Telia Lietuva, AB

Įmonės kodas: 121215434
Adresas: Lvovo g. 25, 03501 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Kęstutis Šliužas
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Telia Lietuva, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Telia Lietuva, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Telia Lietuva, AB

Startuoja „CyberGym“ – kibernetinio saugumo pratybų centras

2017.09.13Vilniuje atidarytas pirmasis Lietuvoje ir Šiaurės Europoje nuotolinių kibernetinio saugumo pratybų centras „CyberGym“. Mokymų areną įmonėms ir organizacijoms kartu su privačia Izraelio kibernetinės gynybos sprendimų bendrove „CyberGym“ įsteigė bendrovė „Telia Lietuva“.

„Telia Lietuva“ mokymams gavo beveik 0,5 mln. Eur

2017.09.05Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius 47 užsienio investuotojų projektams įsakymu skyrė 8,7 mln. Eur finansavimą pagal priemonę „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“. Daugiausia skirta bendrovei „Telia Lietuva“.

Lauko reklamos inovacijomis vėl lyderiauja Lietuva

2017.09.05Lauko reklamos agentūros „JCDecaux Lietuva“ įgyvendintas netradicinis sprendimas išrinktas geriausia inovacijų kampanija visame globaliame agentūros tinkle liepos mėnesį.

„Bitė Lietuva“ turi naują ryšių su visuomene vadovą

2017.08.28Telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir ryšių su visuomene vadovu tapo Antanas Bubnelis.

Bendradarbiavimas mažina kaštus: „Telia“ ir ESO patirtis

2017.08.22Lietuvos elektros ir dujų skirstymo bendrovė ESO ir telekomunikacijų kompanija „Telia Lietuva“ pirmą kartą įgyvendino bendrą elektros ir ryšio tinklų įrengimo projektą.

„Mūsų vasaros šventė“: „Infobalt“ turistinis festivalis

2017.08.1718 kartą „Infobalt“ komanda ir asociacijos nariai susitiko turistiniame festivalyje. Progą trumpam atitrūkti nuo technologijų, pabūti gamtoje ir pasileisti į varžybų sūkurį, išnaudojo 200 dalyvių ir organizatorių. Net kartais pasirodantis lietus nesutrukdė susirinkusiems mėgautis gera kompanija ir smagiomis užduotimis.

„Huawei“ Vidurio ir Rytų Europoje aplenkė „Apple“

2017.08.16Rinkos tyrimų bendrovė „Canalys“ skaičiuoja, kad „Huawei“ antrąjį šių metų ketvirtį Vidurio ir Rytų Europos regione pagal parduotų telefonų skaičių Aplenkė „Apple“. Kinai į prekybos vietas pristatė 50.000 įrenginių daugiau.

„Lietuvos energija“ pardavė dar vieną įmonę

2017.08.14UAB „Lietuvos energija“ pardavė jai priklausiusią VšĮ Energetikų mokymo centras (EMC). Didžiausią kainą pasiūlė ir pirkėja tapo futbolą propaguojanti VšĮ „Kauno Virpstas“.

„Telia Lietuva“ pirmajame NT aukcione pardavė 10 objektų

2017.08.10Pirmajame „Telia Lietuva“ nekilnojamojo turto (NT) aukcione parduota 10 objektų iš 52 rinkai siūlomų objektų.

„Partizanas“ pratęsė sutartis su „Telia“ ir „Samsung“

2017.08.09Netradicinės reklamos agentūra „Partizanas“ ateinančius porą metų bendradarbiaus „Telia“. Nesenai su agentūra dvejiems metams sutartį pratęsė ir „Nestle“, o Pietų Korėjos elektronikos giganto padalinys „Samsung Electronics Baltics“ patikėjo agentūrai projekto įgyvendinimą trijose Baltijos šalyse.

„Telia Lietuva“ įsigijo „Duomenų logistikos centrą“

2017.08.07UAB „Duomenų logistikos centro“ akcininkai UAB „Lietuvos energija“ ir AB „Litgrid“, pasirašė įmonės akcijų pirkimo-pardavimo sutartį su „Telia Lietuva“.

„Telia Lietuva“ irgi mažina ryšio kainas ne ES šalyse

2017.08.07„Telia Lietuva“ praneša iki 98% mažinanti mobiliojo interneto kainas daugiau kaip 70-yje ne Europos Sąjungos (ES) šalių. Prieš porą savaičių tokį patį žingsnį žengė „Tele2“.

