Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB

Įmonės kodas: 122351387
Adresas: V. A. Graičiūno g. 8, 01110 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Algimantas Markauskas
Veikla: Pramonė ir energetika (Chemijos pramonė, gaminiai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB

Keturi „Metų CEO“ apie laiminčią lyderystę: darbuotojus demotyvuoja neteisybė

2018.11.19Vadovai pripažįsta, kad organizacija bus sėkminga tik tuomet, kai kiekvienas darbuotojas suvoks, kokią vertę kuria įmonei ir kaip pats asmeniškai prisideda prie bendrojo tikslo.

Amerikos verslo apdovanojimus susišlavė „Thermo Fisher Scientific“

2018.10.25Ketvirtadienio vakarą Amerikos prekybos rūmai Lietuvoje pažymėjo 25 metų veiklos sukaktį ir surengė Amerikos verslo apdovanojimus.

Gamybininkų darbo našumo skrydį slopino drastiškas vieno pramonės sektoriaus nuosmukis

2018.10.04Metinis apdirbamosios pramonės darbo našumo augimas 2017 m. galėjo viršyti 3.600 Eur pridėtinės vertės vienam dirbančiajam, bet drastiški pokyčiai viename iš apdirbamosios pramonės sektorių šį augimą pristabdė.

Lietuvos eksporto apžvalga: prie augimo labiausiai prisidėjo JAV

2018.10.03Lietuvos eksportas tebeauga, tiesa, jau ne taip smarkiai kaip pernai, o populiariausią Skandinavijos kryptį šiemet stelbia Vidurio Europa. Sparčiausiai šiais metais augo eksportas į JAV, o prie to nemažai prisidėjo naują produktų grupę pradėjusi gaminti „Thermo Fisher Scientific Baltics“.

„Sektorių lyderiai 2018“: paskelbtos ir apdovanotos 9-ios stipriausios įmonės

2018.09.11„Verslo žinių“ konferencijoje „Verslas 2019“ paskelbti ir apdovanoti „Sektorių lyderiai 2018“, t. y. bendrovės, pirmaujančios pagal metinius veiklos rezultatus 9 verslo sektoriuose: žemės ūkio verslo, apdirbamosios pramonės, didmeninės prekybos, energetikos, maisto pramonės, mažmeninės prekybos, statybos, technologijų ir transporto.

„Sektorių lyderiai 2018“: išrinkti stipriausiųjų dešimtukai

2018.08.29Rugsėjo 11 d. vyksiančioje „Verslo žinių“ rengiamoje konferencijoje „Verslas 2019“ bus ne tik išsamiai nagrinėjamos ateinančiais metais verslo tykančios grėsmės ir atsiveriančios galimybės, bet ir paskelbti „Sektorių lyderiai 2018“ – pagal metinius veiklos rezultatus pirmaujančios 9 verslo sektorių bendrovės. Šiandien VŽ skelbia kiekvieno sektoriaus stipriausių bendrovių dešimtukus.

„Sektorių lyderiai 2018“: išrinkti stipriausiųjų dešimtukai

2018.08.29Rugsėjo 11 d. vyksiančioje „Verslo žinių“ rengiamoje konferencijoje „Verslas 2019“ bus ne tik išsamiai nagrinėjamos ateinančiais metais verslo tykančios grėsmės ir atsiveriančios galimybės, bet ir paskelbti „Sektorių lyderiai 2018“ – pagal metinius veiklos rezultatus pirmaujančios 9 verslo sektorių bendrovės. Šiandien VŽ skelbia kiekvieno sektoriaus stipriausių bendrovių dešimtukus.

Biotechnologijų verslai be užsienio fondų neužaugs

2018.07.26Lietuva turi pasaulinio lygio biotechnologijų mokslininkų, tačiau visa ekosistema per silpna, kad iš jų atradimų būtų imamasi kurti didelę ekonominę pridėtinę vertę.

Sunkmečiui vėluojant, užsidirbs rizikuojantieji

2018.07.11Rekordinę sumą –17 mlrd. Eur – nepaskirstytojo pelno sukaupusios įmonės jaučiasi stabiliau nei prieš 2008 m. krizę: nuosavas kapitalas leidžia lengviau skolintis investicijoms, finansuoti ES projektus ar patikimus pirkėjus. Tačiau ekspertai įspėja, kad lazda turi du galus.

Pokalbis su A. Janulaičiu – apie biotechnologijas, parduotą „Fermentą“  ir 100 mln. Lt

2018.07.04Vienas biotechnologijų bendrovės „Fermentas“ sėkmės kalvių profesorius Eugenijus Arvydas Janulaitis ir po legendinio įmonės pardavimo sandorio nuo šio sektoriaus nenutolo. Dalį uždirbtų pinigų jis paskyrė biotechnologijų ir aukštojo mokslo plėtrai Lietuvoje.

