Nordic Sugar Kėdainiai, AB

Įmonės kodas: 161111219
Adresas: Pramonės g. 6, 57242 Kėdainių r. sav.
Vadovas: Dainius Cibulskis
Veikla: Maisto pramonė (Maisto produktai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Nordic Sugar Kėdainiai, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Nordic Sugar Kėdainiai, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Nordic Sugar Kėdainiai, AB

„Nordic Sugar Kėdainiai“ patyrė 5 mln. Eur nuostolį

2019.08.26Vienos didžiausių cukraus gamintojų Europoje Danijos „Nordic Sugar“ valdoma Lietuvos bendrovė „Nordic Sugar Kėdainiai“ praėjusiais finansiniais metais patyrė 5,156 mln. Eur grynąjį nuostolį – maždaug tokį patį, koks ankstesniais finansiniais metais buvo grynasis pelnas (beveik 5,156 mln. Eur)...

„Nordzucker“ plečiasi Lietuvoje - steigia verslo paslaugų centrą Kaune

2019.06.03Cukraus gamintoja „Nordzucker“, kuriai priklauso Kėdainiuose veikianti „Nordic Sugar Kėdainiai“ cukraus gamykla, toliau plečiasi Lietuvoje. Kaune bendrovė steigia verslo paslaugų centrą...

„Nordic Sugar Kėdainiai“ suplanavo 12 mln. Eur investicijas

2018.12.12Investavusi į melasos saugyklą ir ekologinio cukraus gamybą, AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ planuoja tolesnį fabriko atnaujinimą – apie 12 mln. Eur ruošiamasi investuoti į runkelių plovyklą ir katilinės modernizavimą.

Pelno maržą „Nordic Sugar Kėdainiai“ kels gamindami ekologišką cukrų

2018.08.28Europos cukraus gamintojai bando prisitaikyti prie smarkiai sumažėjusių cukraus kainų. AB „Nordic Sugar Kėdainiai“, praėjusiais finansiniais metais skaičiavusi mažėjantį pelną, investuoja į melasos saugyklą ir ekologiško cukraus gamybą.

Panaikintos ES cukraus kvotos mažino „Nordic Sugar Kėdainių“ pajamas ir pelną

2018.08.23Vienos didžiausių cukraus gamintojų Europoje Danijos „Nordic Sugar“ valdoma Lietuvos bendrovė „Nordic Sugar Kėdainiai“ praėjusiais finansiniais metais uždirbo 5,156 mln. Eur grynojo pelno – 40,2% mažiau nei ankstesniais finansiniais metais, kai jis buvo 8,624 mln. Eur.

Cukraus rinka: ES gamintojai griebiasi už galvos, lietuviai laikosi gerai

2018.07.11Iš kvotų kokono išsivadavę Europos cukraus gamintojai puolė didinti gamybos mastus, o tai privertė kainas čiuožti žemyn. Kol didžiausia Europos cukraus bendrovė skaičiuoja nuostolius, o ūkininkai kalba, kad be valstybės paramos nebeišsiverstų, Lietuvos cukraus gamintojai, panašu, laikosi puikiai.

Panaikintos kvotos cukraus gamintojų neišlaisvino

2017.11.21Cukraus gamybos kvotų ir eksporto licencijų panaikinimas vargu ar jau šiemet duos apčiuopiamą naudą cukraus gamintojams. Didėjant gamybai, auga konkurencija, dirbti tenka ir esant mažesnėms cukraus kainoms pasaulio rinkose.

Darbo inspektoriai tikrina įmones: kaip pasiruošti

2017.10.13Valstybinė darbo inspekcija iki spalio 18 d. vykdo transporto ir saugojimo bei didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonių patikrinimus.

Pasaulis ruošiasi atlaikyti europietiško cukraus potvynį

2016.03.17Analitikai prognozuoja, kad ES 2017 m. panaikinus dešimtmetį galiojusias gamybos kvotas rinką užtvindys penktadaliu didesni cukraus kiekiai.

