Swedspan Girių Bizonas, UAB

Įmonės kodas: 165746963
Adresas: Gedimino g. 1, 69401 Kazlų Rūdos sav.
Vadovas: Inga Urbonavičiūtė
Veikla: Pramonė ir energetika (Medienos gaminiai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Swedspan Girių Bizonas, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Swedspan Girių Bizonas, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Swedspan Girių Bizonas, UAB

SBA žengia į robotų diegimo rinką – įsigijo bendrovę „Robotex“

2019.06.17Koncernui SBA priklausanti baldų UAB „SBA furniture group“ įsigijo specializuotos robotikos ir gamybos automatizavimo sprendimų bendrovės „Robotex“ kontrolinį akcijų paketą. Kauno bendrovė diegia robotus medienos apdirbimo, baldų gamybos, maisto ir elektronikos pramonės įmonėse Lietuvoje bei užsienyje...

„Ikea Industry Lietuva“: nuostolius lėmė investicijos

2018.12.14

„Dovista“: pirmasis langas Marijampolės LEZ bus pagamintas rugpjūčio 17-ąją

2018.08.03Vieną didžiausių plyno lauko investicijų Lietuvoje įgyvendinanti Danijos „Dovista A/S“ baigia pirmąjį etapą – pirmasis „Velfac“ prekės ženklo langas Marijampolės LEZ gamykloje bus pagamintas rugpjūčio 17 d.

TOP 1000 lyderiai ekspertų akimis: per mažai pramonės, o ypač – inovatyvios

2018.07.18Lietuvos bendrovių TOP 1000 sąrašo viršūnėse – palyginti nedaug modernių pramonės įmonių, vos viena kita aukštųjų technologijų ar inovatyvių paslaugų bendrovė. Tai požymiai, kad pritraukiant investicijas Lietuvai dar reikia gerokai pasitempti.

Kurortų verslumo pamokas galėtų nusižiūrėti ir kiti miestai

2018.03.22Banko „Citadele“ iniciatyva antrąkart atliktas „Verslo kliūčių žemėlapio“ tyrimas parodė – pagal verslo laisvę nuo trijų didžiųjų Lietuvos miestų bei jų rajonų neatsilieka ir visi keturi šalies kurortai. Neringa, Palanga, Birštonas ir Druskininkai išsiskiria optimistiniu verslininkų požiūriu į vyraujančią aplinką verslui, be to, šiuose miestuose, išskyrus Birštoną, yra didelė mažų ir vidutinių įmonių koncentracija. Ar įmanoma šį fenomeną dekonstruoti? Tikrai taip.

IKEA tiekėjai iš Lietuvos atsidūrė pajėgiausiųjų ketvertuke

2018.02.07Baldus ir interjero detales Švedijos IKEA grupei gaminančios Lietuvos bendrovės didžiausių tiekėjų sąraše 2017 m. palypėjo į ketvirtą vietą ir aplenkė švedų gamintojus.

Provincija Lietuvoje, kurioje įmonių yra per daug

2018.02.04Pagal tiesiogines užsienio investicijas, tenkančias vienam gyventojui, nedidukė Kazlų Rūdos savivaldybė atsilieka tik nuo sostinės ir beveik dvigubai lenkia Kauną ir Klaipėdą.

Užsieniečiams – išskirtinės sąlygos?

2018.01.30Premjeras Saulius Skvernelis džiaugiasi Vokietijos automobilių komponentų pramonės milžino „Continental“ atėjimu į Lietuvą ir pakvietė į mūsų šalį atvykti visus Vokietijos investuotojus, žadėdamas suteikti jiems „individualius pagalbos paketus“. Nežinia, kaip į tokį išskirtinumą reaguos vietos investuotojai, bet ir ne mažiau įdomu, kaip premjeras ruošiasi investuotojus aprūpinti darbuotojais, kurių stygių jaučia visa Lietuva.

Mirė IKEA įkūrėjas I. Kampradas

2018.01.28Eidamas 91-uosius metus mirė IKEA įkūrėjas Ingvaras Kampradas, skelbia BBC. IKEA laikoma viena sėkmingiausių bendrovių pasaulyje.

Dvigubai Kauną ir Klaipėdą aplenkusi savivaldybė nebesutalpina verslo

2018.01.25Tarp miškų prie kelio „Via Baltica“ įsikūrusi maža Kazlų Rūdos savivaldybė kai kuriais verslo aspektais prilygsta didmiesčiams. Pagal tiesiogines užsienio investicijas, tenkančias vienam gyventojui, ši nedidukė savivaldybė atsilieka tik nuo sostinės ir beveik dvigubai lenkia Kauną ir Klaipėdą. Tad neretai čia atsiranda specifinių sunkumų, kurie sunkiai suprantami kitose nuošaliose šalies vietose.

