Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB

Įmonės kodas: 122351387
Adresas: V. A. Graičiūno g. 8, 01110 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Algimantas Markauskas
Veikla: Pramonė ir energetika (Chemijos pramonė, gaminiai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB

Su aukštųjų technologijų produktais integruojasi į Europos gamybos grandines

2018.05.04Lietuviškų aukštųjų technologijų produktų eksportas pernai augo rekordiniu tempu. Jis neturėtų lėtėti ir ateinančiais metais, nes pramonininkai, nenorėdami iškristi iš ES gamybos grandinių, yra gyvybiškai suinteresuoti investuoti į ketvirtosios pramonės revoliucijos sprendimus.

„Verslo žinių“ vyr. redaktoriui Barysui – „Investors‘ Forum“ apdovanojimas

2018.04.13Tradiciniuose „Investors‘ Forum“ apdovanojimuose penktadienį paskelbtas metų investuotojas, kuriuo tapo lietuvių valdoma tarptautinė programinės įrangos kūrėja „Devbridge Group“. Tuo tarpu 2017 metų verslo žurnalistu buvo pripažintas „Verslo žinių“ vyriausiasis redaktorius Rolandas Barysas. Taip pat renginyje paskelbtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio įmonės

Lietuva siūlo kartu su JAV Kaune steigti kibernetinio saugumo centrą

2018.04.04Lietuva derasi su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis (JAV) dėl regioninio kibernetinio saugumo centro įsteigimo Kaune, trečiadienį patvirtino valdžios atstovai.

Lietuvos gynybos pramonės įmonės Vašingtone tikisi naujų sandorių

2018.04.03Antradienį Vašingtone vyksiančiame Baltijos šalių ir JAV verslo forume dalyvaus dvi dešimtys Lietuvos įmonių, kurios pristatys kariuomenei ir saugumo sektoriui kuriamą produkciją.

Kodėl nepavyksta ,,Lean“ įgyvendinimas: didžiausios Lietuvos organizacijų klaidos

2018.03.25Pastarąjį dešimtmetį visame pasaulyje verslas intensyviai ieškojo būdų, kaip didinti konkurencingumą ir auginti pelną. Įkvėptos vienos sėkmingiausių pasaulyje gamintojos „Toyota“, daug įmonių nusprendė pritaikyti šios korporacijos sukurtą „Lean“ vadybos filosofiją. Tūkstančių bendrovių patirtis parodė, kad sėkmės galima išmokti.

Latvija už europinius pinigus atpratins rūkyti, Lietuvos įmonėse rūkaliai saugūs

2018.03.16Artimiausiu metu Latvijos sveikatos apsaugos ministerija pradeda pilotinį projektą, padedantį gyventojams mesti rūkyti – tam panaudojami europiniai pinigai. Lietuvoje darbdaviai rūkančiųjų teisių nevaržo.

Lietuvos mokslo premijos: kam ir už ką

2018.03.10Lietuvos mokslų akademijoje įteiktos 2017 m. Lietuvos mokslo premijos. Į jas pretendavo 27 darbai, iš jų atrinkti 6 geriausi. Technologijos mokslų srityje premija šiemet nebuvo skirta. Premijos dydis – 780 bazinių socialinių išmokų (29.640 eurų).

Sektorių lyderių reitingai: vadovų burtažodžiai – investicijos ir naujovės

2018.03.01Investicijos, žinios ir jas pasitelkus kuriamos inovacijos – tokius pagrindinius sėkmės veiksnius įvardija stipriausių Lietuvos bendrovių, tapusių „Verslo žinių“ sektorių lyderėmis, vadovai.

Pakuočių sektoriuje aplinką tausojančios inovacijos

2017.11.15Lapkričio pradžioje parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Baltijos maisto ir gėrimų (BAF) parodos metu vyko didžiausias pakuočių sektoriaus renginys Lietuvoje „Pakuočių sektorius 2017“ bei dviejų pripažinimą pelniusių konkursų – „Pakuočių sektoriaus lyderiai 2017“ ir „Nacionaliniai pakuotės dizaino apdovanojimai“ (NAPA) – apdovanojimų ceremonija.

Pakuočių sektoriuje aplinką tausojančios inovacijos

2017.11.15Lapkričio pradžioje parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Baltijos maisto ir gėrimų (BAF) parodos metu vyko didžiausias pakuočių sektoriaus renginys Lietuvoje „Pakuočių sektorius 2017“ bei dviejų pripažinimą pelniusių konkursų – „Pakuočių sektoriaus lyderiai 2017“ ir „Nacionaliniai pakuotės dizaino apdovanojimai“ (NAPA) – apdovanojimų ceremonija.

