Rokiškio sūris, AB

Įmonės kodas: 173057512
Adresas: Pramonės g. 3, 42150 Rokiškio r. sav.
Vadovas: Antanas Trumpa
Veikla: Maisto pramonė (Pienas ir jo produktai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

Rokiškio sūris, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Rokiškio sūris, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Rokiškio sūris, AB

Aukštos pieno supirkimo kainos palankios ne visiems

2018.08.06Nors pieno supirkimo kaina čiuožia žemyn, perdirbėjai teigia, kad prasta jos vadinti tikrai negalima, o rudeniop galima sulaukti ir jos augimo.

Rokiškio verslininkai: turime dvi problemas – emigraciją į užsienį ir emigraciją į Vilnių

2018.07.20Pusiaukelėje tarp Vilniaus ir Rygos įsikūrusio Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje penktadienio popietę žmonių beveik nematyti.

Šalies gamintojai įžvelgia naujų galimybių Japonijos rinkoje

2018.07.19Įsigaliojus šią savaitę pasirašytai Europos Sąjungos (ES) ir Japonijos laisvos prekybos sutarčiai, mažinančiai muitus, Lietuvos pieno ir žuvies perdirbėjai bei vyndariai tikisi plačiau atverti Japonijos rinką.

„Rokiškio sūris“ ir „East Capital“ toliau neslepia tarpusavio antipatijų

2018.07.13Vienos didžiausių pieno perdirbimo įmonių „Rokiškio sūris“ ir Baltijos šalyse aktyviai investuojančios bendrovės „East Capital“ ginčas baigėsi, tačiau įmonės toliau neslepia neigiamų emocijų viena kitos atžvilgiu.

Teismas padėjo tašką „East Capital“ pretenzijoms „Rokiškio sūriui“

2018.06.20Apeliacinis teismas panaikino Panevėžio apygardos teismo sprendimą dėl Švedijos investicijų bendrovės „East Capital“ pretenzijų Antanui Trumpai, pieno perdirbimo bendrovės „Rokiškio sūris“ akcininkui, konstatavęs, kad švedai prarado teises į ieškinį, kai pardavė savo akcijas.

„Marijampolės pieno konservų“ grynasis pelnas pernai sumažėjo beveik perpus

2018.06.18Viena didžiausių Lietuvoje pieno perdirbimo bendrovių „Marijampolės pieno konservai“ pernai gavo 95,978 mln. Eur pajamų – 3,4% mažiau nei 2016 m. (99,325 mln. Eur), jos grynasis pelnas sumažėjo 48,7% iki 2,343 mln. Eur.  Įmonė pernai pirmą kartą eksportavo produkciją į Kiniją. Didžiąją dalį pieno konservų eksportuojanti įmonė pernai didino eksportą į Libiją, Honkongą, Vokietiją.

Rokiškėnai laužo standartus: į krautuvę priima tik vietinius gaminius

2018.06.03Vienoje parduotuvėje parduoti visų krašto gamintojų produktus verta, nes taip lengviau pritraukti ir vietos pirkėjus, ir turistus.

Baltijos biržose – „Silvano“ šventė, pasaulio – pozityvumas

2018.05.11Pagerėjusi situacija Rusijoje reikšmingai pagerino moteriškų apatinių drabužių siuvėjos „Silvano Fashion Group“ rezultatus ir pašokdino akcijų kainą. LHV analitikams Šiaulių banko rezultatuose kliūva neaugančios grynosios palūkanų pajamos. Pasaulio rinkose išsilaiko pozityvios nuotaikos.

Investuotojai netoleravo pienininkų akcijų, Rusijoje – dviženklė griūtis

2018.04.09Pora neigiamų pranešimų lėmė, kad visos Vilniaus biržos pienininkų akcijos pirmadienį atplaukė kraujo puta. Įtampa tarp JAV ir Rusijos pastarosios rinkoje sukėlė išsipardavimą.

Biržose tvinko investuotojų baimė

2018.04.04Vakarų Europos biržose plintančios slogios nuotaikos trečiadienį buvo juntamos ir Baltijos biržose, kur taip pat neliko nepastebėtas Šiaulių banko veiksmas rinkoje ar prasti „Vilniaus baldų“ rezultatai. Planuojamus dividendus paskelbė „Rokiškio sūris“ ir „Grigeo“.

Ką „Girteka“ veikia finansų rinkose

2018.03.28Finansų rinkas su jomis nesusijusią veiklą vykdančios bendrovės gali panaudoti ne vien kapitalui pritraukti, pinigų srautams, valiutų ar palūkanų normų rizikai valdyti, tai rodo „Girtekos“ pavyzdys. Logistikos grupė investicijų finansų rinkose portfelio apimtimi yra viena didžiausių investuotojų Baltijos šalyse.

