LESTO, AB

Įmonės kodas: 302577612
Adresas: Žvejų g. 14, 09310 Vilniaus m. sav.
Vadovas:
Veikla: Pramonė ir energetika (Energetika)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

LESTO, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

LESTO, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima LESTO, AB

Iš „Vilniaus vandenų“ Aidas Ignatavičius išėjo valdyti fondų

2017.12.06Aidas Ignatavičius, buvęs eneregetikos įmonių bei UAB „Vilnius vandenys“ vadovas, prisijungė prie investicijų valdymo bendrovės „Lords LB Asset Management“ komandos – valdys du fondus.

Energetikos sektoriaus lyderiai: rezultatus lėmė vienkartiniai veiksniai

2017.11.212016-ieji energetikos sektorių nustebino smarkiai paaugusiu elektros ir toliau mažėjančiu dujų suvartojimu bei mažėjančiomis energijos išteklių kainomis. Šios tendencijos atsispindėjo kai kurių sektoriaus lyderių rezultatuose, tačiau tarp jų – mažiau bendrų vardiklių nei vienkartinių rezultatus lėmusių veiksnių.

Išrinkti geriausi metų teisininkai

2017.04.06Konferencijoje „Teisės PRO“ įteikti „Metų įmonės teisininko“ ir „Metų viešojo sektoriaus teisininko“ apdovanojimai. Šiuose rinkimuose buvo kviečiami dalyvauti visi įmonių ir viešojo sektoriaus teisininkai, išskyrus advokatų kontorose dirbančius teisininkus bei advokatus.

Išrinkti geriausi metų teisininkai

2017.04.06Konferencijoje „Teisės PRO“ įteikti „Metų įmonės teisininko“ ir „Metų viešojo sektoriaus teisininko“ apdovanojimai. Šiuose rinkimuose buvo kviečiami dalyvauti visi įmonių ir viešojo sektoriaus teisininkai, išskyrus advokatų kontorose dirbančius teisininkus bei advokatus.

„Teisės PRO“: atrinkti nominantai į metų teisininkų titulus

2017.04.03Nepriklausomų konsultacijų bendrovė „Civitta“ atrinko po 5 abiejų kategorijų finalininkus, o iš jų komisija išrinks „Metų įmonės teisininką“ ir „Metų viešojo sektoriaus teisininką“. Praėjusių metų rinkimų nugalėtoja Ingrida Kudabienė buvo vertinta už indėlį, jungiant „Lietuvos energijos“ grupės bendroves „Lietuvos dujos“ ir „Lesto“ bei kuriant vieną energijos skirstymo operatorių ESO.

ESO į elektros ir dujų tinklus investuoja beveik 100 mln. Eur

2016.10.06Elektros ir dujų skirstymo bendrovė AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) į elektros ir gamtinių dujų skirstymo tinklų atnaujinimą 2016 metais ketina investuoti 99,7 mln. Eur, tai yra 29,8% daugiau, nei „Lesto“ ir „Lietuvos dujos“ drauge investavo praėjusiais metais.

Lietuvos įmonės šturmuoja regiono lyderių sąrašus

2016.09.13Didžiausių Vidurio ir Rytų Europos (VRE) įmonių sąrašuose šiemet pozicijas pagerino „Sanitex“, „Vilniaus prekyba“, „Lietuvos energija“ ir daugelis kitų bendrovių. Analitikų nestebina, kad iš vienų jau pasitraukė, o iš kitų spėriai traukiasi AB „Lietuvos geležinkeliai“.

Prokurorų prašoma ištirti 2010 m. sutartį dėl elektros pirkimo

2016.06.16Seimas paprašė prokurorų ištirti dviejų valstybei priklausančių bendrovių – „Lietuvos energijos“ ir jos valdomos „Lietuvos energijos gamybos“ – 2010 m. sutartį dėl elektros pirkimo.

