Akmenės cementas, AB

Įmonės kodas: 153009143
Adresas: J. Dalinkevičiaus g. 2, Naujosios Akmenės, 85118 Akmenės r. sav.
Vadovas: Artūras Zaremba
Veikla: Prekyba (Statybinės medžiagos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Akmenės cementas, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Akmenės cementas, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Akmenės cementas, AB

Dalį „Akmenės cemento“ akcijų perima vokiečiai

2019.02.21Meksikos cemento koncernas „Cemex“ skalbia parduodantis savo aktyvus Baltijos šalyse ir Skandinavijoje Vokietijos statybinių medžiagų gamintojui „Schwenk“. „Cemex“ priklauso 38% „Akmenės cemento“ akcijų...

„Akmenės cementas“ pajamas pernai padidino beveik penktadaliu 

2019.01.28Vienintelė Lietuvoje cemento gamybos bendrovė „Akmenės cementas“ pernai pardavimo pajamas padidino beveik penktadaliu. Bendrovės generalinis direktorius Artūras Zaremba sako, kad pernai pavyko sumažinti ir veiklos nuostolius, kurie 2017-aisiais siekė 5,5 mln. Eur...

Logistika 2019 m.: transportininkai neskuba nerimauti

2018.12.20

Pažangią įmonę pirmauti verčia besivejantys konkurentai

2018.11.28„Šiandien esame kompetentingi statybų srities ekspertai, tačiau jais išlikti nepaprasta, todėl vykdome inovacijas, o dėl konkurencijos nuolat ieškome būdų, kaip darbus atlikti dar efektyviau“, – sako Dalius Gesevičius, Panevėžio statybos tresto (PST) generalinis direktorius. Anot jo, ateinančios technologijos pakeis nusistovėjusią pasaulėžiūrą apie verslą ir gyvenimą kaip nė neįsivaizduojame, todėl kur link judėsime reikia galvoti šiandien, nelaukiant, kol pajusime realų pokyčių poveikį.

„Akmenės cemento“ alternatyva – nuotekų dumblo deginimas

2018.11.08Cemento gamintoja „Akmenės cementas“ kitąmet dalį sukūrenamų anglių pakeis džiovintu nuotekų dumblu, o ateityje spręs, ar apsimoka investuoti į kitokio alternatyvaus kuro deginimo technologinius sprendimus.

Lietuvos transporto pusmetis augino visų šakų veiklos apimtis

2018.08.21Šių metų I pusmečio rezultatai rodo sėkmingą Lietuvos transporto sektoriaus augimą – daugėjo geležinkelių ir oro transportu vykstančių keleivių, didėjo krovinių vežimas visomis transporto rūšimis, o registruojamų naujų krovininių transporto priemonių skaičius šiemet augo apie 26% – sparčiausiai iš visų ES šalių.

„Akmenės cementas“ mažina nuostolius

2018.08.10Vienintelė Lietuvoje cemento gamybos bendrovė „Akmenės cementas“ šiais metais planuoja parduoti daugiau cemento ir sumažinti nuostolius.

Teismas: „Gargždų geležinkelis“ kol kas negali vežti krovinių per Lietuvą

2018.07.19Verslininko Igorio Udovickio valdoma bendrovė „Gargždų geležinkelis“, teikianti manevravimo paslaugas Klaipėdos uoste ir turinti ambicijų vežti krovinius per Lietuvos teritoriją, kol kas negalės to daryti.

Sėkmingas transportininkų ketvirtis: rodikliai gerėjo visose srityse

2018.05.16Išankstiniais statistikos duomenimis, pirmąjį šių metų ketvirtį gerėjo visų transporto rūšių veiklos rodikliai. Ypač išaugo krovinių vežimas kelių transportu.

„Lietuvos geležinkeliai“ pasirašė ilgalaikę sutartį su „Akmenės cementu“

2018.04.30„Lietuvos geležinkeliai“ pasirašė ilgalaikę krovinių gabenimo sutartį su viena didžiausių Baltijos šalyse ir vienintele Lietuvoje cemento gamintoja – bendrove „Akmenės cementas“.

„Akmenės cementas“: pavojingi ginčai su buvusiu akcininku

2018.02.19Vienintelė šalies cemento gamintoja AB „Akmenės cementas“, neseniai išsprendusi nesutarimus su bankais, vėl įtraukta į teismų verpetą dėl bendrovei suteiktos paskolos.

Plytų pramonės bokštas gali sugriūti

2018.01.10Lietuvos statybos rinka išgyvena augimo etapą, bet to negalima pasakyti apie plytų ir kitų mūro produktų – įvairių blokelių ir mišinių – gamybos įmones. Ši rinka yra spaudžiama importuotojų iš šalių kaimynių, ją taip pat slegia tradicinės statybos dalį mažinantys statybos technologijų pokyčiai.

