tinklą, Rinkodaros direktorė, pabrėžia, kad pastaraisiais metais nuolat investuoja į kosmetikos kategoriją ir mato vartotojų susidomėjimą...

Kompensuojamų vaistų daugiausiai pardavė „Eurovaistinė“ 

2019.05.01Daugiausia kompensuojamųjų vaistų ir medicinos pagalbos priemonių Lietuvos rinkoje pernai pardavė UAB „Eurovaistinė“ – už 59,08 mln. Eur, skelbiama Valstybinės ligonių kasos pranešime...

„Nemuno vaistinei“ vadovauja M. Antanaitis

2018.12.13

Trys didieji vaistinių tinklai baiminasi Konkurencijos tarybos tyrimo įtakos verslui

2018.10.15Vienus didžiausių vaistinių tinklų Lietuvoje valdančios bendrovės „Limedika“, „Gintarinė vaistinė“ ir  „Norfos vaistinė“ prašo teismų įpareigoti Konkurencijos tarybą grąžinti joms informaciją, anot jų, nesusijusią su šiemet pradėtu tyrimu dėl konkurenciją ribojančių susitarimų vaistų rinkoje.

„Camelią“ valdanti „Nemuno vaistinė“ pernai uždirbo 7,72 mln. Eur grynojo pelno

2018.08.20Vieną didžiausių šalyje vaistinių tinklų „Camelia“ valdanti bendrovė „Nemuno vaistinė“ praėjusiais metais uždirbo 7,72 mln. Eur grynojo pelno – 27,1% daugiau nei 2016 m. (6,075 mln. Eur).

EVD: Konkurencijos taryba tiria vaistinių kainas bei susijusius įkainius

2018.06.19Kovo pabaigoje tyrimą dėl šalyje veikiančių vaistinių tinklų galimo kartelinio susitarimo pradėjusi Konkurencijos taryba tiria galima tinklų susitarimą nustatant vaistų kainas bei kitus įkainius, teigia tarybos tiriama „Vilniaus prekybos“ grupei priklausanti vaistų platinimo įmonė EVD.

Žodžių žaismą „Camelia“ reklamoje vadina cinišku

2018.05.30Vaistinių tinklo „Camelia“ mobilus reklaminis stendas, pastatytas sostinėje Santariškėse prieš Onkologinių ligų centrą, ir žadantis nemokamus vaistus gydyti šioms ligoms, sukėlė vartotojų nepasitenkinimą. Komunikacijos ekspertai tai vadina cinišku ir sveikos konkurencijos ribas peržengiančiu žingsniu, „Camelia“ – atsiprašo ir žada artimiausiu metu reklamą pašalinti.

„Camelia“ pralaimėjo ir antrą ginčą dėl pirmenybės pratęsti nuomos sutartį

2018.02.26Vaistinių tinklą „Camelia“ valdanti UAB „Nemuno vaistinė“ aukščiausioje instancijoje pralaimėjo antrą ginčą, susijusį su pirmenybe pratęsti nuomos sutartį. Šįkart – Vilniaus prekybos centre „Europa“.

Vėl sukrutėjo vaistinių tinklų pardavimas

2018.02.23Pernai taip ir neįvykęs „Eurovaistinių“ pardavimas gali nesukliudyti savininkus pakeisti kitiems dviem Lietuvos vaistinių tinklams – „Gintarinei vaistinei“ ir „Cameliai“.

„Topo grupės“ ir „Camelia“ reklamos – vėl klaidinančios

2016.10.28Konkurencijos taryba nustatė, kad UAB „Topo grupė“ ir UAB „Nemuno vaistinė“ skleidė pirkėjus klaidinusias reklamas ir taip pažeidė Reklamos įstatymą.

Pirmoji „Eurovaistinės“ pergalė prieš „Camelia“

2016.10.04Valstybinis patentų biuras paskelbė sprendimą dėl UAB „Euroapotheca“, valdančios „Eurovaistinių“ tinklą, ir UAB „Nemuno vaistinė“ ginčo dėl prekių ženklų: „Dabar ... norės būti visi“ ir „Dabar Camelia klientais norės būti visi“ registracijų. Sprendimas palankus „Eurovaistinių“ tinklui.

Rinkodaros sektoriaus lyderiai: renkame geriausią įmonę

2016.09.20„Verslo žinios“ toliau tęsia šią vasarą startavusį projektą – Lietuvos sektorių lyderių rinkimus. Šį kartą analizuojame ir renkame geriausią Rinkodaros sektoriaus įmonę. Šie metai Lietuvos reklamos rinką pažymės dar riebesniu pliuso ženklu nei 2015 m. – augantis vartojimas, į mažmeninės prekybos gretas įsiliejusi „Lidl“ ir paskatinusi rinkos senbuvių komunikaciją bei artėjantys rinkimai, – turėtų labiau papildyti reklamos sektoriaus kraitę.

„Camelia“ reklama – klaidinanti

2016.09.06Konkurencijos taryba nustatė, kad trumposiomis žinutėmis ir per radiją UAB „Nemuno vaistinė“ skleisti teiginiai apie „Camelia“ vaistinėje teikiamą iki 30% nuolaidą visoms prekėms klaidino vartotojus ir taip pažeidė Reklamos įstatymą.

„Eurovaistinė“ ir „Camelia“ susikibo dėl reklaminio šūkio

2016.04.14„Eurovaistinė“ siekia uždrausti nuo pernai rudens „Camelia“ imtą naudoti teiginį reklamoje „Dabar Camelia klientais norės būti visi“. Savo tiesą „Eurovaistinė“ grindžia, kad jis yra klaidinamai panašus į jos gerokai anksčiau naudojamą „Dabar senjorais norės būti visi“.

Tiria galimai klaidinančią „Camelia“ reklamą

2016.01.12Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl galimai klaidinančios vaistinių tinklo „Camelia“ reklamos.

Konkurencijos taryba tirs „Camelia“ reklamą

2015.11.05Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl UAB „Nemuno vaistinė“, valdančios didžiausią Lietuvoje „Camelia“ tinklą, skelbtos reklamos.

„Vilniaus prekybos“ planuose – „Senjorų vaistinė“

2014.11.04UAB „Euroapotheca“ spalį užregistravo prekės ženklus „Senjorų“ ir „Senjorų vaistinė“. Vieną didžiausių vaistų tinklų Lietuvoje valdanti UAB „Vilniaus prekybos“ grupės bendrovė apie planus kol kas kalba aptakiai.

Plastikines lojalumo korteles keičia programa telefone

2013.11.15Prekybos technologijų UAB „New Vision Baltija“ sukūrė programą, kuri leidžia prekybininkams perkelti savo lojalumo programas į klientų išmaniuosius telefonus.

Čia matote naujausias Nemuno vaistinė, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.