Lietkabelis, AB

Įmonės kodas: 147738655
Adresas: J. Janonio g. 4, 35101 Panevėžio m. sav.
Vadovas: Sigitas Gailiūnas
Veikla: Pramonė ir energetika (Elektros įranga, įrankiai ir mašinos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Gazel - 2015 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Lietkabelis, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Lietkabelis, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Lietkabelis, AB

„Lietuvos rytas“ sporto veiklai įregistravo prekės ženklą RYTAS

2018.10.31To paties pavadinimo krepšinio klubą anksčiau valdžiusi bendrovė „Lietuvos rytas“ įregistravo prekės ženklą RYTAS, su kuriuo ketina vykdyti sporto veiklą.

Brolių Lavrinovičių „LavTwins“ – žingsnis į globalią areną

2018.10.25Krepšininkai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai, šį sezoną žaidžiantys „Prienų Skycop“, pristato naująjį savo prekės ženklą „LavTwins“.

„Kesko Senukai“: sėkmės istorija tęsiasi

2017.06.07Viena žinomiausių ir didžiausių lietuviško kapitalo kompanijų šįmet žengia per 25-erių metų veiklos slenkstį ir stiprina tarptautinę lyderystę. Praeitais metais į savo rankas perėmę visų Skandinavijos koncerno „Kesko“ statybinių prekių parduotuvių Latvijoje ir Estijoje valdymą, „Kesko Senukai“ drąsiai įgyvendina ambicingą plėtros Baltijos šalyse viziją.

„Kesko Senukai“: sėkmės istorija tęsiasi

2017.06.06Viena žinomiausių ir didžiausių lietuviško kapitalo kompanijų šįmet žengia per 25-erių metų veiklos slenkstį ir stiprina tarptautinę lyderystę. Praeitais metais į savo rankas perėmę visų Skandinavijos koncerno „Kesko“ statybinių prekių parduotuvių Latvijoje ir Estijoje valdymą, „Kesko Senukai“ drąsiai įgyvendina ambicingą plėtros Baltijos šalyse viziją.

Smulkaus gamintojo nanožaliavos negąsdina

2016.09.12Oro filtrų pramonei gamintoja UAB „Technogaja“, šiemet baigusi naujos gamyklos statybą, jau mąsto apie plėtrą – investicijos siejamos tiek su filtrų gamyba, panaudojat nanožaliavas, tiek su nauju produktu, dėl kurio šiuo metu vyksta derybos su stambiais užsienio partneriais.

Daugiausiai didelio poveikio technologijoms prašo „Kazliškės“ ir „Šilputa“

2016.08.0922 įmonės, kurios siekia dalinio ES finansavimo taip vadinamoms didelio poveikio technologijoms (DPT) pramonėje diegti konkurencijos dėl ES lėšų praktiškai neturi.

Verslas įvertino prezidentės metinį pranešimą

2016.06.10Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinį pranešimą verslas vertina pozityviai – ji atkreipia dėmesį į svarbiausias stabiliam šalies augimui kelią užkertančias kliūtis. Bet ar įvardytų problemų sprendimas neklimps biurokratiniame ir korupciniame liūne, verslininkai nėra tikri.

EBPO receptas nuo jaunimo nedarbo – mažesnės algos

2016.02.27Lietuvos jaunimo nedarbo lygis vis dar išlieka trečdaliu didesnis nei prieš krizę. Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) ragina Lietuvą šią problemą spręsti mažinant jaunuoliams algas ir keičiant Darbo kodeksą.

Nesusitaria dėl išmokų atleidžiamiems darbuotojams

2015.12.08Trišalė taryba Ilgalaikio darbo išmokų fondo įstatymo projektą svarstys ir kitame posėdyje – tiek darbdaviai, tiek profsąjungos jam turi pastabų.

Atgimstanti pramonė Panevėžio regioną vėl stato ant kojų

2015.05.15Užsienio investuotojai ne tik grąžina Panevėžiui pramonės miesto vardą, bet sukuria ir palankesnių sąlygų smulkiajam verslui, kuris stambiesiems gamintojams tiekia savo produkciją ir siūlo aptarnavimo paslaugas. Jei bus dar labiau sustiprinti inžinerijos, IT ir logistikos sektoriai, šio regiono ekonominiai rodikliai gali šauti strėle aukštyn.

