Vičiūnai ir partneriai, UAB

Įmonės kodas: 171757754
Adresas: Birutės g. 50, 90112 Plungės r. sav.
Vadovas: Mindaugas Pocius
Veikla: Maisto pramonė (Žuvis ir jos produktai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Vičiūnai ir partneriai, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Vičiūnai ir partneriai, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Vičiūnai ir partneriai, UAB

Rusijos sankcijos – „Vičiūnams“ ir „Norvelitai“

2015.12.07Rusijos žemės ūkio priežiūros institucija „Rosselchozdnadzor“ apribojo žuvies produkcijos tranzitą per Lietuvą ir laikinai pristabdė importą iš keturių Lietuvos žuvies perdirbimo įmonių.

Nesistengia girtis, kad yra iš Kauno

2015.04.15Nemažai Lietuvos gyventojų, o ir patys kauniečiai dažnai nežino, kad viena ar kita įmonė yra iš Kauno, rodo komunikacijos bendrovės „Efcom“ užsakymu atliktas rinkos tyrimų bendrovės „Factus“ tyrimas.

Metų CEO – pirmąsyk ne vilnietis

2014.06.11Du mėnesius trukęs Metų CEO rinkimų maratonas baigėsi – iš 673 vadovų, pretendavusių į šį titulą, išrinktas labiausiai jo vertas. Šiemet Metų CEO titulas atiteko Raimundui Petrauskui, UAB „Schmitz Cargobull Baltic“ generaliniam direktoriui. O VZ.LT skaitytojų prizas skirtas Stasiui Dailydkai, „Lietuvos geležinkelių“ vadovui.

„Žaliausia bendrovė“ – „Thermo Fisher Scientific Baltics“

2014.06.11Dėl šios nominacijos varžėsi bendrovės „Idavang“, „Thermo Fisher Scientific Baltics“ ir „Vičiūnai ir partneriai“.

„Vičiūnų“ gamyklose filmuos kiekvieną darbuotojų judesį

2014.04.14Dvejose „Vičiūnų“ įmonių grupei priklausančiose žuvies perdirbimo gamyklose Plungėje įrengta 50 vaizdo stebėjimo kamerų, kurios leidžia stebėti ir analizuoti gamybos procesus. Investicijos siekia 100.000 Lt.

Didžiausių PVM skolininkų viršūnėje – ir vėl „Vičiūnų grupės“ įmonė

2014.03.07Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) paskelbė sausio didžiausių pridėtinės vertės mokesčio (PVM) skolininkų sąrašą. Jo viršuje nuolatos atsidurianti „Vičiūnų grupės“ įmonė tikina, kad VMI neatsižvelgia į PVM užskaitą ir dabar įmonei yra skolinga daugiau, nei įmonė jai. Tuo metu VMI pažymi, kad jeigu bendrovės grupėje padengia viena kitos skolas laiku, tai ir nepatenka į skolininkų sąrašus.

Išrinkti konkurso „Lietuvos metų gaminys 2013“ laureatai

2013.12.17Kasmetiniame konkurse „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimams nominuotos 82 įmonės dešimtyje vertinimo grupių iš 15-os šalies ūkio šakų. Dviejų lygių ekspertų ir įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 71 aukso ir 11 sidabro medalių įmonių produkcijai ir paslaugoms.

VMI skolininkų sąraše pirmauja „Dotnuvos projektai“ ir „Vičiūnai ir partneriai“ 

2013.11.08Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) paskelbė atnaujintą didžiausių skolininkų sąrašą - tai bendrovės, kurios iki šių metų lapkričio 5 d. nesumokėjo pagal paskutinę PVM deklaraciją deklaruotų mokesčių. Sąrašo viršūnėje - UAB „Dotnuvos projektai“, skolinga 1.618.000 Lt, ir UAB „Vičiūnai ir partneriai“ su 1.499.000 Lt skola. Pastaroji bendrovė VMI sprendimą įtraukti ją į skolininkų sąrašą laiko neteisingu.

Mažeikiai – ne tik apskrities donorai

2013.10.27Telšių apskritį ekspertai vaizdžiai lygina su krepšinio komanda, kur yra vienas lyderis, o kiti jam padeda tik perduodami kamuolius. Vis dėlto ši komanda skina neprastus rezultatus, nors patekti ant čempiono laiptelio trukdo tai, kad mažesniuose rajonuose trūksta specialistų, mažėjant gyventojų skaičiui silpnėja ir vartojimas. O statybos įmonės, kurių koncentracija ekonomikos klestėjimo laikais čia buvo didžiulė, gyvos vien būsimos renovacijos bangos viltimi.

Čia matote naujausias Vičiūnai ir partneriai, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2013 06 21. Lietuvos pramonininkų konfederacijos nominacijos "Lietuvos metų eksportuotojas - 2012" adovanojimu pagerbta 21 šalies įmonė. Didelių įmonių grupėje apdovanojimą pelnė UAB "Vičiūnai ir partneriai". Iš kairės - Robertas Dargis, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas, Mindaugas Pocius, UAB "Vičiūnai ir partneriai" direktorius ir Linas Linkevičius, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras. Vladimiro Ivanovo nuotr.