Lietuvoje gimsta kalnakasyba: prie Kauno statys anhidrido kasyklą

2017.12.22Druskininkų UAB „Margasmiltė“ informavo Kauno raj. Pagirių kaimo bendruomenę, kad kitąmet prasidės paruošiamieji ahnidrido kasyklos statybų darbai, o 2020 m. ją planuojama atidaryti. Kalnakasyba taps nauja šalies ūkio šaka.

„Lietuvos geležinkeliuose“ elektra liejasi laisvai

2017.12.19„Lietuvos geležinkeliai“ vykdo elektros tiekimo veiklą 2.700 vartotojų – tai parodė bendrovės atliktas turto vertinimas. Tai susisiekimo bendrovę daro antru didžiausiu elektros tiekėju buitiniams vartotojams šalyje, tačiau rinkos reguliuotojas į tai atkreipė dėmesį tik dabar.

„Akmenukas bate“: konkurentas tarp akcininkų – užprogramuotos problemos

2017.11.27Kai įmonės akcininkas, kad ir smulkusis, yra konkurentas, neretai bendravimas persikelia į teismą – jau kelis mėnesius „KG Constructions Group“ siekia užkirsti kelią UAB „Staticus“ reorganizavimui baiminantis, kad dalį veiklos perkėlus į antrines bendroves jos turimos akcijos nuvertės.

„Akmenukas bate“: konkurentas tarp akcininkų – užprogramuotos problemos

2017.11.27Kai įmonės akcininkas, kad ir smulkusis, yra konkurentas, neretai bendravimas persikelia į teismą – jau kelis mėnesius „KG Constructions Group“ siekia užkirsti kelią UAB „Staticus“ reorganizavimui baiminantis, kad dalį veiklos perkėlus į antrines bendroves jos turimos akcijos nuvertės.

„Akmenės cemento“ konfliktas su bankais baigtas

2017.10.13Cemento AB „Akmenės cementas“ ir Lietuvoje veikiančių didžiųjų bankų sindikatas taikiai išsprendė ginčą dėl daugiau kaip 43 mln. Eur paskolos grąžinimo pratęsimo. Įmonė galės užtikrinti nepertraukiamą gamybą – sindikuota paskola buvo panaudota didžiausiai įmonės istorijoje modernizacijai.

Puiki galimybė investuotojams – Naujosios Akmenės sveikatingumo kompleksas

2016.12.06Vietinių ir užsienio pramonės investicijų nestokojantis Šiaurės Lietuvos miestas verslininkams kviečia apjungti jėgas pasirašant viešojo ir privataus subjektų partnerystės sutartį bei įrengti sporto rūmuose šiuolaikinį sveikatingumo kompleksą. Patrauklioje miesto vietoje esantis objektas, sujungtas su prekybos centru ir ateityje gali tapti populiariausia miestelėnų lankymosi vieta.

Puiki galimybė investuotojams – Naujosios Akmenės sveikatingumo kompleksas

2016.12.02Vietinių ir užsienio pramonės investicijų nestokojantis Šiaurės Lietuvos miestas verslininkams kviečia apjungti jėgas pasirašant viešojo ir privataus subjektų partnerystės sutartį bei įrengti sporto rūmuose šiuolaikinį sveikatingumo kompleksą. Patrauklioje miesto vietoje esantis objektas, sujungtas su prekybos centru ir ateityje gali tapti populiariausia miestelėnų lankymosi vieta.

Netinkamai užklausė dėl koncentracijos, gavo baudą

2016.10.21Trys bendrovės, Konkurencijos tarybos vertinimu, nepateikė visos reikalingos informacijos galimai koncentracijai įvertinti, todėl joms skirta 16.500 Eur bauda.

Čia matote naujausias Akmenės cementas, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Seni AB "Akmenės cementas" gamyklos pastatai. Kristinos Jarmalytės nuotr.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Seni AB "Akmenės cementas" gamyklos pastatai. Kristinos Jarmalytės nuotr.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Griaunami seni nebenaudojami AB "Akmenės cementas" gamyklos astatai, tvarkoma teritorija. Kristinos Jarmalytės nuotr.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Griaunami seni nebenaudojami AB "Akmenės cementas" gamyklos pastatai, tvarkoma teritorija. Kristinos Jarmalytės nuotr.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Griaunami seni nebenaudojami AB "Akmenės cementas" gamyklos pastatai, tvarkoma teritorija. Kristinos Jarmalytės nuotr.