Agrokoncernas, UAB

Įmonės kodas: 133849777
Adresas: Užnerio g. 15, 47484 Kauno m. sav.
Vadovas: Edgaras Šakys
Veikla: Žemės ūkis (Žemės ūkio produktai ir jų apdorojimas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Agrokoncernas, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Agrokoncernas, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Agrokoncernas, UAB

VRK: „Agrokoncerno“ finansuota akcija nėra „valstiečių“ reklama

2018.10.04Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė, kad „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio valdomo „Agrokoncerno“ finansuota bei partijos narių vykdyta akcija „Saugokim vyrus“ nelaikytina politine reklama.

VRK sprendimą dėl „Naisių vasaros“ teismui skundžia ir „valstiečiai“

2018.08.21Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) teismui apskundė Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimą pripažinti atskirus televizijos serialo „Naisių vasara“ epizodus „valstiečių“ ir jų lyderio Ramūno Karbauskio reklama.

Konservatoriai skundžia VRK sprendimą dėl „Naisių vasaros“

2018.08.17Opoziciniai konservatoriai prašo teismo panaikinti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimą, kuriuo politine „valstiečių“ ir jų lyderio Ramūno Karbauskio reklama pripažinti tik atskiri televizijos serialo „Naisių vasara“ epizodai.

Vyriausybė teikia pasiūlymus dėl trąšų rinkos reguliavimo

2018.08.01Vyriausybė siūlo įstatymu numatyti, kaip turi būti reguliuojama importuojamų trąšų kontrolė. Be kita ko žadama nustatyti, kaip turi būti ženklinamos į Lietuvą atgabenamos trąšos, bei atsakomybė už šių reikalavimų nevykdymą, tarp jų ir didelės piniginės baudos.

Vyriausybė atmetė opozicijos siūlymą reguliuoti trąšų importą

2018.07.18Vyriausybė trečiadienį Seimui rekomendavo nesvarstyti opozicinių konservatorių teikiamą įstatymo projektą, kuriuos siūloma Lietuvoje įteisinti trąšų registrą, kuriame siūloma registruoti iš trečiųjų šalių importuojamas trąšas, jų produktus ir tiekėjus.

Trys VRK nariai pristato atskirąją nuomonę dėl „Naisių vasaros“

2018.07.17Trys Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) nariai parengė atskirąją nuomonę dėl serialo „Naisių vasara“ – siūlo jį pripažinti paslėpta „valstiečių“ politine reklama ir spręsti, ar tai nėra šiurkštus kampanijos finansavimo pažeidimas.

Kiek pirštų iš tiesų nusvilo?

2018.06.13Metiniame prezidentės Dalios Grybauskaitės pranešime įvardyta partinės sistemos krizė ir politinės korupcijos byla tapo kone kertiniu akmeniu, mestelėtu į politikų ir verslo „jungtuvių“ daržą. Šalį krečiančio skandalo veikėjai teisinio įvertinimo dar nesulaukė, tačiau preliminari diagnozė jau nuskambėjo – Lietuvoje mėginta įdiegti oligarchinio valdymo sistemą.

Seimas svarstys, ar reguliuoti trąšų importą iš trečiųjų šalių

2018.05.17Seimo valdantieji sutiko svarstyti opozicinių konservatorių pasiūlytą įstatymą, kuriuo būtų leista reguliuoti trąšų įvežimą į Lietuvą iš trečiųjų šalių. Tokio siūlymo svarstymai vyks rudenį, tačiau prieš tai gavus Vyriausybės nuomonę šiuo klausimu, kuri gali būti ir neigiama.

Pasitraukus konservatoriams, žlugo planuotas LRT tyrimo komisijos posėdis Seime

2018.05.16Iš Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) veiklą tiriančios Seimo komisijos pasitraukus konservatoriams, trečiadienį komisija negalėjo dirbti – neturėjo kvorumo.

Grupė parlamentarų tirs žemgrobystės atvejus, prekybą trąšomis

2018.05.15Seimui antradienį atsisakius tirti didelių žemės plotų įsigijimą, opozicija pareiškė, kad rankų nenuleis ir subūrė Seimo laikinąją darbo grupę, savarankiškai ieškosiančią atsakymų į klausimus dėl žemgrobystės atvejų, žemdirbių kreditavimo, prekybos trąšomis ir technika.

