Imlitex, UAB

Įmonės kodas: 134004743
Adresas: Europos pr. 124, 46351 Kauno m.sav.
Vadovas: Arūnas Jonas Plančiūnas
Veikla: Maisto pramonė (Konditerijos gaminiai, saldumynai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m.

Imlitex, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Imlitex, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Imlitex, UAB

„Swedbank“ finansuos verslo centro statybas Kaune

2017.12.15„Swedbank“ Lietuvoje pasirašė sutartį su dukterine „Vičiūnų grupės“ įmone „Magnumo investicijos“ dėl 24 mln. Eur vertės finansavimo verslo centro „Magnum“ statyboms.

Laursas ir Glodas investuoja į ūkininkų prekybos platformą

2017.10.13Verslininkų Ilja Laurso ir Mindaugo Glodo valdomas rizikos kapitalo investicijų fondas „Nextury Ventures“ kartu su žaliavų prekybos bendrove „Imlitex“ investavo į ūkininkų prekybos platformą „AgroTrade“.

Įtaria, kad „Orlen Lietuva“ piktnaudžiavo padėtimi

2016.03.25Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl AB „ORLEN Lietuva“ galimo piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi parduodant žymėtą dyzeliną Lietuvoje.

Sūri kelininkų priklausomybė nuo Baltarusijos

2015.12.24Techninės druskos, kuria žiemą barstomi keliai, pirkimo konkursus pastaraisiais metais laimi viena bendrovė – ARVI grupės įmonė „Baltkalis“. Kiti rinkos dalyviai šansų turi nedaug – baltarusiška druska, kuria prekiauja „Baltkalis“, yra pigesnė. Ekologiškesnių alternatyvų kelių druskai taip pat nesvarstoma, nes jos per brangios.

Stručių auginimo versle liko vienas rimtas dalyvis

2015.04.13Prieš keliolika metų Lietuvoje kilęs stručių auginimo vajus jau nuslopo. Iš šių egzotinių paukščių dabar realiai pragyvena tik Vilniaus rajone stručių fermą „Baltic Straus“ valdantis ūkininkas, o Kauno rajone veikusi viena didžiausių tokių fermų Baltijos šalyse veiklą pristabdė.

Teisme – degalinių sąjungos ir Konkurencijos tarybos ginčas 

2015.03.23Vilniaus apygardos administracinis teismas pradėjo nagrinėti Lietuvos degalinių sąjungos (LDS) ir Konkurencijos tarybos ginčą dėl pastarosios atsisakymo pradėti tirti akcinės bendrovės „Orlen Lietuva“ piktnaudžiavimą dominuojančia padėtimi žymėto dyzelino rinkoje.

Teisme – ginčas dėl žymėto dyzelino kainos

2014.10.31Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) penktadienį pranešė priėmęs nagrinėti Lietuviškų degalinių sąjungos (LDS) skundą dėl Konkurencijos tarybos priimto sprendimo netirti bendrovės „Orlen Lietuva“ veiksmus žymėto dyzelino rinkoje.

Rado nesaugių razinų

2014.09.12Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba neleido į Lietuvos rinką tiekti 26 t nesaugių razinų, importuotų iš Pakistano.

26.000 bendrovių, kurioms gresia likvidavimas

2014.07.04Registrų centro (RC) duomenimis, šiemet liepos 1 d. finansinių ataskaitų nepateikė 26.240 Lietuvos bendrovių, daugiau nei pusė jų ataskaitų nepateikė dvejus ar daugiau metų iš eilės. Tarp jų – ne tik veiklos nevykdančios ar bankrutavusios įmonės, bet ir vienos didžiausių šalies bendrovių. Nors kol kas realių veiksmų prieš jas RC nesiima, viską gali pakeisti Seimo svarstomos įstatymų pataisos.

Tekstilininkai užsienyje mėgina įsitvirtinti su savo prekių ženklu

2014.01.19„Imlitex“ kontroliuojančiajai bendrovei priklausančios tekstilės bendrovės „Imlitex textile“ ir „Textile service“ Frankfurte vykusioje tarptautinėje namų tekstilės parodoje „Heimtextil 2014“ pirmą kartą pristatė savo sukurtas kolekcijas, kurias užsienio rinkose planuoja pardavinėti su savo prekių ženklu.

Užsienyje mėgina įsitvirtinti su savo prekių ženklu

2014.01.16„Imlitex“ kontroliuojančiajai bendrovei priklausančios tekstilės bendrovės „Imlitex textile“ ir „Textile service“ Frankfurte vykusioje tarptautinėje namų tekstilės parodoje „Heimtextil 2014“ pirmą kartą pristatė savo sukurtas kolekcijas, kurias užsienio rinkose planuoja pardavinėti su savo prekių ženklu.

Grūdininkai planuoja stambesnį eksportą

2013.08.09Liepos-rugpjūčio mėnesiais įsismarkėjantis grūdų sezonas šiemet žada maždaug 10% mažesnį derlių. Tačiau grūdininkai numato, kad jų šiųmetės eksporto apimtys bus panašios į pernykštes arba augs.

Čia matote naujausias Imlitex, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.