Valanda su „Columbus Lietuva“ pardavimų vadovu: pardavėjas negali laužyti pažadų

2016.06.13Dovydas Zinkevičius, verslo valdymo sistemų diegimo bendrovės „Columbus Lietuva“ pardavimų vadovas klientams parduoda ne konkrečius IT sprendimus, o valandas. Jeigu darytų priešingai – prarastų visus užsakymus dėl pažadų netesėjimo.

Laidojami „Gazprom“ eros vaiduokliai: ministerija susitaikė su ESO

2016.04.012011-aisiais prasidėjęs ginčas tarp Lietuvos energetikos ministerijos ir AB „Lietuvos dujos“ baigėsi ketvirtadienį, kai ministerija sudarė taikos sutartį su dujų bendrovės teises ir pareigas perėmusia AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).

ESO siūlo išmokėti 30,6 mln. Eur dividendų

2016.03.05Netiesiogiai valstybės valdomos AB „Energijos skirstymo operatorius“, šiemet įkurtoss sujungus AB „Lesto“ ir AB „Lietuvos dujos“, valdyba siūlo akcininkams siūlo išmokėti 30,6 mln. Eur dividendų, arba 0,0342 Eur akcijai.

Pirmoji milžino diena biržoje neapkarto

2016.01.11

Biržoje sugužėjo pirkti „Agrowill Group“ akcijų

2015.12.30Vilniaus akcijų biržose investuotojai po gerų naujienų trečiadienį suskubo pirkti „Agrowill Group“ akcijų, Talino biržoje tradiciškai aktyviausiai prekiauta „Olympic“ ir „Tallink“ akcijomis.

ESO vadovo vietą užims Liutkevičius

2015.12.18Penktadienį valstybės valdomos energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija“ stebėtojų taryba pritarė Liudo Liutkevičiaus kandidatūrai į naujosios elektros ir dujų skirstomųjų tinklų įmonės AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) valdybos pirmininko ir generalinio direktoriaus pareigas. Šiuo metu p. Liutkevičius eina „Lietuvos energijos“ įmonių grupei priklausančios AB „Lietuvos dujos“ valdybos pirmininko ir generalinio direktoriaus pareigas.

LESTO ir LDJ baigė paskirą gyvenimą biržoje

2015.12.10Ketvirtadienį investuojantieji Baltijos biržoje paskutinę dieną skubėjo sudalyvauti LESTO ir „Lietuvos dujų“ išlydėtuvėse iš biržos ir apsispręsti dėl tapimo ESO akcininkais.

„Lietuvos energija“ gina savo „Gilę“

2015.12.10Nuo 2016 m. „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) pradeda veiklą, drauge su juo – vieno langelio principu veiksiantis aptarnavimo centras „Gilė“. Jis susilaukė kritikos iš ta pačia veikla užsiimančio privataus verslo, tačiau „Lietuvos energija“ perdėm daug dėmesio į tai nekreipia.

Investuotojų galvose sukosi akcijų supirkimai ir dividendai

2015.12.09Investuotojai Baltijos vertybinių popierių biržose trečiadienį vertino žinias apie „Rokiškio sūrio“ akcijų supirkimą, pasinaudojo galimybe užsitikrinti nemenkus „SAF Tehnika“ dividendus ir pardavinėjo energetikos įmonių akcijas.

Žvalgėsi į energetikus ir „Olympic“

2015.12.07Investuotojai Baltijos biržose pirmadienį toliau pirko energetikos įmonių ir azartinių lošimų organizatorės „Olympic Entertainment Group“ akcijas, vertino Panevėžio statybos tresto naujienas.

Vilniaus birža trečiadienį buvo energetine birža

2015.12.02Investuotojai Baltijos biržose trečiadienį sugužėjo pirkti energetikos įmonių akcijų, domėjosi „Tallink“ akcijomis, įvertino „Olympic Entertainment Group“ naujienas.

Stabdoma prekyba jungiamų „Lesto“ ir „Lietuvos dujų“ akcijomis

2015.11.30Stabdoma prekyba į bendrą elektros ir dujų tiekimo bendrovę AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) jungiamų AB „Lesto“ ir AB „Lietuvos dujų“ akcijomis.

Čia matote naujausias LESTO, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.