Lietuvos geležinkeliai, AB

Įmonės kodas: 110053842
Adresas: Mindaugo g. 12, 03603 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Stasys Dailydka
Veikla: Transportas ir logistika (Geležinkelio transportas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Lietuvos geležinkeliai, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Lietuvos geležinkeliai, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Lietuvos geležinkeliai, AB

Lietuvos SkGD klasterio narių gretas papildė „Schneider Electric“

2017.08.03Prie Lietuvos suskystintųjų gamtinių dujų (SkGD) klasterio prisidėjo „Schneider Electric“ – jau ketvirtoji tarptautinė kompanija, įsiliejusi į šios verslo ir mokslo bendradarbiavimo platformos veiklą.

„Lietuvos geležinkeliai“ artėja link uosto: Klaipėdoje atidaryta atstovybė

2017.07.28Penktadienį Klaipėdoje atidaryta AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovybė, kurios pagrindinis siekis – palaikyti glaudžius santykius su uosto kompanijomis ir sutelkus jėgas didinti krovinių pervežimo apimtis.

„Lietuvos geležinkeliai“ dviračius tarp Kauno ir Vilniaus gabens nemokamai

2017.07.20Nuo liepos 20 d. „Lietuvos geležinkeliai“ dviratį maršrutu Vilnius-Kaunas ir atgal veš nemokamai, jei keleivio bilietas įsigyjamas internetu.

Į Kauną bus perkelta 3.100 skrydžių ir 300.000 keleivių

2017.07.14Pirmasis lėktuvas iš Kauno oro uosto, 35 dienoms tapusio Lietuvos aviacijos centru, pakilo šiandien 5 val. ryto – iš Kauno į Maskvą keleivius nuskraidino kompanija „Aeroflot“. Iš viso iki rugpjūčio 18 d. vyksiančios Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos metu į Kauną laikinai bus perkelta maždaug 3.100 skrydžių ir apie 300.000 keleivių.

„Lietuvos geležinkelių“ pusmečio rezultatai rodo pagerėjimą

2017.07.13Valstybės valdoma AB „Lietuvos geležinkeliai“ per pirmąjį šių metų pusmetį vežė 5% daugiau keleivių ir 4,6% daugiau krovinių, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Bendrovės pajamos, preliminariais duomenimis, išaugo 3,1%.

Traukiniai į Kauną važiuos daugiau nei 20 kartų per parą

2017.07.11„Lietuvos geležinkeliai“ skelbia, kad kol bus vykdoma Vilniaus oro uosto rekonstrukcija, į Kauną traukiniai važiuos dažniau.

„Saviškių“ tarnystės saulėlydis?

2017.07.11Tikslas, ar bent jo deklaravimas, depolitizuoti valstybės valdomų įmonių (VVĮ) valdybas keliauja per kelių Vyriausybių planus. Sunkiai kelią besiskinančios permainos gali būti įgyvendintos jau kitąmet – nuo 2018 m. tokiose valdybose turėtų būti ne mažiau nei pusė nepriklausomų narių, o pačios valdybos depolitizuotos. Tai reiškia, kad VVĮ valdybose neturėtų likti viceministrų ar kitų politinio pasitikėjimo pareigūnų.

Kodėl pelno mokesčio lengvata kinui veikia ne taip gerai, kaip turėtų

2017.07.072014-ųjų pradžioje priėmus pelno mokesčio lengvatą kino gamybai, lietuviškoji kino industrija sulaukė apie 6,5 mln. Eur investicijų iš vietos verslo, o Lietuvos ir užsienio filmų gamintojai mūsų šalyje išleido apie 32,5 mln. eurų. Pasak sektoriaus atstovų, lengvata stipriai praskaidrino kino žmonių gyvenimą, tačiau „gera priemonė veikia ne taip gerai, kaip turėtų“. VŽ aiškinasi, kodėl.

Geležinkelio tiesimo centro darbuotojams – įtarimai kyšininkavimu

2017.07.03Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl kyšininkavimo ir papirkimo vykdant viešuosius pirkimus antrinėje „Lietuvos geležinkelių“ (LG) įmonėje Geležinkelio tiesimo centras.

Bandys konsoliduoti valstybės IT išteklius

2017.06.29Valstybės informacinių technologijų ištekliai turėtų būti konsoliduoti, o jų valdymui įkurta atskira įstaiga. Tokį siūlymą Vyriausybei pateikė premjero Sauliaus Skvernelio sudaryta IT ekspertų taryba.

