Akmenės cementas, AB

Įmonės kodas: 153009143
Adresas: J. Dalinkevičiaus g. 2, Naujosios Akmenės, 85118 Akmenės r.sav.
Vadovas: Artūras Zaremba
Veikla: Prekyba (Statybinės medžiagos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Akmenės cementas, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Akmenės cementas, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Akmenės cementas, AB

Plytų pramonės bokštas gali sugriūti

2018.01.10Lietuvos statybos rinka išgyvena augimo etapą, bet to negalima pasakyti apie plytų ir kitų mūro produktų – įvairių blokelių ir mišinių – gamybos įmones. Ši rinka yra spaudžiama importuotojų iš šalių kaimynių, ją taip pat slegia tradicinės statybos dalį mažinantys statybos technologijų pokyčiai.

Lietuvoje gimsta kalnakasyba: prie Kauno statys anhidrido kasyklą

2017.12.22Druskininkų UAB „Margasmiltė“ informavo Kauno raj. Pagirių kaimo bendruomenę, kad kitąmet prasidės paruošiamieji ahnidrido kasyklos statybų darbai, o 2020 m. ją planuojama atidaryti. Kalnakasyba taps nauja šalies ūkio šaka.

„Lietuvos geležinkeliuose“ elektra liejasi laisvai

2017.12.19„Lietuvos geležinkeliai“ vykdo elektros tiekimo veiklą 2.700 vartotojų – tai parodė bendrovės atliktas turto vertinimas. Tai susisiekimo bendrovę daro antru didžiausiu elektros tiekėju buitiniams vartotojams šalyje, tačiau rinkos reguliuotojas į tai atkreipė dėmesį tik dabar.

„Akmenukas bate“: konkurentas tarp akcininkų – užprogramuotos problemos

2017.11.27Kai įmonės akcininkas, kad ir smulkusis, yra konkurentas, neretai bendravimas persikelia į teismą – jau kelis mėnesius „KG Constructions Group“ siekia užkirsti kelią UAB „Staticus“ reorganizavimui baiminantis, kad dalį veiklos perkėlus į antrines bendroves jos turimos akcijos nuvertės.

„Akmenukas bate“: konkurentas tarp akcininkų – užprogramuotos problemos

2017.11.27Kai įmonės akcininkas, kad ir smulkusis, yra konkurentas, neretai bendravimas persikelia į teismą – jau kelis mėnesius „KG Constructions Group“ siekia užkirsti kelią UAB „Staticus“ reorganizavimui baiminantis, kad dalį veiklos perkėlus į antrines bendroves jos turimos akcijos nuvertės.

„Akmenės cemento“ konfliktas su bankais baigtas

2017.10.13Cemento AB „Akmenės cementas“ ir Lietuvoje veikiančių didžiųjų bankų sindikatas taikiai išsprendė ginčą dėl daugiau kaip 43 mln. Eur paskolos grąžinimo pratęsimo. Įmonė galės užtikrinti nepertraukiamą gamybą – sindikuota paskola buvo panaudota didžiausiai įmonės istorijoje modernizacijai.

Puiki galimybė investuotojams – Naujosios Akmenės sveikatingumo kompleksas

2016.12.06Vietinių ir užsienio pramonės investicijų nestokojantis Šiaurės Lietuvos miestas verslininkams kviečia apjungti jėgas pasirašant viešojo ir privataus subjektų partnerystės sutartį bei įrengti sporto rūmuose šiuolaikinį sveikatingumo kompleksą. Patrauklioje miesto vietoje esantis objektas, sujungtas su prekybos centru ir ateityje gali tapti populiariausia miestelėnų lankymosi vieta.

Puiki galimybė investuotojams – Naujosios Akmenės sveikatingumo kompleksas

2016.12.02Vietinių ir užsienio pramonės investicijų nestokojantis Šiaurės Lietuvos miestas verslininkams kviečia apjungti jėgas pasirašant viešojo ir privataus subjektų partnerystės sutartį bei įrengti sporto rūmuose šiuolaikinį sveikatingumo kompleksą. Patrauklioje miesto vietoje esantis objektas, sujungtas su prekybos centru ir ateityje gali tapti populiariausia miestelėnų lankymosi vieta.

Netinkamai užklausė dėl koncentracijos, gavo baudą

2016.10.21Trys bendrovės, Konkurencijos tarybos vertinimu, nepateikė visos reikalingos informacijos galimai koncentracijai įvertinti, todėl joms skirta 16.500 Eur bauda.

Nutrauktas tyrimas dėl „HeidelbergCement“ ir „Akmenės cemento“

2016.05.18Konkurencijos taryba nutraukė tyrimą dėl cemento gamybos ir prekybos bendrovių veiksmų.

Baltarusija vis labiau stokoja tvirtos valiutos

2016.02.07Per 2015 m Baltarusijos įplaukos valiuta sumenko 23,4% arba 10 mlrd. USD, lyginant su 2014 m.