Dokumentų gamybą „Garsų pasaulyje“ užgožia pakuotė

2017.11.10Tokiems dokumentams kaip vizos, receptai ar rinkimų biuleteniai vis sparčiau persikeliant į elektroninę erdvę, UAB „Garsų pasaulis“ investuoja į komercinės spaudos gamybą.

„Verslas 2018“: ar esame pakankamai konkurencingi globaliame verslo pasaulyje

2017.10.17Antradienį Vilniuje vyksta „Verslo žinių“ kartu su „Danske bank“ rengiama konferencija „Verslas 2018“. Kasmetiniame renginyje įmonių vadovai, analitikai, įvairių sričių specialistai dalijasi sukaupta patirtimi bei diskutuoja apie iššūkius, kurie verslo laukia artimiausiu metu.

Šią savaitę svarbu (42)

2017.10.15Valdžios, darbdavių ir profsąjungų atstovai pasirašys Nacionalinį susitarimą dėl šaliai būtinų reformų, Seimui bus pateiktas kitų metų biudžeto projektas, įvyks „Verslo žinių“ organizuojama metinė konferencija „Verslas 2018“, Kinijos komunistai surengs suvažiavimą, kuriame, manoma, bus sustiprintos šios šalies lyderio politinės pozicijos.

STT pradėjo tyrimą dėl informacijos apie „Lietuvos energijos“ Stebėtojų tarybą atskleidimo

2017.08.31Trečiadienį Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo atskleidžiant Lietuvos Respublikos finansų ministerijai pateiktą įslaptintą informaciją.

Nauja „Lietuvos energijos“ stebėtojų taryba – be vieno nario

2017.08.30UAB „Lietuvos energiją“ valdanti Finansų ministerija 4 metų kadencijai išrinko naują bendrovės stebėtojų tarybą – tiesa, ji kol kas be vieno nepriklausomo nario.

Konkursas „Pakuočių sektoriaus lyderiai 2017“: jau galite teikti paraiškas

2017.05.26Praėjusią savaitę vykusioje 5-ojoje jubiliejinėje VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ konferencijoje–diskusijoje „5-ti metai kartu. Saldu ar kartu?“ paskelbtas konkurso „Pakuočių sektoriaus lyderiai 2017“ startas, kuriame kviečiami dalyvauti pakuočių sistemos dalyviai: gamintojai ir importuotojai, pakuočių gamintojai, savivaldybės ir regioniniai atliekų tvarkymo centrai, atliekų tvarkytojai.

„Geidžiamiausias darbdavys 2017“: paaiškėjo 32 patraukliausios bendrovės

2017.05.22Skaitytojai išrinko 32 bendroves, kurios toliau kovos dėl titulo „Geidžiamiausias darbdavys 2017“. Tarp jų – septyniolika naujokių.

„Metų CEO“ rinkimai: verslo lyderiai jau išsirikiavo prie starto linijos

2017.04.12Pradedamas „Verslo žinių“ kartu su banku „Nordea“ septintus metus rengiamas projektas „Lietuvos verslo lyderiai“. Jo metu bus įvertintos ne tik stabiliai ir sėkmingai veikiančios įmonės, bet ir išrinktas Metų CEO – vadovas, sukūręs daugiausia vertės akcininkams, darbuotojams ir visuomenei.

Mokslas ir menas eina išvien

2016.11.27„Thermo Fisher Scientific Baltics“ darbuotojai įmonėje surengė parodą „Tiltai“. Joje eksponuojami Lietuvos modernaus meno atstovų tapybos ir grafikos darbai. Visi jie – pasiskolinti iš Modernaus meno centro (MMC) kolekcijos.

Parama inovacijoms – tik valdžios retorika

2016.10.05Išradimų patentų paraiškų skaičius Lietuvoje mažėja jau keletą metų iš eilės: blogėjo valstybės paramos sąlygos patentavimui, šiemet taip ir nesulaukta kvietimo pretenduoti į europines lėšas. Valdančiųjų užmojai skatinti inovacijas, didesnę pridėtinę vertę kuriančius produktus teliko retorika. Išradėjai konstatuoja, kad šiuo metu Lietuva yra sutartininkų valstybė, dirbanti pagal kitų intelektinės nuosavybės turėtojų užsakymus.

Čia matote naujausias Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

„Verslo žinių“ organizuojama konferencija „Verslas 2018“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

„Verslo žinių“ organizuojama konferencija „Verslas 2018“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

„Verslo žinių“ organizuojama konferencija „Verslas 2018“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.