Plungės kooperatinė prekyba, UAB

Įmonės kodas: 169985213
Adresas: Birutės g. 50, 90112 Plungės r. sav.
Vadovas: Algirdas Razma
Veikla: Maisto pramonė (Maisto produktai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m.

Plungės kooperatinė prekyba, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Plungės kooperatinė prekyba, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Plungės kooperatinė prekyba, UAB

„Vičiūnų“ Plungės gamyklos darbuotojai piketą iškeitė į derybas

2018.02.23Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos „Vičiūnų“ grupės įmonių Plungėje darbuotojų profesinės sąjungos komitetas kreipėsi į Plungės raj. savivaldybės administraciją dėl piketo. Komitetas informavo, kad UAB „Plungės kooperatinė prekyba“ darbuotojai šiandien, vasario 23 d., planavo piketuoti prie bendrovės, priklausančios „Vičiūnų“ grupei. Protestas dėl darbo užmokesčio padidinimo paskutiniu momentu pakeistas derybomis su administracija.

Baigiantis metams pažiro pranešimų apie investicijas

2017.12.14Paskutiniais metų mėnesiais kaip niekada padaugėjo pranešimų apie planuojamas pramonės investicijas – gamybininkai remiasi ne tik rinkoje augančiu poreikiu, bet ir planuojamais kitų įmonių projektais.

Lietuviai eksportuoja biokuro garo katilines

2015.12.11Šį trečiadienį, gruodžio 9 d. viena didžiausių Latvijos pieno perdirbimo įmonių „Preiļu siers“ iškilmingoje ceremonijoje atidarė 8 MW galios biokuro garo katilinę, kurią suprojektavo ir pagamino Lietuvos bendrovė „Enerstena“. Biomasės deginimo technologijas diegianti mūsų šalies energetikos įmonė savo veiklą išplėtė ir į Lenkiją, Prancūziją, Ukrainą bei Baltarusiją.

Išrinkti konkurso „Lietuvos metų gaminys 2013“ laureatai

2013.12.17Kasmetiniame konkurse „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimams nominuotos 82 įmonės dešimtyje vertinimo grupių iš 15-os šalies ūkio šakų. Dviejų lygių ekspertų ir įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 71 aukso ir 11 sidabro medalių įmonių produkcijai ir paslaugoms.

Čia matote naujausias Plungės kooperatinė prekyba, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.