ES cukraus kalnai aptirpo, laukiama kainų augimo

2015.11.07Europos Sąjunga šiemet pagamins mažiausiai cukraus per daugiau nei keturis dešimtmečius, – dėl to laukiama cukraus kainų augimo ES. Lietuvos perdirbėjus ir cukrinių runkelių augintojus nudžiugintų toks rinkos posūkis.

Kėdainių LEZ apsirūpino pirmosiomis sutartimis

2014.12.22Viena žinoma Lietuvos mėsos perdirbimo bendrovė Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) nutarė statyti gamyklą, o zonos valdytojai kalba ir apie tikimybę prisivilioti skandinavų automobilių pramonės atstovą.

Nuolaidai pritarė, dujų kainodaros nesuderino

2014.12.05Kainų komisija priėmė sprendimą nesuderinti „Lietuvos dujų tiekimo“ pasiūlytos 2015-2016 m. dujų kainodaros verslo klientams, tačiau savo nutarimu nustatė, kad nuolaida už „Gazprom“ 2013-2014 m. patiektas dujas turi būtų pritaikyta verslo klientams nuo kitų metų pradžios. Anot komisijos, dabar dėl kainodaros turėtų spręsti pati dujų tiekimo bendrovė, dujininkai sako, kad ją suderinti turėjo komisija.

Pramonę baudžia už dujų taupymą

2014.12.04Siūlymas iš „Gazprom“ išsiderėtą gamtinių dujų nuolaidą nebuitiniams vartotojams grąžinti ne tiesiogiai, o įskaičiuojant į ateities dujų kainas sulaukė kritiško pramonės įmonių įvertinimo: visų permokėtų lėšų bendrovės gali ir neatgauti, nes investavo į biokuro katilines ir iki minimumo sumažino dujų vartojimą.

„Nordic Sugar Kėdainiai“: kritusios cukraus kainos kirto per pelną

2014.07.07Per praėjusius metus smarkiai kritusios cukraus kainos neramina Lietuvos cukraus gamintojus. Kėdainiuose įsikūrusios AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ atstovė teigė, kad Europoje fiksuojamas cukraus perteklius lėmė ne tik prastesnius 2013 m. finansinius rodiklius, bet ir neskatina optimistiškai žiūrėti į ateitį.

„Nordic Sugar Kėdainiai“ atseikės 13,4 mln. Lt dividendų

2014.06.27Investuotojai, penktadienį vakare turėsiantys biržoje nekotiruojamos cukraus gamybos įmonės "Nordic Sugar Kėdainiai" akcijų, įgaus teisę iš įmonės gauti dividendų – po 0,15 Lt už akciją.

Produktų kiekį diktuos vienišiai

2013.09.12Lietuvoje kas trečias namų ūkis yra iš vieno asmens – stiprėjant šiai tendencijai, maisto pramonė bus priversta savo produkciją pakuoti mažesniais kiekiais.

„Nordic Sugar Kėdainiai“: pelnas augo iki 51 mln. Lt

2013.07.15Cukraus gamyba užsiimančios UAB „Nordic Sugar Kėdainiai“ praėjusiais metais augo ir grynasis pelnas, ir pardavimo pajamos.

Nominantės į "žalumo", eksporto, investicijos ir efektyvumo apdovanojimus

2013.03.20Vykstant projektui „Lietuvos verslo lyderiai“ renkamas ne tik Metų CEO, bet ir įmonės, nusipelniusios Metų investuotojos, Metų eksportuotojos, efektyviausios bei „žaliausios“ įmonės titulų. Nominantai jau žinomi, komisijai telieka paskelbti nugalėtojus.

"Nordic Sugar Kėdainiai" turės cukraus saugyklą už 20 mln. Lt 

2013.03.20Danų kompanijai „Nordzucker” priklausanti įmonė „Nordic Sugar Kėdainiai” už maždaug 20 mln. Lt pasistatys Vengrijos Hatvano fabrike veikusią cukraus saugyklą. Šiuo metu lenkų įmonės „Pol-Inowex” darbininkai saugyklą Vengrijoje išmontuoja ir detales atgabens ją į Kėdainius.

Čia matote naujausias Nordic Sugar Kėdainiai, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.