Omnitel, UAB

Įmonės kodas: 110305282
Adresas: Vytenio g. 18, 03229 Vilniaus m. sav.
Vadovas:
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Omnitel, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Omnitel, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Omnitel, UAB

Dėl lietuviško mobiliojo parašo atidavimo estams – kaltųjų paieškos (žiniasklaida)

2018.11.15Valstybės įmonė Registrų centras faktiškai „padovanojo“ lietuvišką mobilųjį elektroninį parašą privačiai estų bendrovei, tarp kurios akcininkų – didieji Skandinavijos bankai. Susisiekimo ministras ir dabartinis Registrų centro vadovas teigia, kad sprendimus priėmė ankstesnė įmonės vadovybė, atliekamas auditas, praneša LRT.

Baigėsi „Telia Lietuva“ dizaino agentūros konkursas

2018.11.06Telekomunikacijų bendrovės „Telia Lietuva“ skelbtą dizaino agentūros konkursą laimėjo kūrybinė reklamos agentūra „All Caps“. Su pastarąja telekomunikacijų bendrovė bendradarbiauja jau ne vienerius metus.

Iškabas pasauliniams milžinams gaminantys lietuviai atskleidė savo sėkmės receptą

2018.10.08„Telia“, „McDonalds“, „Mercedes-Benz“, „Volkswagen“, „Lidl“, „Hilton“ – tai tik keli iš daugybės pasaulinių milžinų, kurių iškabos, stendai ir kita reklaminė atributika gaminama Lietuvoje. Tuo užsiima lietuvių bendrovė „Admen“, galinti pasigirti ne tik įspūdingais projektais, bet ir drąsiais sprendimais. Vienas jų – nuosavo IT specialisto iškeitimas į samdomą įmonę.

Į savą verslą lietuviai ėjo tipiniais keliais, II dalis

2018.10.07Antrojo pasaulinio karo audra iš naujo supynė lietuvių verslo istorijas išeivijoje – laisvas lietuvių verslas persikėlė į diasporą.

„Telia Lietuvą“ palieka privačių klientų vadovas

2018.10.03Telekomunikacijų AB „Telia Lietuva“ privačių klientų vadovas Havalas van Drumptas palieka savo pareigas.

Interviu su „Bitė Lietuva“ vadovu P. Kuisiu: operatorių ateitis – papildomos paslaugos

2018.09.20Šių metų informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus lydere išrinkta UAB „Bitė Lietuva“. Pranas Kuisys, įmonės vykdomasis direktorius, interviu VŽ komentuoja rezultatus ir dalijasi įžvalgomis apie rinką, įmonės planus ir prognozuojamas kliūtis, tokias kaip valstybės konkurencija ir naujų įrenginių trūkumas.

Kompanija, kurioje galioja džentelmenų kodeksas

2018.09.18Rugsėjį sukanka 25 metai, kai Lietuvoje veiklą pradėjo logistikos kompanija „Ad Rem“. Viena pirmųjų šalies transporto sektoriaus bendrovių ilgainiui užaugo iki įmonių grupės, siūlančios plačiausią paslaugų kompleksą: nuo visų rūšių krovinių pervežimo ir ekspedijavimo, sandėliavimo bei logistikos centro paslaugų iki muitinės tarpininkavimo ir konsultavimo.

Organizacijos keičiamos dėl 3 pagrindinių priežasčių

2018.09.16Kokį atsakymą išgirstate pažįstamų klustelėję, kaip sekasi darbe? Aš pastaruoju metu sulaukiu kone to paties – viskas keičiasi.

„Maxima grupės“ personalo vadovė: 5 žmogiškųjų išteklių strategijos mitai

2018.08.10Saulė Balčiūnienė, šį pavasarį perėmusi UAB „Maxima grupė“ personalo vadovo pareigas, teigia, kad per ilgametę patirtį pas vienus geriausių šalies darbdavių suprato, jog žmogiškųjų išteklių valdymo srityje egzistuoja keli mitai.

„We Connect Lithuania“ programa supažindina diasporą su modernia Lietuva

2018.08.07Liepą pirmieji 20 žmonių pradėjo dalyvauti modernios Lietuvos pažinimo programoje „We Connect Lithuania“. Užsienyje gimusiems ir užaugusiems lietuviams skirta programa tikimasi diasporą paversti Lietuvos ambasadoriais ir susigrąžinti dalį prarastų talentų.

31-ų „pensininkas“ su 200.000 Eur: Povilo Panavo raktas į finansinę laisvę

2018.07.31Finansinė laisvė yra pasiekiama daugeliui, svarbu tinkamai susidėlioti gyvenimo prioritetus, neišpūsti savo išlaidų ir į taupymą žiūrėti kaip į laisvę suteikiančią priemonę, o ne savo galimybių ribojimą.