Lietuvos pienininkai atranda Pietų Korėjos rinką

2018.03.13Lietuvos pienininkai vis aktyviau eksportuoja į Pietų Korėją – vien per pirmus du šių metų mėnesius buvo išduoti 9 nauji leidimai tiekti pieno produktus šiai rinkai.

Turkmėnai didina įtaką „Pieno žvaigždėse“: kas tas investuotojas, valdantis 11,4% akcijų

2018.01.09Lietuvos pieno pramonė plečia vis labiau domina egzotinių šalių investuotojus – į „Rokiškio sūrio“ akcijas neseniai investavo Naujosios Zelandijos įmonė, o „Pieno žvaigždėse“ įtaką didina Turkmėnijos bendrovė, kurią „Pieno žvaigždžių“ vadovai vadina finansiniu investuotoju, o kiti rinkos dalyviai apibūdina kaip kaip geros reputacijos investuotoją.

2018-ųjų lūkesčiai – metus pradeda nestokodami optimizmo

2018.01.032018-uosius dauguma VŽ kalbinamų verslininkų pradeda nusiteikę optimistiškai, dalis jų laukia dar sėkmingesnių metų nei 2017-ieji, nes regi palankias sąlygas veiklai plėtoti. Kartu verslininkai tikisi, kad šalies valdžia bent jau nepateiks nemalonių staigmenų, nekliudys veiklai, nes uždavinių netrūksta arba jie tik didėja – būtina didinti našumą, konkurencingumą ar mokėti vis didesnius atlyginimus, kai pajamos nebe taip sparčiai didėja.

Pieno sektorius šiuos metus pradeda kitaip nei praėjusius

2018.01.02Pasaulio pieno pramonei praėję metai buvo puikūs, tačiau naujiesiems prasidėjus rinkoje vėl netrūksta nerimo ženklų ir net kalbų apie artėjančią dar vieną krizę.

Rusus parduotuvėse pasitinka lietuviškas „Labas rytas“

2017.12.20Šalies pieno pramonės bendrovės neeksportuoja produkcijos į Rusiją, kai 2014 m. buvo paskelbtas embargas, tačiau produkcijos su lietuviškais prekių ženklais šios rinkos parduotuvėse rasti nesudėtinga.

Daugiau nei ambicingas pienininkų planas: gamybą padvigubinti, eksportą – patrigubinti

2017.12.08Lietuvoje pieno gamyba šiais metais traukiasi, žaliavos trūksta perdirbėjams. Vis dėlto sektorius turi ambicingą planą padėtį per dešimtmetį pakeisti iš esmės.

Rinka įvertino „Rokiškio sūrio“ naujienas

2017.11.21Investuotojai ir finansų rinkos dalyviai antradienį ir teigiamai, ir nevienareikšmiai įvertino dvi „Rokiškio sūrio“ naujienas, ESO akcijas mainė į „Telia Lietuvos“, taip pat investavo į Šiaulių banką.

„Rokiškio sūrio” akcijos bus superkamos po 2,75 Eur

2017.11.21„Rokiškio sūrio” pagrindiniai akcininkai teiks pasiūlymą smulkiesiems akcininkams parduoti turimas akcijas po 2,75 Eur. Be to, bendrovė patvirtino turėsianti dividendų politiką.

Rado paaiškinimą Šiaulių banko akcijų smuktelėjimui

2017.11.16Baltijos akcijų rinkoje ketvirtadienį toliau traukėsi Šiaulių banko akcijų kaina. Neigiamai įvertinti „Olainfarm“ rodikliai, bet „Rokiškio sūris“ turėjo gerų žinių.

Čia matote naujausias Rokiškio sūris, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2012 04 25. Litexpo parodų ir kongresų centre vyko "Verslo žinių" organizuotas metinis renginys rinkodaros vadovams ir specialistams "PASSWORD 2012". Efektyviausių rinkodaros kampanijų pristatymai. Iš kairės: Giedrius Juozapavičius, UAB "Maxima grupė" įvaizdžio ir komunikacijos centro vadovas ir Liutauras Našliūnas, AB "Rokiškio sūris" bei UAB "Rokiškio pienas" rinkodaros direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2012 04 25. Litexpo parodų ir kongresų centre vyko "Verslo žinių" organizuotas metinis renginys rinkodaros vadovams ir specialistams "PASSWORD 2012". Efektyviausių rinkodaros kampanijų pristatymai. Iš kairės: Giedrius Juozapavičius, UAB "Maxima grupė" įvaizdžio ir komunikacijos centro vadovas ir Liutauras Našliūnas, AB "Rokiškio sūris" bei UAB "Rokiškio pienas" rinkodaros direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.