Freda, AB

Įmonės kodas: 133386126
Adresas: Piliakalnio g. 3, 45360 Kauno m.sav.
Vadovas: Antanas Ėmužis
Veikla: Pramonė ir energetika (Baldai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m. Gazel - 2012 m.

Freda, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Freda, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Freda, AB

Įkurtas medienos produktų gamybos inovacijų klasteris

2018.02.08Ūkio ministerijoje ketvirtadienį verslo, savivaldos, mokslo ir mokymo įstaigų atstovai pasirašė partnerystės sutartį, kuria kuriamas Medienos produktų gamybos inovacijų klasteris.

IKEA tiekėjai iš Lietuvos atsidūrė pajėgiausiųjų ketvertuke

2018.02.07Baldus ir interjero detales Švedijos IKEA grupei gaminančios Lietuvos bendrovės didžiausių tiekėjų sąraše 2017 m. palypėjo į ketvirtą vietą ir aplenkė švedų gamintojus.

Naujasis „Fredos“ fabrikas gamybos apimtį išaugins kartais

2018.01.18SEB bankas ir Kauno baldų gamintoja AB „Freda“ susitarė dėl 26,9 mln. Eur paskolos, kuri skirta bendrovės naujos kietųjų korpusinių baldų gamyklos „Geras baldų fabrikas“ ir logistikos sandėlio statyboms Kauno LEZ finansuoti.

Grėsmingi signalai iš Švedijos NT rinka stiprėja

2017.12.20Daugėjant akivaizdų nuosmukį Švedijos nekilnojamojo turto (NT) rinkoje patvirtinančių ženklų, Lietuvos bankai tikina, kad jų skolinimo politikos Lietuvoje tai tikrai nepakeis. Centrinis bankas į situaciją žiūri rimčiau, pripažįsta, kad grėsmės pradėjo pildytis ir svarsto apie pasekmes.

„Fredos“ akcininkai Kauno LEZ investuoja 42 mln. Eur

2017.12.15Ilgametę patirtį baldų gamyboje turintys AB „Freda“ akcininkai Kauno LEZ projektuoja 32.000 kv. m. kietų korpusinių baldų gamyklą “Geras baldų fabrikas“ (GBF) bei logistikos sandėlį. Pirmajame etape investicijos sieks apie 42 mln. Eur.

„DS Smith“: nuo dėžių gamintojo iki pakuočių stratego

2017.12.13Pirkiniai – nuo šokoladinių saldainių iki baldų – pas mus atkeliauja saugiai supakuoti. Labai dažnai – kartoninėje dėžėje, pagamintoje Vilniuje, Žemuosiuose Paneriuose. Šioje vietoje pirmoji ruda kartoninė dėžė buvo sukonstruota prieš 50 metų.

Tik IKEA gaminančios „Fredos“ vadovas: Kinijos baldų gamintojai – nepavojingi

2017.12.01Kauno AB „Freda“, baldų gamybos įmonė, šiemet planuoja 14% apyvartos augimą ir pasiekti apie 105 mln. Eur. Įmonė dirba IKEA koncernui ir neplanuoja nieko keisti.

VMG investuoja 210 mln. Eur, kiti plėtrai skirs dar beveik 300 mln. Eur

2017.11.21Trys gamyklos, logistikos centras, 210 mln. Eur sieksiančios investicijos, 500 tiesioginių ir 300 netiesioginių darbo vietų – toks naujas Vakarų medienos grupės (VMG) projektas planuojamas šalia Klaipėdos. Neabejojama, kad ši didžiulė investicija taps postūmiu visai baldų pramonei, kuri šiuo metu yra pasiekusi gamybos pajėgumo išnaudojimo piką, tad jau dėlioja naujas investicijas, bursis į klasterį.

Apdovanoti verslo lyderiai bei „Metų CEO“

2017.06.21„Verslo žinių“ kartu su banku „Nordea“ septintus metus rengiamuose rinkimuose „Lietuvos verslo lyderiai“ apdovanoti sėkmingai veiklą vystantys verslo atstovai bei „Metų CEO“ – vadovas, sukūręs daugiausia vertės akcininkams, darbuotojams bei visuomenei.

TOP cv.lt: kas ieško darbuotojų aukščiausioms pozicijoms

2016.11.25Artėjant didžiosioms metų šventėms pritraukti naujus darbuotojus į vadovaujančias pozicijas darosi sunkiau, todėl darbdaviai susilaiko nuo jų paieškos ir pradeda laukti sausio, kai kandidatai vėl bus linkę kalbėtis.

TOP cv.lt: darbo visada yra parduotuvėse

2016.09.02Mažmeninės prekybos tinklai yra vieni aktyviausių darbo rinkos dalyvių – kas savaitę jie nuolat atnaujina darbo pasiūlymus įvairių sričių specialistams, nuolat ieškoma tiek kasininkų, tiek parduotuvių padalinių vadovų.

