Kauno tiltai, AB

Įmonės kodas: 133729589
Adresas: Ateities pl. 46, 52167 Kauno m.sav.
Vadovas: Aldas Rusevičius
Veikla: Statyba ir nekilnojamas turtas (Statyba)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Kauno tiltai, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Kauno tiltai, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Kauno tiltai, AB

Rusnės estakados statybų pradžia kiek vėluoja

2018.05.22Rusnės estakados statybų ir užliejamo kelio Šilutė-Rusnė rekonstrukcijos pradžia pavėlinta iki birželio, tačiau projektas turėtų būti įgyvendintas laiku – iki šių metų pabaigos, tikina Šilutės rajono meras.

„Litexpo“: trys technikos ir transporto parodos

2018.05.16Vilniuje trečiadienį duris atvėrė transporto, inžinerijos ir pramonės profesionalams skirtos parodos „Transbaltica“, „Mechanika“ ir „Balttechnika“. Penktadienį bus paskelbtas „Komercinio automobilio 2018“ konkurso nugalėtojas ir vyks paroda „Auto Bazar“.

Teismas: Kelių direkcija nepagrįstai nutraukė sutartį su „Kamesta“

2018.05.14Lietuvos automobilių kelių direkcija nepagrįstai nutraukė kelių remonto sutartį su Kauno statybų bendrove „Kamesta“ dėl neva nustatytų darbų trūkumų.

E. Masiulis: VSD tapo „viešųjų ryšių įstaiga“

2018.05.11Buvęs Liberalų sąjūdžio lyderis, kaltinamasis politinės korupcijos byloje Eligijus Masiulis sako, kad Valstybės saugumo departamento (VSD) informacijos patekimas į žiniasklaidą rodo, jog ši žvalgybos tarnyba tapo „viešųjų ryšių įstaiga“ ir „užsakymų staleliu“.

„Rail Baltica“ atkarpos konkurse atrinktas geriausias pasiūlymas – 55 mln. Eur

2018.04.30Pigiausią pasiūlymą tiesti „Rail Baltica“ geležinkelio atkarpą nuo Kauno iki intermodalinio terminalo pateikė „Hidrostatybos“ vadovaujamas konsorciumas.

Startuoja sinchronizacijai būtinas infrastruktūros projektas

2018.04.10„Litgrid“ pasirašė 23,9 mln. Eur vertės sutartį dėl dviejų transformatorių pastočių Šiaurės Rytų Lietuvoje rekonstrukcijos, dalies įrangos perkėlimo į Elektrėnų skirstyklą ir aukštos įtampos linijos, jungiančią Ignalinos AE pastotę su Baltarusija, išmontavimo. Tai pasirengimo sinchroniniam darbui su Europos energetikos sistema dalis.

Tęs Kauno Laisvės alėjos rekonstrukciją

2018.03.29Viešųjų pirkimų procedūra dėl Kauno Laisvės alėjos rekonstrukcijos baigta – projektą įgyvendins AB „Kauno tiltai“ ir UAB „Autokausta“. Projekto vertė – 16,4 mln. Eur. Procedūros užsitęsė dėl teisminių ginčų.

Kėdainiuose rekonstruos pėsčiųjų tiltą per Smilgą

2018.03.08Kėdainių raj. savivaldybė pasirašė statybos rangos sutartį dėl pėsčiųjų tilto per Smilgos upę rekonstrukcijos ir kitų darbų su AB „Kauno tiltai“. Projekto vertė – beveik 809.000 Eur.

Užsieniečių įdarbinimas: vienus barjerus šalina, kiti iškyla

2018.03.02Lietuvos bendrovės jau pateikė arti 200 prašymų įtraukti jas į Patvirtintų įmonių sąrašą, kuris leidžia paprasčiau įdarbinti trečiųjų šalių piliečius. Tačiau kol kas kai kuriems verslininkams procesai tik pasunkėjo. Ekspertai sako, kad šis palengvinimas didelio poveikio neturės – dėl užsieniečių įdarbinimo būtinas sisteminis požiūris.

Už suterštą reputaciją reikia išmokti atsiprašyti

2018.02.19Baudžiamoji byla ar įtarimais apipintas atleidimas iš einamų pareigų – juoda dėmė verslininko ar valdininko reputacijai, prilimpanti ilgam. Ją sunku nusiplauti net tada, kai visos tarnybos ir teismai pasako: įrodymų nerasta, nusikaltimo sudėties nenustatyta.

„Litgrid“ už 6 mln. Eur pastiprins Vilniaus ir Alytaus transformatorių pastotes

2018.02.09Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius AB „Litgrid“ didina Vilniaus ir Alytaus transformatorių pastočių galias. Taip siekiama užtikrinti stabilų elektros tiekimą Vilniaus mieste ir Rytų Lietuvoje.

Jei yra landa, ją galima ir paplatinti

2018.02.02Paslapčių Lietuvoje tvyro nemažai, tik juokinga ar graudu, kad kone visos jos – viešos, kaip ylos lendančios iš valdiškų pinigų maišų. Viena iš tokių „paslapčių“ – sumaniai išploninti keliai, įkainoti, tarsi turėtų kur kas storesnį dangos sluoksnį. Skaičiuojama, kad dėl prastos jų kokybės valstybė galėjo prarasti milijonus eurų, o tokių kelių „gyvenimas“ sutrumpėjo 5 metais.

