Eurovaistinė, UAB

Įmonės kodas: 124446859
Adresas: Ozo g. 25, 07150 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Neringa Vaitelytė
Veikla: Prekyba (Vaistinės)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m.

Eurovaistinė, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Eurovaistinė, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Eurovaistinė, UAB

„Euroapotheca“ už daugiau nei 300 mln. Eur įsigijo vaistines Švedijoje

2018.02.08Baltijos šalyse bei Centrinėje ir Rytų Europoje vaistinių tinklus valdančios UAB „Euroapotheca“ verslo žemėlapis pasipildė nauja rinka – bendrovė užbaigė vaistinių įsigijimo sandorį Švedijoje.

Klaipėdos PC pažėrė naujienų, Kauno milžinai sergi strateginius nuomininkus

2018.02.08Pagrindiniuose Kauno prekybos centruose „Mega“ ir „Akropolis“ 2017 m. uždaryta po vienuolika parduotuvių, o bendras kaitos rodiklis pagal nuomininkų skaičių sudaro iki 5%. Klaipėdos „Akropolis“, kurio nuomininkų kaitos rodiklis siekia 15%, pastaruosius metus vadina didžiojo atsinaujinimo laiku.

Tarp savaitės reklamų: dainuojanti „Eurovaistinė“ ir repuojantis „Swedbank“

2018.02.06Tarp naujausių savaitės reklamų: apie sveikatingumą dainuojanti „Eurovaistinė“ (reklamos agentūra „McCann Vilnius“), repuojantis „Swedbank“ įvaizdis („Enter Agency“ ir gamybos namai „Scuare“), apšalęs „Tele2“ („Adell Taivas Ogilvy“) ir socialinė VšĮ „Vyšnių sodas“ kampanija nauju kampu (studija „Wide Wings“).

„Euroapotheca“ plečiasi Estijoje – perka 13 vaistinių

2018.01.30Lietuvos kapitalo vaistinių valdytojos UAB „Euroapotheca“ antrinė įmonė Estijoje „Euroapteek“ pasirašė sutartį su Suomijos valstybine bendrove „Yliopiston Apteekki“ OY dėl „Ulikooli Apteek“ vaistinių tinklo Estijoje įsigijimo.

Ko tikisi vadovai: šiųmetinė CEO mantra

2018.01.03Auganti ekonomika šįmet bent trumpam leis vadovams siekti ambicingų tikslų, ne tik galvoti, kaip išgyventi. Tad ypač svarbi bus vizionieriška, kūrybiška ir drąsi lyderystė.

„Eurovaistinė“ turi naują komunikacijos vadovę

2017.12.18Nuo sausio 2 d. „Eurovaistinės“ komunikacijos vadovės pareigas pradės eiti Asta Valatkevičienė. Ji keičia Laurą Bielskę.

„Euroapotheca“ perka Švedijos vaistinių tinklą „Apoteksgruppen“

2017.11.28Baltijos šalyse bei Centrinėje ir Rytų Europoje vaistinių tinklus valdanti UAB „Euroapotheca“ perka vieną didžiausių Švedijoje „Apoteksgruppen“ vaistinių tinklą. Sandorį dar turės patvirtinti Švedijos priežiūros institucijos.

Logoterapinė rinkodara: kaip parduoti prasmes?

2017.11.21Žmogus yra patologiškas organizmas. Patenkinęs biologinius poreikius, jis neapsiramina: bėga nuo ko nors, ką nors vejasi. Ir savo ieškojimų objektu vadina laimę.

Keleiviai galės įvertinti „Lietuvos geležinkelių“ paslaugų kokybę

2017.10.13Startuolis „Sype“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Lietuvos geležinkeliais“. Keleiviai, naudodamiesi mobiliąja aplikacija „Sype“, galės įvertinti kelionę, aptarnavimą ar infrastruktūrą, jų atsiliepimas bendrovę pasieks tiesiogiai.

Numavičiaus name šeimininkaus „Dominari“ vadovo šeima

2017.06.05Turtingiausio Lietuvos verslininko Nerijaus Numavičiaus namą sostinės Valakampių mikrorajone įsigijo Panevėžio baldų gamintojos „Dominari“ grupės vadovas Eugenijus Gvalda.

