FRANMAX, UAB

Įmonės kodas: 302670810
Adresas: Kirtimų g. 47, 02244 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Mindaugas Bagdonavičius
Veikla: Prekyba (Nekilnojamasis turtas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m.

FRANMAX, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

FRANMAX, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima FRANMAX, UAB

Keičiasi „Vilniaus prekybos“ vadovas ir valdybos sudėtis

2018.04.18Uždarajai akcinei bendrovei „Vilniaus prekyba“ nuo šiol vadovaus Marius Čatrauskas.  Jis pakeis Eleną Aleknavičienę, kuri karjerą tęs UAB „Euroapotheca“.

„Maximos Grupės“ stebėtojų taryboje – Staškevičius ir Kižienė

2018.03.22„Maxima Grupės“ stebėtojų tarybą papildė du nauji nariai: Ignas Staškevičius, „Vilniaus prekybos“ grupės įmonių smulkusis akcininkas, ir Raimonda Kižienė, „Euroapotheca“ valdybos pirmininkė ir generalinė direktorė.

„Maxima grupė“ turi naują valdybos pirmininką ir stebėtojų tarybą

2018.03.12„Maxima Grupės“ valdybos pirmininku paskirtas neseniai prie grupės prisijungęs „Maxima Grupės“ ir „Franmax“ generalinis direktorius Dalius Misiūnas. Jis keičia Petrą Jašinską. Be to, „Maxima grupė“ valdymo struktūroje diegia dar vieną valdymo organą – stebėtojų tarybą.

Vadovų rotacija „Vilniaus prekyboje“ tęsiasi: Misiūnas žymi naują etapą

2018.02.07Iki šiol „Maxima grupei“ vadovavęs Robertas Čipkus tęs karjerą „Vilniaus prekyboje“, kur eis valdybos nario ir verslo plėtros vadovo pareigas. „Maxima grupei“ bei šiai priklausančiai „Franmax“ nuo šio ketvirtadienio, kaip VŽ jau skelbė, vadovaus Dalius Misiūnas.

D. Misiūnas vadovaus dviem „Vilniaus prekybos“ bendrovėms

2018.02.07Nuo ketvirtadienio Dalius Misiūnas pradės eiti generalinio direktoriaus pareigas dviejose „Vilniaus prekybos“ įmonėse – UAB „Maxima grupė“ ir UAB „Franmax“.

„Maxima“ vėl turės naują rinkodaros vadovą

2017.12.21Prekybos tinklas „Maxima“ ieško naujo rinkodaros departamento vadovo. Jis pakeis nuo šių metų pradžios šioje pozicijoje esančią Neringą Vaitelytę.

„Franmax“ tampa „Maxima Grupės“ antrine bendrove

2017.12.19Iki šiol „Vilniaus prekybai“ pavaldi bendrovė „Franmax“ tampa „Maxima Grupės“ dalimi. Toks sprendimas priimtas siekiant išgryninti įmonių grupės struktūrą ir sutelkti mažmeninės prekybos veiklą vykdančių bendrovių patirtį, finansinius ir intelektinius resursus tolesnei plėtrai.

Interviu su „Vilniaus prekybos“ vadovu: apie vaistinių pardavimą, strategijos pokyčius, naujo „Akropolio“ statybas

2017.10.20„Vilniaus prekybos“ valdybos pirmininku vietoj Raimondos Kižienės tapęs Marius Čatrauskas interviu atskleidžia artimiausius VP grupės įmonių planus: Vilniuje iškils dar vienas „Akropolis“, plėsis „Ermitažas“, „Maxima“. Jis patvirtina tai, ką iki šiol „Vilniaus prekyba“ neigė, – iš tikrųjų buvo bandoma parduoti vaistinių tinklus valdančią „Euroapothecą“, o sandorio užbaigti nepavykus nuspręsta įmonę dar sustiprinti.

„Maxima grupė“ turi naują personalo vadovą

2017.05.09UAB „Maxima grupė“, valdanti mažmeninės prekybos įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Bulgarijoje, nuo gegužės mėnesio turi naują personalo vadovą – Ernestą Letuką.

Marcinkevičiui Estijoje teisminio ginčo laimėti nepavyko

2017.05.02Estijos Harju apygardos teismas atmetė Mindaugo Marcinkevičiaus, smulkiojo VP grupės akcininko, ieškinį. Verslininkas mėgino įrodyti, kad „Maximos“ frančizę valdanti bendrovė „Franmax“ buvo parduota už nepagrįstai mažą kainą.