34 mln. Eur investicijai pasirinko Lietuvą

2015.10.18Tarptautinė statybinių medžiagų gamybos grupė „Etex“ investicijoms į naują cemento fasado dailylenčių gamyklą rinkosi tarp Lenkijos, Vokietijos, Belgijos, Rusijos ir Lietuvos. Įvertinus sėkmingai Naujojoje Akmenėje veikiančios banguotų cemento lakštų gamyklos „Eternit Baltic“ veiklą, grupė apsisprendė didinti investicijas Lietuvoje – netrukus pradės 34 mln. Eur naujos gamyklos statybą.

Baltarusija grasina importo ribojimais, lietuviai tikisi naudos

2015.05.18Baltarusijos vyriausybė rengia paketą priemonių, kurios turėtų kardinaliai sumažinti importinių prekių srautą į šalies rinką. Pirmiausia nusitaikyta į automobilius, drabužius ir avalynę, televizorius ir šaldytuvus. Lietuvos verslas didelių grėsmių čia nemato, nes tokių prekių į Baltarusiją ir taip eksportuoja nedaug, o šalies prekybininkai net tikisi sulaukti didesnio norinčių Lietuvoje apsipirkti baltarusių srauto.

Baltarusija smogė Lietuvos cemento gamintojams

2015.05.15„Akmenės cemento“ pardavimus Baltarusijoje pernai smarkiai nurėžė vietos valdžios įvestos kvotos importiniam cementui, o Rusijoje – nuvertėjęs rublis. Lietuvos cementininkai dar aktyviau dirba ES šalių rinkose ir greitai planuoja prekiauti ne tik cementu, bet ir tarpiniu produktu – klinkeriu.

Daugiausia elektros Lietuvos verslui parduoda latviai

2015.04.20Didžiausią nepriklausomo elektros tiekimo rinkos dalį pernai atsirėžė UAB „Elektrum Lietuva“, priklausanti Latvijos valstybinės energetikos bendrovei „Latvenergo“. „Lietuvos energijos“ grupės UAB „Energijos tiekimas“ taip pat didino pardavimus, tačiau prieš porą metų turėtos rinkos lyderės pozicijos neatgavo.

Taršos leidimų reforma kiršina šalies pramonę

2015.04.10Aplinkos ministerija ES siūlo žaliajai energetikai svarbią ES taršos leidimų sistemos reformą atidėti iki 2021 m. O mūsų premjeras ragina siekti ambicingesnių tikslų – pradėti ją anksčiau.

Konkurencijos štilis padėjo atsispirti nuo dugno

2015.02.02Sumažėjusi metalų laužo supirkimo verslo konkurencija pagelbėjo UAB „Kuusakoski“ išbristi iš nuostolių. Tačiau pasitraukusių rinkos dalyvių vietą netruks užimti kiti, todėl bendrovė tikisi padidinti pajamas iš kitos veiklos, pirmiausia – padangų surinkimo.

Patirtis, profesionalumas, atsakomybė - raktas į sėkmę

2014.12.03Šiuolaikiniame statybų sektoriuje dažnai minimi žodžiai „inovacijos“, „modernios  technologijos“, „tausojantys aplinką sprendimai“. Pasitelkus inovatyviausias technologijas, pažangiausias kompiuterinio modeliavimo programas ir savo ekonominius pajėgumus AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST) sėkmingai įgyvendina didelės apimties pramoninius projektus.

Kur kaupiasi atliekos, ten ginčai ir interesai

2014.11.26Dėl lapkričio viduryje Seime priimto, bet prezidentės dar nepasirašyto įstatymo, numatančio, kad nuo 2016 m. Lietuvoje atsiras sąvartyno mokestis, kuriuo bus apmokestinama kiekviena tona į sąvartynus patenkančių atliekų, neslūgsta aistros. Savivaldybės gąsdina augsiančia atliekų tvarkymo kaina, verslininkai – kilsiančiais sąvartynų kalnais ir ES baudomis.

Cemento mūšis Akmenėje

2014.10.24„Akmenės cementas“ laukia Konkurencijos tarybos sprendimo, ar „HeidelbergCement“ (HC) neįvykdė neteisėtos koncentracijos, įsigijusi 8,65% bendrovės akcijų ir bendrovės valdybos nariu išrinkusi „HeidelbergCement Northern Europe“ vadovą.

Čia matote naujausias Akmenės cementas, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Seni AB "Akmenės cementas" gamyklos pastatai. Kristinos Jarmalytės nuotr.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Seni AB "Akmenės cementas" gamyklos pastatai. Kristinos Jarmalytės nuotr.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Griaunami seni nebenaudojami AB "Akmenės cementas" gamyklos astatai, tvarkoma teritorija. Kristinos Jarmalytės nuotr.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Griaunami seni nebenaudojami AB "Akmenės cementas" gamyklos pastatai, tvarkoma teritorija. Kristinos Jarmalytės nuotr.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Griaunami seni nebenaudojami AB "Akmenės cementas" gamyklos pastatai, tvarkoma teritorija. Kristinos Jarmalytės nuotr.