Tirpdomi santykių su Lenkija ledukai

2017.06.29Žingsniai stipresnės Lietuvos ir Lenkijos politinės draugystės link — galbūt labiau simboliniai, tačiau tai geras signalas rimtesniam dviejų kaimynių dialogui ir bendradarbiavimui visais lygiais.

Apribotos VVĮ teisės skirti paramą

2017.06.28Vyriausybė gerokai apribojo valstybės valdomų įmonių (VVĮ) galimybes paramai ir labdarai skirti savo pelną.

„Lietuvos geležinkeliai“ susitaikė su „Orlen Lietuva“

2017.06.28AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir UAB „PKN Orlen Lietuva“ pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, kuriuo buvo užbaigti bendrovių nesutarimai dėl krovinių perdavimo tarifų ir susidariusių tarpusavio skolų.

„Lietuvos geležinkeliai“ ir „Orlen“ bendradarbiaus

2017.06.27Trečiadienį „Lietuvos geležinkeliai“ ir „PKN Orlen Lietuva“ pasirašys bendradarbiavimo susitarimą. Tikėtina, juo bus išspręstas ilgametis bendrovių ginčas dėl tarifų.

„Lietuvos geležinkeliai“ keleivių srautus sieks reguliuoti kainomis

2017.06.27AB „Lietuvos geležinkeliai“ nuo liepos 1 d. keičia populiariausių maršrutų tarp Vilniaus ir Klaipėdos bei Vilniaus ir Šiaulių kainodarą. Taip siekiama pritraukti daugiau klientų važiuoti iki šiol ne tokiais populiariais laikais.

Valstybinės įmonės paramai galės skirti tik iki 3% pelno

2017.06.26Valstybei priklausančios įmonės (VĮ) paramai ir labdarai kasmet galės skirti iki 3% grynojo pelno, tačiau bendra paramos suma negalės būti didesnė nei 0,5 mln. Eur. Be to, maksimali parama vienam prašytojui būtų 300.000 Eur.

Paskelbtas konkursas vėžei, kuri atves „Rail Baltica“ iki KIT

2017.06.26AB „Lietuvos geležinkeliai“ paskelbė projekto „Rail Baltica“ rangos darbų pirkimo konkursą nutiesti europinės vėžės geležinkelį nuo Kauno iki Palemono. Šis ruožas sujungs nuo Lietuvos ir Lenkijos sienos nutiestą „Rail Baltica“ geležinkelį su Palemone esančiu Kauno intermodaliniu terminalu (KIT). Sujungus „Rail Baltica“ su KIT, Palemone pradės veikti didžiausias Baltijos šalyse krovinių, vežamų skirtingų standartų geležinkeliais, perkrovimo punktas.

„Lietuvos geležinkelius“ paliko paskutinis Dailydkos komandos narys

2017.06.23Andrius Montrimas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Geležinkelių infrastruktūros direkcijos direktorius, šalių sutarimu paliko įmonę.

5 mėnesiai su viešais atlyginimais: kas iš stambiųjų darbdavių moka daugiausia

2017.06.20„Sodra“ jau penkis mėnesius skelbia vidutinius įmonių mokamus atlyginimus. VŽ suskaičiavo, kiek stambiausi darbdaviai vienam darbuotojui skyrė šiais metais – nuo sausio iki gegužės.

Vyriausybė siekia griežčiau prižiūrėti strategines įmones

2017.06.14Vyriausybė įgis daugiau teisių tikrinti į strategines įmones ateinančių investuotojų atitikimą nacionalinio saugumo užtikrinimo reikalavimams. Be to, speciali vyriausybinė komisija galės vertinti valstybei priklausančiose nacionaliniam saugumui svarbiose strateginėse įmonėse priimamus stambius sutartinius sprendimus. Tarp tokių bendrovių – „Lietuvos energija“, „Lietuvos geležinkeliai“, „Lietuvos paštas“ ir kt.

Čia matote naujausias Lietuvos geležinkeliai, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2017 06 20. Lietuvos geležinkelių teritorija. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2017 06 28. AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir UAB „PKN Orlen Lietuva“ pasirašė bendradarbiavimo susitarimą. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 06 28. AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir UAB „PKN Orlen Lietuva“ pasirašė bendradarbiavimo susitarimą. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 06 28. AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir UAB „PKN Orlen Lietuva“ pasirašė bendradarbiavimo susitarimą. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 06 28. AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir UAB „PKN Orlen Lietuva“ pasirašė bendradarbiavimo susitarimą. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.