Seimui atsisakius tirti žemės ūkio klausimus, konservatoriai palieka LRT tyrimo komisiją

2018.05.15Seimui antradienį atsisakius tirti žemės ūkio klausimus, opoziciniai konservatoriai palieka valdančiųjų „valstiečių“ iniciatyva sudarytą Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) finansų tyrimo komisiją.

Prezidentė siūlo politikams atsisakyti verslo, politikai purto galvas

2018.05.15Prezidentė Dalia Grybauskaitė paragino versle dalyvaujančius valdančiuosius parlamentarus „labai rimtai pagalvoti“, ar likti Seime. Tačiau Seimo politikai atmetė tokį valstybės vadovės pasiūlymą, tvirtindami, kad jokie įstatymai nėra pažeidžiami. Be to, prezidentė apkaltinta bandymu nukreipti dėmesį nuo politinės korupcijos bylos.

Seimas atmetė opozicijos siūlymą dėl Karbauskio verslo tyrimo

2018.05.15Seimo valdantieji iš trečio karto sugebėjo surinkti pakankamai balsų, kad atmestų opozicijos pasiūlymą pradėti parlamentinį tyrimą dėl situacijos žemės ūkyje. Opozicija neslėpė, kad šio tyrimo metu galėtų būti ištirtas ir valdančiosios Lietuvos Valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininko Ramūno Karbauskio verslas bei interesai.

VMI tiria Karbauskio verslo statybas prie Kauno marių

2018.05.04Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) aiškinasi, ar visi mokesčiai sumokėti už  statybas prie Kauno marių, kurias vysto valstiečių-žaliųjų lyderio Ramūno Karbauskio verslas.

Toliau neapsisprendžiama dėl Seimo komisijos padėčiai žemės ūkyje tirti

2018.04.24Dviems Seimo komitetams pasisakius prieš laikinosios komisijos padėčiai žemės ūkyje tirti sudarymą, parlamentarai antradienį nusprendė šį klausimą perduoti trečiam – Ekonomikos komitetui.

Skvernelis krentančių „valstiečių“ reitingų nedramatizuoja ir įvardija priežastį

2018.04.21Premjeras Saulius Skvernelis sumažėjusius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos reitingus vertina ramiai.

VRK patvirtino ilgai nesvarstytas išvadas dėl „Agrokoncerno“ paramos renginiams

2018.03.29Vyriausioji rinkimų komisija  (VRK) ketvirtadienį pagaliau ėmėsi nagrinėti pernai birželį priimtas išvadas dėl „Agrokoncerno“ paramos su Ramūnu Karbauskiu, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovu, susijusiems renginiams. Komisija pritarė beveik visiems išvadų punktams, tačiau išbraukė akciją „Išsaugokime vyrus“.

VTEK: Jakilaitienė pažeidė įstatymą, plečiamas tyrimas dėl Karbauskio

2018.03.28Tarnybinės etikos sargai konstatavo, kad užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė pažeidė įstatymą, laiku nedeklaravusi savo privačių interesų. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) taip pat nusprendė išplėsti tyrimą dėl valdančiųjų valstiečių-žaliųjų lyderio Ramūno Karbauskio sandorių.

Lietuvos bankas: „Agrokoncernas“ skolinimosi veikloje įstatymų nepažeidė

2018.03.19Bendrovė „Agrokoncernas“ praneša iš Lietuvos banko Priežiūros tarnybos sulaukusi atsakymo dėl vykdomos skolinimosi veiklos. Lietuvos bankas informuoja, kad bendrovė, taikydama atidėtų mokėjimų sutartis, įstatymų nepažeidė.

VRK: liberalai 2016 m. padarė dar vieną rinkimų kampanijos pažeidimą

2018.03.15Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) kaip įstatymo pažeidimą įvertino tai, kad Liberalų sąjūdis (LS) 2016-aisiais Seimo rinkimų kampaniją iš dalies finansavo ir iš neteisėto šaltinio – viešosios įstaigos „Laisvės studijų centras“ lėšomis.

Čia matote naujausias Agrokoncernas, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.