Kelių auditas: ministerija peikia, rangovai nežino, dėl ko

2018.02.02Pradėjus Lietuvos valstybinės reikšmės kelių kokybės auditą, paaiškėjo, kad iš 10 tirtų kelių ruožų, 9 jų neatitinka kokybės reikalavimų. Susisiekimo ministerija beda pirštu į kokybę turėjusius užtikrinti valdininkus ir darbus atlikusius rangovus, tačiau pastarieji gūžčioja pečiais ir prašo įvardyti konkrečias problemas, o ne svaidytis įtarimais.

Rusnės kelias bus apsaugotas nuo potvynių

2017.12.13Jau po metų – 2018 m. pabaigoje, vieninteliame automobilių kelyje į Rusnę, bus pastatyta estakada. Daug metų planuojama kelio rekonstrukcija eliminuos Rusnės izoliaciją potvynių metu.

Statybininkų asociacija siūlo receptą, kaip viešuosius pirkimus padaryti skaidresnius

2017.11.16Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) siūlosi iš valstybės perimti statybos įmonių atestavimo funkciją ir įdiegti išankstinį įmonių atestavimą. Tai neleistų viešuosius pirkimus rengiančioms organizacijoms konkursų kriterijų pritaikyti konkrečioms įmonėms. Anot LSA, tam reikėtų metų ir apie 0,5 mln. Eur.

Prievaizdams įtartina didžiųjų statybininkų partnerystė

2017.10.19Statybos sektoriaus viešųjų pirkimų konkursuose dalyvaujančių rangovų skaičius traukiasi, o sudaromų sutarčių vertė auga. Vis daugiau didelės vertės sutarčių pasirašo ne pavieniai rangovai, o veikdami kartu su partneriais. Viešųjų pirkimų ir konkurencijos prievaizdams kyla klausimų dėl neleistinų susitarimų, rangovai sako, kad jungtis verčia projektų dydis ir sudėtingumas.

„Kauno tiltai“ tempė žemyn Lenkijos įmonių grupės rezultatus

2017.08.31Lenkijos įmonių grupės „Trakcja PRKil S.A.“, kuriai priklauso Lenkijos kapitalo bendrovė Lietuvoje „Kauno tiltai“, pirmąjį pusmetį pelnas reikšmingai sumenko, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Bendrovė beda kaltinamąjį pirštą į „Kauno tiltų“ rezultatus.

Statybos sektoriaus lyderiai: krentančioje rinkoje sugebėjo rasti užsakymų ir uždirbti

2017.08.29Per praėjusius metus statybos darbų apimtys šalyje krito 9,6% – tai buvo antri metai be ES paramos, mat viešasis sektorius vėluoja ją naudoti ir nepradeda stambių projektų. Dalis statybos sektoriaus bendrovių apsiprato su užsakymų dieta ir rado būdų didinti pajamas bei pelną ar bent jau pristabdyti jų mažėjimą.

Indulgencijos vardas – Netyčia

2017.08.08Vyriausybė pagaliau ryžosi seniai brendusiam sprendimui – taikyti visišką materialinę atsakomybę viešajame sektoriuje dirbantiems asmenims, kurie tyčiniais veiksmais padarė turtinę žalą valstybei. Iniciatyva lyg ir turėtų būti sveikintina, tačiau yra vienas niuansas, sėjantis abejonę, kad visa tai – tik formalumas. Mat, teks įrodyti tyčinius veiksmus, o tai nebus paprasta, ir kažin, ar išvis įmanoma.

VŽ paaiškina: Vilniaus oro uostas mėnesį neveiks – kaip keliausime

2017.07.13Liepos 14-ąją, penktadienį, 35 dienoms uždaromas Vilniaus oro uostas. Per daug nei mėnesį bus rekonstruotas jo kilimo–tūpimo takas, atlikti kiti darbai, o beveik visus skrydžius perims Kauno oro uostas.

Čia matote naujausias Kauno tiltai, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 08 21. Klaipėda. Pradėtas vienas sudėtingiausių elektros jungties su Švedija „NordBalt“ darbų etapas – po Kuršių marių dugne išgręžtus vamzdžius ištrauktas 1,6 km ilgio kabelis. Algimanto Kalvaičio nuotr.

image

2014 01 20. Lietuvos ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius (antras iš dešinės) lankėsi Kaune, rekonstruojamo Panemunės tilto statybvietėje. Algimanto Barzdžiaus nuotr.

image

2014 01 20. Lietuvos ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius (antras iš dešinės) lankėsi Kaune, rekonstruojamo Panemunės tilto statybvietėje. Dešinėje - Andrius Kupčinskas, Kauno miesto meras. Algimanto Barzdžiaus nuotr.

image

2014 01 20. Rekonstruojamas Panemunės tiltas Kaune. Algimanto Barzdžiaus nuotr.

image

2014 01 20. Rekonstruojamas Panemunės tiltas Kaune. Algimanto Barzdžiaus nuotr.