Numavičius mokestine prasme – jau britas

2017.06.05Turtingiausiu Lietuvos verslininku anksčiau tituluotas pagrindinis „Vilniaus prekybos“ grupės akcininkas Nerijus Numavičius visiškai nutraukia savo mokestinius ryšius su Lietuva.

Kaip prekybos centrai dirbs per Velykas

2017.04.14Didžiųjų prekybos centrų darbo laikas per Velykas keičiasi: dirbs ne visos parduotuvės, daugelio darbo laikas trumpesnis.

Per šventes parduotuvės dirbs trumpiau

2016.12.19Per didžiąsias žiemos šventes prekybos centrai koreguoja savo darbo grafikus. Parduotuvės dirbs trumpiau.

Į „Maximos“ atnaujinimą Klaipėdoje investavo 2,5 mln. Eur

2016.12.13Mažmeninės prekybos UAB „Maxima LT“ uostamiestyje atnaujino parduotuvę, esančią Šilutės pl.

„Eurovaistinės“ tinklo pardavimams vadovaus Rubė

2016.12.08Vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ komandą papildė Aušra Rubė, kuri vadovaus Vaistinių tinklo pardavimų departamentui.

Pirmoji „Eurovaistinės“ pergalė prieš „Camelia“

2016.10.04Valstybinis patentų biuras paskelbė sprendimą dėl UAB „Euroapotheca“, valdančios „Eurovaistinių“ tinklą, ir UAB „Nemuno vaistinė“ ginčo dėl prekių ženklų: „Dabar ... norės būti visi“ ir „Dabar Camelia klientais norės būti visi“ registracijų. Sprendimas palankus „Eurovaistinių“ tinklui.

Valanda su „Eurovaistinės“ komercijos direktore: prasideda metinių derybų maratonas

2016.10.04Prieš kelias savaites padėjus paskutinius kalėdinės prekybos akcentus, vaistinių tinklo UAB „Eurovaistinė“ komercijos departamente šiuo metu jau intensyviai ruošiamasi kitam ne mažiau svarbiam periodui – metinėms deryboms su tiekėjais. Su Deimante Jesiūnaite, „Eurovaistinės“ komercijos direktore, susitinkame valandai pakalbėti apie šiuo metu svarbiausius ir einamuosius jos darbus. „Artėja karštasis darbų periodas, kuriam šiuo metu intensyviai ruošiamės“, - sako ji.

Lietuviški skaitmeninės reklamos perliukai

2016.09.27Konferencijoje „Best Internet 2016“ šiemet pirmą kartą buvo išrinkti geriausi skaitmeninės rinkodaros komunikacijos darbai – iš 23 finalininkų sėkmė lydėjo 8 geriausius projektus. Iš viso 12 skirtingų konkurso kategorijų buvo pateikti 67 interneto reklamos projektai.

Pokyčiai vaistinėse: konsultaciniai kabinetai, e. prekybos plėtra

2016.07.07Privatumui vaistinėse užtikrinti įrengiami konsultaciniai kabinetai, beveik visose jau yra juostos „Prašome laukti čia“. Siekiantiems išvengti kontakto su vaistininku patariama pirkti vaistus internetu.

400 mln. Eur sandoris užbaigtas: „Vilniaus prekyba“ perima „Akropolius“

2016.05.18Beveik pusė milijardo eurų iš Lietuvos iškeliauja į Maltą – skelbiama, kad VP grupė užbaigė prekybos centrų „Akropolis“ perleidimą iš vienos įmonės į kitą.

Čia matote naujausias Eurovaistinė, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 07 24. "Eurovaistinė" Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 07 24. "Eurovaistinė" Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 07 24. "Eurovaistinė" Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2013 13 30. "Eurovaistinė" Vlniaus prekybos ir pramogų centre "Akropolis". Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2013 03 20. "Eurovaistinė" prekybos ir pramogų centre "Akropolis" Vilniuje. Vaistai nuo peršalimo. Vladimiro Ivanovo nuotr.