Reputacijos lyderė „Thermo Fisher“: svarbu veiksmai, o ne dirbtiniai šūkiai

2018.06.26Geriausios reputacijos titulą trečius metus iš eilės pelno moderniųjų biotechnologijų bendrovė „Thermo Fisher Scientific Baltics“, palankiausiai vertinamas sektorius – technologijų centrai ir IT įmonės. Visuomenės akyse geriausios reputacijos laurai atiteko vaistinių tinklui „Camelia vaistinės“, vos vienu tašku nusileido „Eurovaistinės“ ir „Lidl“.

Lietuvos verslo lyderiai vienui vieni į kovą nebeina

2018.06.24Kasmet VŽ analitikai nagrinėja didžiausių šalies bendrovių tūkstantuką: skaičiuoja, kas džiaugėsi didžiausia apyvarta ir pelnu, kas sukūrė daugiausia darbo vietų. Be aiškiai matematiškai apskaičiuojamų rodiklių, VŽ kreipia dėmesį ir į visuomeninę įmonių veiklą, rūpinimąsi darbuotojais ir bendruomene, vertina, ar verslas plėtojamas pagal tvarumo principus. Tik susumavus visas dedamąsias, skelbiami projekto „Lietuvos verslo lyderiai“ laimėtojai.

Išrinkti „Lietuvos verslo lyderiai“ ir „Metų CEO“

2018.06.13Aštuntą kartą „Verslo žinios“ kartu su banku „Luminor“ apdovanojo „Lietuvos verslo lyderius“ bei „Metų CEO“. Juo šiais metais tapo Algirdas Juozapavičius, UAB „Šviesos konversija“ vadovas.

Lietuvos biotechnologijų sektorius –16 pasaulyje

2018.06.13Lietuvą garsinantis biotechnologijų sektorius sulaukė dar vieno pripažinimo pasauliniu mastu – JAV mokslo žurnalo „Scientific American Worldview“ paskelbtame 2018 m. reitinge Lietuva, palyginti su 2016 m., pakilo per 3 pozicijas – į 16-ąją vietą. Per pastaruosius 5 m. Lietuva reitinge pakilo 18 pozicijų: nuo 34 iki 16 vietos.

Septyni VŽ išrinkti Metų CEO – apie lyderystę, komandą ir vadovavimo stilių

2018.06.12Jeigu pradedantis verslininkas karjeros pradžioje žinotų, kokiomis aplinkybėmis ir iš kokių savybių gimsta lyderiai, jam pakaktų tik noro ir sumanumo kurtis tas aplinkybes ir ugdyti save. Tačiau, kaip rodo VŽ Metų CEO patirtis, realiame gyvenime, versle kiekvieną kartą suveikia vis kiti dalykai, vadovams gana dažnai tenka palikti vadinamąją patogumo zoną ir įveikti naujais veidais išlendančias kliūtis.

Su aukštųjų technologijų produktais integruojasi į Europos gamybos grandines

2018.05.04Lietuviškų aukštųjų technologijų produktų eksportas pernai augo rekordiniu tempu. Jis neturėtų lėtėti ir ateinančiais metais, nes pramonininkai, nenorėdami iškristi iš ES gamybos grandinių, yra gyvybiškai suinteresuoti investuoti į ketvirtosios pramonės revoliucijos sprendimus.

„Verslo žinių“ vyr. redaktoriui Barysui – „Investors‘ Forum“ apdovanojimas

2018.04.13Tradiciniuose „Investors‘ Forum“ apdovanojimuose penktadienį paskelbtas metų investuotojas, kuriuo tapo lietuvių valdoma tarptautinė programinės įrangos kūrėja „Devbridge Group“. Tuo tarpu 2017 metų verslo žurnalistu buvo pripažintas „Verslo žinių“ vyriausiasis redaktorius Rolandas Barysas. Taip pat renginyje paskelbtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio įmonės

Lietuva siūlo kartu su JAV Kaune steigti kibernetinio saugumo centrą

2018.04.04Lietuva derasi su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis (JAV) dėl regioninio kibernetinio saugumo centro įsteigimo Kaune, trečiadienį patvirtino valdžios atstovai.

Lietuvos gynybos pramonės įmonės Vašingtone tikisi naujų sandorių

2018.04.03Antradienį Vašingtone vyksiančiame Baltijos šalių ir JAV verslo forume dalyvaus dvi dešimtys Lietuvos įmonių, kurios pristatys kariuomenei ir saugumo sektoriui kuriamą produkciją.

Kodėl nepavyksta ,,Lean“ įgyvendinimas: didžiausios Lietuvos organizacijų klaidos

2018.03.25Pastarąjį dešimtmetį visame pasaulyje verslas intensyviai ieškojo būdų, kaip didinti konkurencingumą ir auginti pelną. Įkvėptos vienos sėkmingiausių pasaulyje gamintojos „Toyota“, daug įmonių nusprendė pritaikyti šios korporacijos sukurtą „Lean“ vadybos filosofiją. Tūkstančių bendrovių patirtis parodė, kad sėkmės galima išmokti.

Čia matote naujausias Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

„Verslo žinių“ organizuojama konferencija „Verslas 2018“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

„Verslo žinių“ organizuojama konferencija „Verslas 2018“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

„Verslo žinių“ organizuojama konferencija „Verslas 2018“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.