Orion Global pet, UAB

Įmonės kodas: 111800069
Adresas: Metalo g. 16, 94102 Klaipėdos m. sav.
Vadovas: Jitendra Kumar Kishori Lal Malik
Veikla: Pramonė ir energetika (Tekstilė)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Orion Global pet, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Orion Global pet, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Orion Global pet, UAB

Galvojant apie švaresnį pasaulį

2019.08.23Europinė direktyva įpareigoja , kad 2025 m. gaminant PET butelį jame būtų 25% antrinės, t. y. perdirbtos, žaliavos, o 2030 m. jos kiekis pakuotėse turės pasiekti 30%. Pramonės investicijų pareikalaus dar viena direktyvos nuostata – nuo 2024 m. prie PET butelių turės būti pritvirtinti kamšteliai...

Lietuviškas indėlis į plastiko industrijos revoliuciją

2019.08.23Plastiko pramonė stovi ant didžiulių permainų slenksčio, prie technologinių sprendimų prisideda ir Lietuvos įmonės. Netrukus PET atliekas bus galima paversti lygiai tokiomis pačiomis plastiko gamybos žaliavomis, kokios dabar gaunamos iš naftos. Kamštelių gamintojai tikisi rasti idealų prie PET buteliuko pritvirtinamo kamštelio variantą...

Pelningumas Baltijos šalyse: kai kuriuose sektoriuose skiriasi kartais

2019.07.31Lietuvoje apdirbamosios gamybos įmonių pelningumas yra aukštesnis negu Latvijoje ar Estijoje. Tačiau kai kuriuose sektoriuose jis skiriasi netgi ne procentais – kartais...

„Orion Global PET“: 30% plečia pajėgumą, planuoja deginti dumblą

2018.05.15Klaipėdos LEZ veikianti PET granulių gamybos UAB „Orion Global PET”, priklausanti tarptautinei „Indorama Ventures“ grupei, planuoja įsigyti 1,4 ha sklypą ir maždaug 30% padidinti gamybos apimtį. Be to, numatoma panaudoti ir susidarančias atliekas.

Klaipėdos LEZ vadovas: po dešimtmečio investicijos viršys 1 mlrd. Eur

2018.04.30Investicijos į Klaipėdos laisvąją ekonominę zoną (LEZ) po dešimtmečio viršys milijardą eurų, teigia LEZ valdančios bendrovės vadovas Eimantas Kiudulas. Anot jo, konkurencija su Gdansku ir kitais artimiausiais jūrų uostais verčia Klaipėdos LEZ prisivilioti rimtų investuotojų.

Europos PET lyderė – Lietuvoje, ir tai ne atsitiktinumas

2018.03.07Retal“ grupė PET gamybos plėtrai rinkosi tarp Belgijos, Lenkijos, Anglijos, Australijos, tačiau 50 mln. Eur vertės projektas įgyvendintas grupės įmonėje „Neo Group“ iš Klaipėdos. Paulius Ambrazaitis, „Polymers Trading International AG“ ir UAB „Neo Group“ vadovas, tai vadina Klaipėdos LEZ efektu ir pavyzdžiu, kaip veikia tinkama valstybės pagalba, – ji davė impulsą Lietuvai tapti vienu didžiausių Europos PET pramonės centrų.

Pramonę vilioja saulės energija, nauda ne tik ekonominė

2017.12.20Paraiškas gauti ES finansavimą saulės jėgainėms ant gamybos pastatų įrengti pateikę pramonininkai skaičiuoja: tai atpigintų gaminių savikainą, leistų išvengti elektros tiekimo trukdžių, o kai kurioms įmonėms ir visai atsisakyti elektros iš elektros tinklų.

Impulsas saulės jėgainių pramonei – vietos užsakymai

2017.12.06Naudodamiesi ES finansavimu saulės jėgainėms pramonės įmonėse įrengti, Lietuvos saulės modulių gamintojai galėtų parduoti produkcijos 2 ar 3 kartus daugiau nei pernai. Tačiau pirkimų konkursuose jie vis dar dalyvauja vangiai.

Klaipėdos LEZ gavo „Financial Times“ grupės leidinio apdovanojimą

2017.10.13Kasmetiniuose įtakingo „Financial Times” grupės leidinio „fDi Intelligence” sudaromuose pasauliniuose laisvųjų ekonominių zonų (LEZ) apdovanojimuose Klaipėdos LEZ pelnė laurus už investuotojų įsikūrimo greitį ir specializaciją plastikų srityje.

Korupcija privačiame sektoriuje: išgalvota ar reali grėsmė?

