Akmenės cementas, AB

Įmonės kodas: 153009143
Adresas: J. Dalinkevičiaus g. 2, Naujosios Akmenės, 85118 Akmenės r.sav.
Vadovas: Artūras Zaremba
Veikla: Prekyba (Statybinės medžiagos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Akmenės cementas, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Akmenės cementas, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Akmenės cementas, AB

„Akmenės cemento“ konfliktas su bankais baigtas

2017.10.13Cemento AB „Akmenės cementas“ ir Lietuvoje veikiančių didžiųjų bankų sindikatas taikiai išsprendė ginčą dėl daugiau kaip 43 mln. Eur paskolos grąžinimo pratęsimo. Įmonė galės užtikrinti nepertraukiamą gamybą – sindikuota paskola buvo panaudota didžiausiai įmonės istorijoje modernizacijai.

Puiki galimybė investuotojams – Naujosios Akmenės sveikatingumo kompleksas

2016.12.06Vietinių ir užsienio pramonės investicijų nestokojantis Šiaurės Lietuvos miestas verslininkams kviečia apjungti jėgas pasirašant viešojo ir privataus subjektų partnerystės sutartį bei įrengti sporto rūmuose šiuolaikinį sveikatingumo kompleksą. Patrauklioje miesto vietoje esantis objektas, sujungtas su prekybos centru ir ateityje gali tapti populiariausia miestelėnų lankymosi vieta.

Puiki galimybė investuotojams – Naujosios Akmenės sveikatingumo kompleksas

2016.12.02Vietinių ir užsienio pramonės investicijų nestokojantis Šiaurės Lietuvos miestas verslininkams kviečia apjungti jėgas pasirašant viešojo ir privataus subjektų partnerystės sutartį bei įrengti sporto rūmuose šiuolaikinį sveikatingumo kompleksą. Patrauklioje miesto vietoje esantis objektas, sujungtas su prekybos centru ir ateityje gali tapti populiariausia miestelėnų lankymosi vieta.

Netinkamai užklausė dėl koncentracijos, gavo baudą

2016.10.21Trys bendrovės, Konkurencijos tarybos vertinimu, nepateikė visos reikalingos informacijos galimai koncentracijai įvertinti, todėl joms skirta 16.500 Eur bauda.

Nutrauktas tyrimas dėl „HeidelbergCement“ ir „Akmenės cemento“

2016.05.18Konkurencijos taryba nutraukė tyrimą dėl cemento gamybos ir prekybos bendrovių veiksmų.

Baltarusija vis labiau stokoja tvirtos valiutos

2016.02.07Per 2015 m Baltarusijos įplaukos valiuta sumenko 23,4% arba 10 mlrd. USD, lyginant su 2014 m.

34 mln. Eur investicijai pasirinko Lietuvą

2015.10.18Tarptautinė statybinių medžiagų gamybos grupė „Etex“ investicijoms į naują cemento fasado dailylenčių gamyklą rinkosi tarp Lenkijos, Vokietijos, Belgijos, Rusijos ir Lietuvos. Įvertinus sėkmingai Naujojoje Akmenėje veikiančios banguotų cemento lakštų gamyklos „Eternit Baltic“ veiklą, grupė apsisprendė didinti investicijas Lietuvoje – netrukus pradės 34 mln. Eur naujos gamyklos statybą.

Baltarusija grasina importo ribojimais, lietuviai tikisi naudos

2015.05.18Baltarusijos vyriausybė rengia paketą priemonių, kurios turėtų kardinaliai sumažinti importinių prekių srautą į šalies rinką. Pirmiausia nusitaikyta į automobilius, drabužius ir avalynę, televizorius ir šaldytuvus. Lietuvos verslas didelių grėsmių čia nemato, nes tokių prekių į Baltarusiją ir taip eksportuoja nedaug, o šalies prekybininkai net tikisi sulaukti didesnio norinčių Lietuvoje apsipirkti baltarusių srauto.

Baltarusija smogė Lietuvos cemento gamintojams

2015.05.15„Akmenės cemento“ pardavimus Baltarusijoje pernai smarkiai nurėžė vietos valdžios įvestos kvotos importiniam cementui, o Rusijoje – nuvertėjęs rublis. Lietuvos cementininkai dar aktyviau dirba ES šalių rinkose ir greitai planuoja prekiauti ne tik cementu, bet ir tarpiniu produktu – klinkeriu.

Daugiausia elektros Lietuvos verslui parduoda latviai

2015.04.20Didžiausią nepriklausomo elektros tiekimo rinkos dalį pernai atsirėžė UAB „Elektrum Lietuva“, priklausanti Latvijos valstybinės energetikos bendrovei „Latvenergo“. „Lietuvos energijos“ grupės UAB „Energijos tiekimas“ taip pat didino pardavimus, tačiau prieš porą metų turėtos rinkos lyderės pozicijos neatgavo.

Taršos leidimų reforma kiršina šalies pramonę

2015.04.10Aplinkos ministerija ES siūlo žaliajai energetikai svarbią ES taršos leidimų sistemos reformą atidėti iki 2021 m. O mūsų premjeras ragina siekti ambicingesnių tikslų – pradėti ją anksčiau.