TOP cv.lt: vasarą darbo rinkoje aktyviausi pramonės darbdaviai

2016.08.18Vasarą nepertraukiamai vykstanti gamyba reikalauja nuolatinių žmogiškųjų resursų, todėl šis sektorius yra vienas iš tų, kuris nelaukia aktyvesnės darbo rinkos sezono pradžios, o gerus darbo pasiūlymus ieškantiems darbo pateikia ir vasarą.

Darbo kodeksas vadovų ir savininkų akimis: giria atostogų, atleidimo tvarkas

2016.06.22Lietuvos įmonių vadovai iš esmės palankiai vertina Seimo ketvirtadienį patvirtiną naująjį Darbo kodeksą, nors yra ir teigiančių, kad esminių pokyčių dokumentas neatneš.

Šiandien vakare paaiškės Metų CEO, balsavimas dar vyksta

2016.06.15Jau šeštus metus paeiliui VŽ drauge su partneriu banku „Nordea“ renka Metų CEO – Lietuvoje veikiančios įmonės vadovą, sukūrusį daugiausia vertės darbuotojams, akcininkams ir visuomenei. Šiandien vakare vyksiančiame iškilmingame renginyje paaiškės, kuris kapitonas tiksliausiai manevruoja verslo laivą. Taip pat bus paskelbti ir kitų nominacijų laimėtojai.

Efektyvūs lyderiai: balsuokite už Metų CEO

2016.05.30Kaip ir kasmet, „Verslo žinios“ drauge su partneriu banku „Nordea“ siekia išsiaiškinti, kuris mūsų šalies vadovas ar vadovė sukūrė didžiausią vertę akcininkams, darbuotojams ir visuomenei. Tiksliausiai verslo laivą manevruojantis kapitonas paaiškės birželio 15 d. vyksiančiame iškilmingame renginyje.

Prasideda „Metų CEO“ rinkimai

2016.03.23„Verslo žinios“ kartu su banku „Nordea“ tęsia Lietuvos verslo aukščiausio lygio vadovams skirtą Lietuvos verslo lyderių projektą, kurį vainikuos apdovanojimai „Metų CEO“. Projekto metu bus išrinktas vadovas, sukūręs daugiausia vertės akcininkams, darbuotojams ir visuomenei, taip pat kitų 5 nominacijų lyderiai.

Pramonė – optimistų galerijoje

2016.03.21Lietuvos apdirbamoji pramonė jau ne pirmus metus demonstruoja gana pozityvius lūkesčius, optimistiškai nusiteikusi ir šiandien. Ir turi tam pagrindą – šios šakos įmonės pernai uždirbo 74% daugiau pelno nei 2014 m.

Pirkėjai spaudžia ieškoti pažangesnių sprendimų

2015.11.15Per pastaruosius ketverius metus apdirbamoji pramonė investicijas į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP) padidino beveik pusantro karto. Rezultatas: 1 Eur tokių įmonių pajamų uždirba 1,1 euro cento pelno daugiau nei kitose ne finansų įmonėse.

Medienos pramonės pulsas: vieni geriausių metų

2015.10.31Šiemet medienos, medienos gaminių ir baldų pramonė gyvena vienus palankiausių metų – pardavimai didėja, o energetika ir žaliava arba pinga, arba brangsta saikingai.

Didžiųjų eksportuotojų sąrašas – lyg pasaulio rinkų veidrodis

2015.08.02Šią liepą „Verslo žinių“ paskelbtame didžiausių 2014 m. Lietuvos eksportuotojų sąraše matomos analitikų užfiksuotos rinkų tendencijos – sparčiausiai didėjo baldų eksportas, ypač į ES šalis, o labiausiai mažėjo naftos produktų pramonės, žemės ūkio produktų ir chemijos pramonės, tarp jų – plastikų produkcijos, eksporto vertė. Šiemet baldų pramonė apsukų nemažina, o plastikų gamintojai tikisi geresnių rezultatų.

Čia matote naujausias Freda, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2013 10 31. "Le Meridien Vilnius" viešbučio konferencijų centre vyko "Verslo žinių" kartu su "Danske Bank" organizuota konferencija "Verslas 2014. Augimo pagreičio beeiškant". Indrė Genytė-Pikčienė, DNB banko vyresnioji analitikė ir Rimas Varanauskas, AB "Freda" valdybos pirmininkas, UAB „Baltijos baldų grupė“ (BBG) steigėjas. Aušros Barysienės nuotr.

image

2013 10 31. "Le Meridien Vilnius" viešbučio konferencijų centre vyko "Verslo žinių" kartu su "Danske Bank" organizuota konferencija "Verslas 2014. Augimo pagreičio beeiškant". Indrė Genytė-Pikčienė, DNB banko vyresnioji analitikė ir Rimas Varanauskas, AB "Freda" valdybos pirmininkas, UAB „Baltijos baldų grupė“ (BBG) steigėjas. Aušros Barysienės nuotr.