2017.07.01Kai Lietuvoje prieš maždaug 10 metų buvo pradėta kalbėti apie korupcijos privačiame sektoriuje aktualumą, daugelis tik šyptelėdavo: jei aš, būdamas kepyklėlės savininkas, įdarbinsiu savo sūnų ar dukrą, tai jau bus korupcija? Tokiu atveju, ar šeimos verslas apskritai įmanomas? Išties, korupcijos privačiame sektoriuje reiškinį tam tikrais atvejais suvokti sudėtinga.

Energetikos sektoriaus lyderių apžvalga: renkame geriausią

2016.11.15Energetikos sektorius juda skirtingomis kryptimis. Jei iki 2015 m. elektros energijos suvartojimas pramonėje auga, dujų vartojimas mažėja. Dalies įmonių veikla yra reguliuojama, dalis veikia rinkoje. Vieni su reguliatoriumi ginčijasi, kiti veikia efektyviau, nei tikimasi. Dėl to sektoriaus lyderių sąrašas – itin margas.

Apdovanotas atsakingas verslas: laurai ƒ„Achemai“, „Intermedix Lietuva“ ir SDG

2016.09.06Antradienį 9-ą kartą apdovanotos atsakingai verslą vystančios bendrovės, pirmą kartą įteikta nominacija už jaunimo verslumo iniciatyvų skatinimą. Po du apdovanojimus pelnė trąšų ir chemijos gamintoja AB „Achema“, IT paslaugų medicinos sektoriui UAB „Intermedix Lietuva“ ir konsultacijų darbuotojų saugos klausimais UAB SDG.

Pramonė didina apsukas – „Enerty“ pajamos išaugo 38%

2016.02.09Elektros energijos tiekimo UAB „Enerty“ pajamas pernai augino nauji klientai ir didesnis jau esamų klientų vartojimas.

Biokatilinę granulių gamintojams statys „Kauno energetikos remontas“

2015.04.21Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įsikūrusi PET žaliavos gamintoja UAB „Orion Global Pet“ antradienį oficialiai pradėjo termoalyvos biokatilinės statybą. Statybos darbus atliks UAB „Kauno energetikos remontas“.

Biokuro katilinę „Orion Global Pet“ stato iš reikalo

2015.04.01Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įsikūrusi PET granulių gamintoja UAB „Orion Global Pet“ pradėjo biokuro jėgainės statybas, užbaigti jas ketina dar šiemet. Tačiau jei reikėtų apsispręsti dabar, į šilumą iš biokuro bendrovė neinvestuotų.

Konkurencinio pranašumo ieško laboratorijoje

2014.10.30Naują laboratorinę įrangą gegužę diegti baigusi UAB „Orion Global Pet“ šiuo metu moko darbuotojus dirbti su radiaciniais prietaisais ir imasi tobulinti PET granulių receptūrą.

Įžvelgia daugiau galimybių nei grėsmių

2014.08.22Krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupei „Arijus“ sėkmingas pirmasis šių metų pusmetis leidžia planuoti ne prastesnius rezultatus antroje metų pusėje. Rusijos paskelbto embargo įmonė nedramatizuoja ir drąsinasi, kad kiekviena krizė suteikia naujų galimybių.

Jūra į Klaipėdos apskritį atplukdo vis daugiau investicijų

2014.07.01Įsisiūbuojanti pramonė, didėjančios užsienio investicijos, gerėjantys uosto rezultatai rodo, kad verslas Klaipėdos regione sugeba išnaudoti tiek geografinius, tiek infrastruktūros pranašumus. Vis dėlto smulkios ir vidutinės įmonės, ypač susijusios su turizmu ir aptarnavimu, apie plėtrą kalba kiek atsargiau.

Jūra į Klaipėdos apskritį atplukdo vis daugiau investicijų

2014.06.03Įsisiūbuojanti pramonė, didėjančios užsienio investicijos, gerėjantys uosto rezultatai rodo, kad verslas Klaipėdos regione sugeba išnaudoti tiek geografinius, tiek infrastruktūros pranašumus. Vis dėlto smulkios ir vidutinės įmonės, ypač susijusios su turizmu ir aptarnavimu, apie plėtrą kalba kiek atsargiau.

Vėluojantys atsiskaitymai smaugia verslą

2014.05.20Per Europą praūžusi recesija aplenkė Lietuvą, bet taikosi vėluojančiais atsiskaitymais grybštelėti per užsienyje prekiaujančio lietuviško verslo balansus. Vis dėlto verslininkai tikina išmokę karčias pamokas ir su užsienio partneriais prekiaujantys atsargiau.

Čia matote naujausias Orion Global pet, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2016 09 06. Vilniuje vyko Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 09 06. Vilniuje vyko Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 09 06. Vilniuje vyko Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 09 06. Vilniuje vyko Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.