Su nauja „Maximos“ valdžia – nauji padalinių vadovai

2017.01.16Pasikeitus UAB „Maxima LT“ vadovybei, keičiami ir skyrių vadovai. Savo pareigas jau paliko Kristina Mažeikytė, pastaruosius beveik 2 metus vadovavusi prekybos tinklo rinkodaros skyriui. Tai ne vienintelis artimiausių dienų padalinių vadovų pasikeitimas – tokį žingsnį turės priimti dar keli skyrių vadovai.

G. Marcinkevičius: po derybų su Dominiene liko po kaklu pasikabinti akmenį

2016.11.14Gintaras Marcinkevičius, VP grupės smulkusis akcininkas, teigia norintis galų gale pasitraukti, tačiau jo akcijų niekas neperka. O po paskutinio pateikto pasiūlymo „liko tik akmenį po kaklu“ pasikabinti.

Estijos prokuratūra nutraukė VP grupės tyrimą

2016.09.30Estijos prokuratūra baigė tyrimą dėl sandorių, kuriuos sudarė pagrindiniai VP grupės akcininkai ir jų bendrovės Estijoje.

Mokesčių inspekcijoje – VP grupės akcininkų apklausos

2016.09.12Vilniaus apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje šiandien lankosi beveik visi vienos didžiausių šalies verslo grupių akcininkai.

„Vilniaus prekyba“ konsoliduojasi: perka „Franmax“

2016.09.02UAB „Vilniaus prekyba“ (VP) perka mažmeninės prekybos tinklo „Maxima“ frančizę valdančią UAB „Franmax“. Tai dar viena bendrovė, dėl kurios buvo kilęs konfliktas tarp verslininkų Mindaugo Marcinkevičiaus ir Nerijaus Numavičiaus.

Sukčiavimo neaptiko: nutrauktas VP grupės ikiteisminis tyrimas

2016.08.22Vienos didžiausių Lietuvos verslo grupių akcininkų veiksmuose nenustatyta nusikaltimų ar baudžiamų nusižengimų požymių.

Numavičiaus verslų valdytoja: VMI išvados mums palankios

2016.08.11VP grupė skelbia, kad smulkiojo akcininko Mindaugo Marcinkevčiaus kaltinimai, praėjus metams po konflikto pradžios, subliuško. Tačiau abi pusės sako, kad istorija toli gražu nesibaigia.

Estijos mokesčių inspektoriai tikrina VP grupės bendrovę

2016.07.14Pernai „Maximos“ franšizės verslą pardavusia bendrove susidomėjo Estijos mokesčių administratorius.

Teismas iš dalies patenkino Marcinkevičių prašymą nenagrinėti „Mart Inn“ bylos

2016.05.05Lietuvos apeliacinis teismas pakeitė žemesnėje instancijoje priimtą sprendimą ir sutiko, kad VP grupės bendrovių ieškinys Baltarusijos prekybos tinklui „Mart Inn“ dėl „Maximos“ kopijavimo turėtų būti nagrinėjamas ne Lietuvoje.

„Maxima“ pateikė įrodymus „Mart Inn“ byloje: suma peržengė 300 mln. Eur

2016.05.03Baltarusijos prekybos tinklas „Mart Inn“ yra pasisavinęs „Maximos“ koncepciją, tai patvirtina ir rinkodaros ekspertai, ir sociologinės apklausos, skelbia VP grupės bendrovės.

Čia matote naujausias FRANMAX, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2013 03 05. Litexpo parodų, kongresų ir konferencijų centre Vilniuje vyko "Verslo Žinių" kartu su Lietuvos prekybos įmonių asociacija ir kompanija "New Vision Baltija" organizuotas metinis prekybos įmonių vadovų susitikimas - Prekybos forumas 2013 - Efektyvesnė prekyba naujos kartos vartotojams: lyderių įžvalgos ir patirtys. Kavos pertrauka. Dešinėje - Olga Malaškevičienė, UAB "Maxima LT" atstovė ryšiams su visuomene (NUO 2013 04 15 - UAB Maxima GROUP Komunikacijos vadovė). Vladimiro Ivanovo nuotr.