Konkurencijos štilis padėjo atsispirti nuo dugno

2015.02.02Sumažėjusi metalų laužo supirkimo verslo konkurencija pagelbėjo UAB „Kuusakoski“ išbristi iš nuostolių. Tačiau pasitraukusių rinkos dalyvių vietą netruks užimti kiti, todėl bendrovė tikisi padidinti pajamas iš kitos veiklos, pirmiausia – padangų surinkimo.

Patirtis, profesionalumas, atsakomybė - raktas į sėkmę

2014.12.03Šiuolaikiniame statybų sektoriuje dažnai minimi žodžiai „inovacijos“, „modernios  technologijos“, „tausojantys aplinką sprendimai“. Pasitelkus inovatyviausias technologijas, pažangiausias kompiuterinio modeliavimo programas ir savo ekonominius pajėgumus AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST) sėkmingai įgyvendina didelės apimties pramoninius projektus.

Kur kaupiasi atliekos, ten ginčai ir interesai

2014.11.26Dėl lapkričio viduryje Seime priimto, bet prezidentės dar nepasirašyto įstatymo, numatančio, kad nuo 2016 m. Lietuvoje atsiras sąvartyno mokestis, kuriuo bus apmokestinama kiekviena tona į sąvartynus patenkančių atliekų, neslūgsta aistros. Savivaldybės gąsdina augsiančia atliekų tvarkymo kaina, verslininkai – kilsiančiais sąvartynų kalnais ir ES baudomis.

Cemento mūšis Akmenėje

2014.10.24„Akmenės cementas“ laukia Konkurencijos tarybos sprendimo, ar „HeidelbergCement“ (HC) neįvykdė neteisėtos koncentracijos, įsigijusi 8,65% bendrovės akcijų ir bendrovės valdybos nariu išrinkusi „HeidelbergCement Northern Europe“ vadovą.

Dėl „Metų CEO“ titulo toliau varžysis 30 vadovų

2014.05.14Trylika bendradarbiaujančių organizacijų pateikė daugiausia po tris kandidatus iš pirminio sąrašo „Metų CEO“ titului gauti. Nemažai atrinktų vadovų į titulą kandidatavo ir praėjusiais metais, tačiau sąraše nemažai ir anksčiau neminėtų pavardžių.

Įžvelgia konkurencijos stoką Lietuvos geležinkelių sektoriuje

2014.04.27Europos Sąjungos transporto suvestinę paskelbusi Europos Komisija konstatuoja, kad Lietuvos geležinkelių sektorius yra uždaras. Susisiekimo ministerija pažymi, kad EK vertinimas neatitinka tikrovės, nes licenciją vežti geležinkeliais turi ne viena įmonė. Tačiau šios iš esmės neišvažiuoja iš savo teritorijų.

EK mato konkurencijos stoką, ministerija – nesutinka

2014.04.23Europos Sąjungos transporto suvestinę paskelbusi Europos Komisija konstatuoja, kad Lietuvos geležinkelių sektorius yra uždaras. Susisiekimo ministerija pažymi, kad EK vertinimas neatitinka tikrovės, nes licenciją vežti geležinkeliais turi ne viena įmonė. Tačiau šios iš esmės neišvažiuoja iš savo teritorijų.

„Akmenės cementas“: ikikrizines apimtis pasiekė eksportuodamas

2014.04.14Vienintelės Lietuvos cemento gamintojos AB „Akmenės cementas“ pardavimo pajamos 2013 m. augo 2%, iki 241 mln. Lt, nuo 237 mln. Lt – 2012 m.

Leidimas įsigyti įmonę: formalumas tampa realiu barjeru

2014.03.27Leidimas įsigyti įmonę ar dalį jos akcijų, ilgiau nei dešimtmetį buvęs „paprašiau–gavau“ formalumu, Konkurencijos tarybai sugriežtinus patikrą, pamažu tampa realiu barjeru, pažymi rinkos dalyviai. Rinkos prievaizdas atkerta tokios tendencijos neįžvelgiantis ir teigia, kad pačios įmonės kaltos dėl neišduodamų leidimų.

Čia matote naujausias Akmenės cementas, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Seni AB "Akmenės cementas" gamyklos pastatai. Kristinos Jarmalytės nuotr.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Seni AB "Akmenės cementas" gamyklos pastatai. Kristinos Jarmalytės nuotr.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Griaunami seni nebenaudojami AB "Akmenės cementas" gamyklos astatai, tvarkoma teritorija. Kristinos Jarmalytės nuotr.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Griaunami seni nebenaudojami AB "Akmenės cementas" gamyklos pastatai, tvarkoma teritorija. Kristinos Jarmalytės nuotr.

image

2015 03 18. Naujoji Akmenė. Griaunami seni nebenaudojami AB "Akmenės cementas" gamyklos pastatai, tvarkoma teritorija. Kristinos Jarmalytės nuotr.