Danas Strombergas apie tai, kaip keisis „Telia“

2018.07.24Danas Strombergas, į Lietuvą grįžęs ir vos prieš kelias savaites „Telia Lietuvos“ vairą perėmęs, atrodo, jau spėjo išsiaiškinti, kas bendrovėje yra gerai, o kas blogai. Jis leidžia suprasti, kad bandys keisti įmonės kultūrą ir prioritetus, žengdamas anksčiau „Omnitel“ pramintu taku. Ponas Strombergas taip pat žada naujų paslaugų verslui.

Baltija gyveno vietinėmis aktualijomis

2018.07.04Investuotojai trečiadienį sukiojosi apie Talino jūrų uosto akcijas, fiksuotas „Auga Group“ akcijų atšokimas, o žinią apie pokyčius „Telia Lietuvos“ vadovybėje įvertinta neutraliai. Europoje nuotaikos apniuko.

Kęstutis Šliužas: vienas iš dalykų, kuriais tikiu

2018.07.04Nuo pat pradžių ne kartą sakiau, kad į pensiją iš čia („Telia Lietuvos“ – VŽ) tikrai neišeisiu. Kai pirmą kartą tai paskiau atvirai prieš kokius 4 metus – tikrai tai skambėjo neįprastai. 4–5 metai – geras ciklas ir man visai įprastas. Per tiek laiko galima tikrai įgyvendinti daug idėjų bet kokio dinamiškumo rinkoje.

Šliužą atvedusi personalo specialistė: jis vadovavo optimalų laikotarpį

2018.07.04Nijolė Kelpšaitė, vadovų atrankos kompanijos „J.Friisberg & Partners“ vadovaujanti partnerė, atvedusi Kęstutį Šliužą į „Telia Lietuvą“, sako, kad jis šiai bendrovei vadovavo optimalų terminą – 5 metus – ir atliko didelį darbą sujungiant „Telia“ su „Omnitel“. Dabar bendrovei esą reikalingas kitoks vadovas.

Kęstutis Šliužas traukiasi iš „Telia Lietuvos“

2018.07.04„Telia Lietuvos“ valdyba naujuoju bendrovės vadovu skiria Daną Strombergą. Jis pakeis dabartinį vadovą Kęstutį Šliužą.

Būsimasis IAE vadovas Kamienas: „Nukem“ negalės pretenduoti į naujus užsakymus

2018.06.05Šimtų milijonų eurų vertės uždarymo projektus įgyvendinančios Ignalinos atominės elektrinės (IAE) vadovo konkursą laimėjęs laikinasis įmonės vadovas Audrius Kamienas sako, kad vienas svarbiausių jo veiklos prioritetų bus skaidrumas. Pasak jo, jėgainės laukia iššūkiai, įgyvendinant du didelius projektus – radioaktyviųjų atliekų laidojimo atliekyno bei reaktorių ardymo.

Ne vieną verslą sukūręs D. Vaičiulis – apie karjerą, Dakaro ralį ir tikimybę žūti kalnuose

2018.05.04Yra kelių procentų tikimybė, kad žūsiu. Tokios frazės UAB „Spaineta“ vadovas, alpinistas ir šturmanas Darius Vaičiulis, išsiruošęs į eilinę ekstremalią avantiūrą, žmonai nesako. Bet tyliai pasiskaičiuoja visas galimybes.

Pleškėjo „Snaigė“, bet aidėjo plojimai „Teliai“

2018.04.20Baltijos biržose po itin prastų naujienų penktadienį daugiau nei 18% žemyn nėrė Alytaus šaldytuvų gamintojos „Snaigės“ akcijos, tačiau rinkos dalyviai negailėjo pagyrų „Telia Lietuvos“ rezultatams. Žinių turėjo ir „LHV Group“.

Rinka vertino „Telia Lietuvos“ dividendus

2018.03.29Investuotojų akiratyje ketvirtadienį buvo „Telia Lietuvos“ dividendai, nors naujienų pažėrė ir „Olympic“, „Linas Agro Group“, „Auga Group“.

Čia matote naujausias Omnitel, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2016 11 16. Oficialiai atidarytas „Vilnius Tech Park“ – jaunoms technologijų bendrovėms skirtas pastatų kompleksas sostinės L. Sapiegos gatvėje. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 16. Oficialiai atidarytas „Vilnius Tech Park“ – jaunoms technologijų bendrovėms skirtas pastatų kompleksas sostinės L. Sapiegos gatvėje. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 04. Vilniuje Litexpo vyko Verslo žinių organizuojama konferencija „Išmani Lietuva“. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 04. Vilniuje Litexpo vyko Verslo žinių organizuojama konferencija „Išmani Lietuva“. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 04. Vilniuje Litexpo vyko Verslo žinių organizuojama konferencija „Išmani Lietuva“. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.