„Telia Lietuvą“ palieka A. Mažeikaitė

2017.08.01Telekomunikacijų bendrovės „Telia Lietuva“ korporatyvinių reikalų padalinio vadovė Audronė Mažeikaitė palieka savo pareigas. Toks sprendimas priimtas dėl to, kad „Telia Lietuva“ keičia komunikacijos ir rinkodaros valdymo startegiją.

Telecentrui pirmas pusmetis buvo pelningas

2017.08.01Neaudituotais duomenimis AB Lietuvos radijo ir televizijos centro („Telecentro“) veikla 2017-ųjų I pusmetį buvo pelninga. Įmonės pelnas prieš apmokestinimą išaugo daugiau negu 2 kartus ir siekė kiek daugiau nei 703.000 Eur.

Pradinė „Telia Lietuva“ biuro kaina – 3 mln. Eur

2017.07.25„Telia Lietuva“ nebereikalingo nekilnojamojo turto (NT) aukcioną organizuojanti bendrovė „Newsec“ praneša, kad pradinė esamos „Telia“ būstinės (Vytenio g. 18) kaina – kiek daugiau nei 3 mln. Eur. Taip pat pranešama, kad „Telia Lietuva“ savo biurą dar beveik porą metų nuomosis iš naujo savininko.

„Tele2“ vadovas: jeigu gyvenimas eina be kovos, vadinasi, kas nors ne taip

2017.07.21UAB „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis šią vasarą švenčia dvigubą pergalę – Metų CEO jį išrinko ir „Verslo žinios“ su partneriais, ir vz.lt portalo naršytojai.

„Tallink“ žinia biržoje sukėlė ažiotažą

2017.07.20Investuotojus Baltijos biržose ketvirtadienį suintrigavo Estijos keltų bendrovės „Tallink Grupp“ naujiena. Pro akis taip pat nepraslydo „Telia Lietuvos“ naujienos.

Bendra „Bitės“, „Telios“ ir „Tele2“ įmonė siūlys mobiliuosius mokėjimus

2017.07.20Gali būti, kad pagaliau sulauksime mobiliųjų mokėjimų proveržio. Šiandien Europos Komisija (EK) uždegė žalią šviesą bendros trijų didžiųjų šalies ryšio operatorių įmonės veiklai. UAB „Mobilūs mokėjimai“ verslui ir privatiems vartotojams teiks, kaip sako jos pavadinimas, mobiliųjų mokėjimų paslaugas.

„Telia“ pajamas didino išaugęs klientų skaičius ir paslaugų naujovės

2017.07.20Šių metų antrąjį ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, „Telia Lietuvos“ pajamos padidėjo 12,4% ir sudarė 94,6 mln. Eur. Augimą lėmė padidėjęs bendras klientų skaičius (jų daugėjo ne visose veiklos srityse) ir naujos paslaugos. Bendrovė taip pat didino investicijas.

Korupcija privačiame sektoriuje: išgalvota ar reali grėsmė?

2017.07.01Kai Lietuvoje prieš maždaug 10 metų buvo pradėta kalbėti apie korupcijos privačiame sektoriuje aktualumą, daugelis tik šyptelėdavo: jei aš, būdamas kepyklėlės savininkas, įdarbinsiu savo sūnų ar dukrą, tai jau bus korupcija? Tokiu atveju, ar šeimos verslas apskritai įmanomas? Išties, korupcijos privačiame sektoriuje reiškinį tam tikrais atvejais suvokti sudėtinga.

Čia matote naujausias Telia Lietuva, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2017 09 13. Vilniuje atidarytas pirmasis Lietuvoje ir Šiaurės Europoje nuotolinių kibernetinio saugumo pratybų centras „CyberGym“. Ofiras Hasonas, „CyberGym“ vadovas ir vieną iš šios įmonės įkūrėjų. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2017 09 13. Vilniuje atidarytas pirmasis Lietuvoje ir Šiaurės Europoje nuotolinių kibernetinio saugumo pratybų centras „CyberGym“. Ofiras Hasonas, „CyberGym“ vadovas ir vieną iš šios įmonės įkūrėjų. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2017 09 13. Vilniuje atidarytas pirmasis Lietuvoje ir Šiaurės Europoje nuotolinių kibernetinio saugumo pratybų centras „CyberGym“. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2017 09 13. Vilniuje atidarytas pirmasis Lietuvoje ir Šiaurės Europoje nuotolinių kibernetinio saugumo pratybų centras „CyberGym“. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2017 09 13. Vilniuje atidarytas pirmasis Lietuvoje ir Šiaurės Europoje nuotolinių kibernetinio saugumo pratybų centras „CyberGym“. Ofiras Hasonas, „CyberGym“ vadovas ir vieną iš šios įmonės įkūrėjų. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.