Atgimstanti pramonė Panevėžio regioną vėl stato ant kojų

2015.04.30Užsienio investuotojai ne tik grąžina Panevėžiui pramonės miesto vardą, bet sukuria ir palankesnių sąlygų smulkiajam verslui, kuris stambiesiems gamintojams tiekia savo produkciją ir siūlo aptarnavimo paslaugas. Jei bus dar labiau sustiprinti inžinerijos, IT ir logistikos sektoriai, šio regiono ekonominiai rodikliai gali šauti strėle aukštyn.

Atgaivina ŠVENTĘ ir kuria vertę

2015.03.27Naujas formatas, išskirtinis muzikos ir šviesų reginys, dovanų gausa turėtų atgaivinti pastaraisiais metais priblėsusią LKL „Žvaigždžių dienos“ šventę. Ji šiemet grįžta į Vilnių.

Darbo kodeksas išvydo dienos šviesą

2015.03.19Pagaliau pristatytas mokslininkų parengtas Darbo kodeksas, jau gegužę jis turėtų būti svarstomas Seime. Projekto autoriai žada ir daugiau lankstumo darbo santykiuose, ir daugiau galimybių darbuotojams. Verslininkai sutinka, kad kryptis teisinga, tačiau baiminasi, kad daugiau galių suteikiama profesinėms sąjungoms.

Į naująjį Darbo kodeksą žiūri atsargiai

2015.03.19Naująjį Darbo kodeksą vieni vadina keliais dešimtmečiais aplenkusiu laiką ir džiūgauja, kad jo galėtų pavydėti net vakariečiai, o kiti peikia dėl dirbtinai stiprinamų profsąjungų galių. Mokslininkai tikina bandę į darbo santykius pažvelgti iš šalies.

Darbo santykius reguliuos per profsąjungas

2015.02.04Mokslininkų grupės kuriamas Darbo kodeksas pagaliau iš fragmentiškai pateikiamų detalių virsta vientisu teisės aktu. Jo pagrindinė nuostata – mainais į lankstesnius darbo santykius suteikti daugiau galių profsąjungoms.

Apie MMA – prieš rinkimus

2015.01.27Vyriausybės iniciatyva šiandien į Trišalės tarybos darbotvarkę įtrauktas klausimas dėl minimaliosios mėnesinės algos (MMA) didinimo. Nelaukiant makroekonomikos rodiklių diskutuoti apie didinimą valdančiuosius spaudžia artėjantys savivaldos rinkimai.

Uoliausiai darbo vietas pernai augino prekybininkai ir baldininkai

2014.12.17Šiemet Lietuvos įmonėse darbuotojų skaičius išaugo 29.000, o darbdavių skaičius – 4.000. Personalą labiausiai gausino prekybininkai ir baldininkai, o darbuotojų skaičius sparčiai tirpo švietimo, siuvimo bei pastatų statybos įmonėse, remiantis „Sodros“ duomenimis, teigiama UAB „Creditreform Lietuva“ pranešime.

Lygos progresas naudingas ir klubams, ir žiūrovams

2014.09.27Būrys naujų solidžių rėmėjų, nauja čempionams atiteksianti taurė, ūgtelėjęs prizinis fondas, dėmesys rinkodarai, aršesnės kovos ir intrigos laukimas – su tokiomis naujovėmis naująjį sezoną pradeda „Beko–LKL“ lyga.

Grėsmes analizuoja, o pusmetį baigė rekordiškai

2014.07.22Apdirbamoji pramonė rodo rekordinį augimą – neskaičiuojant rafinuotų naftos produktų gamybos, pasiektas didžiausias pardavimo dydis per pastaruosius penkerius metus. Gamybos įmonių vadovai dėlioja investicijų planus ir kol kas grėsmių augimui neįžvelgia.

Darbo sutartis perrašyti neprivalu, bet patariama

2014.06.06Keisti darbo sutarčių įvedant eurą nereikės, bet norint apsidrausti nuo nesusipratimų ateityje vis dėlto rekomenduojama tai padaryti.

Čia matote naujausias Lietkabelis, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2011 07 13. AB "Lietkabelis" - elektros laidų ir kabelių gamybos įmonė Panevėžyje. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2011 07 13. AB "Lietkabelis" - elektros laidų ir kabelių gamybos įmonė Panevėžyje. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2011 07 13. AB "Lietkabelis" - elektros laidų ir kabelių gamybos įmonė Panevėžyje. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2011 07 13. AB "Lietkabelis" - elektros laidų ir kabelių gamybos įmonė Panevėžyje. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2011 07 13. AB "Lietkabelis" - elektros laidų ir kabelių gamybos įmonė Panevėžyje. Vladimiro Ivanovo nuotr.