IKEA apsipirko Lietuvoje po tiekėjų investicijų

2018.01.19Švedijos baldų pramonės ir prekybos grupė IKEA per pastaruosius 12 mėnesių valdomus miško plotus padidino 50%, iki 15.000 ha, ir dabar Lietuvoje pagal privačias miško valdas dalijasi 1–2 vietomis.

Ko iš universitetų reformos nori verslas

2018.01.17Verslininkai mano, kad aukštojo mokslo reforma turėtų būti greitesnė ir ne tokia biurokratiška. Tikimasi, kad studentų sudėtis pagal specialybes ateityje taps artimesnė verslo poreikiams.

Statybas Kazlų Rūdoje IKEA pradės pavasarį

2018.01.10UAB „IKEA Industry Lietuva“ šiuo metu baigia seno savo cecho ir kitų nenaudojamų pastatų, esančių jos teritorijoje Kazlų Rūdoje, griovimo darbus. Vasario 1 d. turėtų paaiškėti generalinis rangovas, kuris čia pradės statybas – įmonė įgyvendina 46,8 mln. Eur investicinį projektą, kurį planuojama baigti 2019 metais.

Marijampolė meta garsių gamybininkų jauką investuotojams

2018.01.05Optimistinės pastarųjų metų naujienos Marijampolei – pasaulinio garso gamintojų sprendimai kurtis šiame regione – gali nuvilnyti plačiau ir paskleisti gerąją žinią kitiems investuotojams. Juolab kad tiesioginių užsienio investicijų Marijampolei reikia kaip oro.

„Ikea“ fabrikui Kazlų Rūdoje – 1,4 mln. Eur valstybės pagalba

2017.12.28„Ikea Industry Lietuva“ į baldų gamyklos plėtrą Kazlų Rūdoje investuos 46,8 mln. Eur – projektą planuojama baigti 2019 metais.

Biokuro gamintojams nori palikti tik malkas ir šakeles

2017.11.30Šimtamilijonines investicijas į naujus medienos plokščių gamybos pajėgumus planuojantys verslininkai siekia, kad biokuro gamintojai neturėtų teisės iš valstybinių miškų pirkti žaliavos, tinkamos produkcijai, kurios pridėtinė vertė yra aukštesnė.

„Mūsų vasaros šventė“: „IKEA Industry Lietuvos“ tautų virtuvė

2017.08.15Kazlų Rūdoje įsikūrusios „IKEA Industry Lietuva“ gamyklos darbuotojams rengiama vasaros šventė jau tapo tradicija. „IKEA Industry“ gamyklos veikia dešimtyje pasaulio šalių. Šiemet renginio metu darbuotojai Lietuvoje išbandė specialiai „IKEA Industry Lietuva“ kurtą vadybinį žaidimą „Tautų virtuvė“. Jis suteikė galimybę puoselėti komandinę dvasią ir artimiau pažinti kitose šalyse dirbančių kolegų kultūrinius ypatumus.

„Mūsų vasaros šventės“ finalas: kai vienija tradicijos, eiti į tikslą lengviau

2016.08.16Liepą ir rugpjūtį portale vz.lt vyko konkursas „Mūsų vasaros šventė“. Gražiausiomis vasaros šventės akimirkomis pasidalijo per 40 įmonių. Daugeliu atveju susiburti į smagų teminį vasaros renginį yra bendrovių tradicija.

„Mūsų vasaros šventė“: mes - ne marionetės, mes – visatos sargai

2016.08.11Atsakingas gamtos išteklių naudojimas – vienas iš pagrindinių bendrovės „IKEA Industry Lietuva“ prioritetų. Ši kertinė nuostata taikoma gamyboje diegiant naujos kartos technologijas, leidžiančias taupyti žaliavas bei energetinius resursus ir maksimaliai perdirbti atliekas. Ne ką mažesnis dėmesys skiriamas kiekvieno darbuotojo sąmoningumo ir asmeninės atsakomybės ugdymui.

Kiek pajamų lietuviams sugeneravo IKEA

2016.02.242015 m. Lietuvos baldų ir interjero įmonės atliko 4,7% visų Švedijos baldų kompanijos IKEA užsakymų už 856 mln. Eur. Koncerno teigimu tai apie 9% daugiau nei 2014 m. Tačiau VŽ skaičiavimai rodo, kad augimas buvo dar didesnis – 16%.

Čia matote naujausias Swedspan Girių Bizonas, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2012 06 07. Latvijos įmonių Lietuvoje apdovanojimų "Nameja Balva 2012" ceremonija. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2012 06 07. Latvijos įmonių Lietuvoje apdovanojimų "Nameja Balva 2012" ceremonija. Vladimiro Ivanovo nuotr.