Krekenavos mėsa, ŽŪKB

Įmonės kodas: 161646588
Adresas: Mantvilonių k., 57346 Kėdainių r. sav.
Vadovas: Eglė Jaliniauskienė/ Sigitas Avižius valdytojas
Veikla: Maisto pramonė (Mėsa ir jos gaminiai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m.

Krekenavos mėsa, ŽŪKB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Krekenavos mėsa, ŽŪKB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Krekenavos mėsa, ŽŪKB

„Biovelos“ konservai ir paštetai - JAV parduotuvėse

2016.12.22Viena didžiausių šalies mėsos perdirbimo įmonių „Biovela“ į dvylikos JAV valstijų parduotuves pradėjo tiekti įvairius paštetus ir konservus. Anot bendrovės, išvežta jau 50 tonų produkcijos.

VMI nagrinėja, ką Kauno padalinio vadovas veikė „Vikondos“ baliuje

2015.11.10Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) ima domėtis Gintauto Muzniko, laikinojo Kauno apskrities inspekcijos vadovo, apsilankymą koncerno „Vikonda“ šventėje tuo metu, kai bendrovių veiklą tiria inspektoriai.

Eksportuoti mėsą į JAV leista 9 įmonėms

2015.11.04

Be Rusijos dirbti galima, bet ten vis tiek pelningiau

2013.12.10AB „Krekenavos agrofirma“, nors negalėjo produkcijos vežti į Rusiją, metus baigs pelningai ir kitąmet spręs, ar verta investuoti į pajėgumų didinimą.

Rusija nuo šiandien naikina draudimą įvežti atvėsintą jautieną

2013.09.27Penktadienį pranešta, jog Rusijos federalinė veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba Lietuvai nuo rugsėjo 27 d. atšaukia laikinus apribojimus atvėsintos jautienos eksportui į Rusiją. Gamintojai teigia, kad Rusijos verslininkams reikia lietuviškos mėsos, dėl to prognozuojamas ir supirkimo kainų kilimas.

"Dujotekana" kaltina Uspaskichą siekiant išstumti bendrovę iš rinkos

2013.03.20Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas siekia išstumti iš rinkos dujų prekybos ir tiekimo įmonę "Dujotekana", pareiškė Vladimiras Orechovas, "Dujotekanos" prezidentas. Anot jo, "darbiečių“ lyderio verslo imperijai priklausanti bendrovė "Josvainiai" jau taikosi į "Dujotekanos" rinkos dalį.

Pardavimai pašoko į dešreles įdėjus mėsos

2013.03.18Maisto perdirbėjai šįmet numato ne tik investuoti į naujų produktų kūrimą, bet ir skirti nemažas lėšas prekių ženklų stiprinimui. Šių metų tendencija – gaminiai iš natūralių žaliavų.

Pramonės šuolis: nuo 361 mln. rublių iki 62 milijardų litų

2013.03.18Per pastarąjį dešimtmetį apdirbamoji pramonė smarkiai keitėsi, jos mastai išaugo 3 kartus. Verslo analitikai, lygindami pramonės įmonių finansinius rodiklius prieš dešimtmetį ir šiandien, deja, negali teigti, kad didelių įmonių griūties pavojus visiškai praėjo. Iš per dešimtmetį bankrutavusių didžiųjų pramonės įmonių trečdalis atlaikė Rusijos krizę, bet nesulaukė pastarosios krizės pabaigos.

Čia matote naujausias Krekenavos mėsa, ŽŪKB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.