Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB

Įmonės kodas: 122351387
Adresas: V. A. Graičiūno g. 8, 01110 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Algimantas Markauskas
Veikla: Pramonė ir energetika (Chemijos pramonė, gaminiai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB

STT pradėjo tyrimą dėl informacijos apie „Lietuvos energijos“ Stebėtojų tarybą atskleidimo

2017.08.31Trečiadienį Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo atskleidžiant Lietuvos Respublikos finansų ministerijai pateiktą įslaptintą informaciją.

Nauja „Lietuvos energijos“ stebėtojų taryba – be vieno nario

2017.08.30UAB „Lietuvos energiją“ valdanti Finansų ministerija 4 metų kadencijai išrinko naują bendrovės stebėtojų tarybą – tiesa, ji kol kas be vieno nepriklausomo nario.

Konkursas „Pakuočių sektoriaus lyderiai 2017“: jau galite teikti paraiškas

2017.05.26Praėjusią savaitę vykusioje 5-ojoje jubiliejinėje VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ konferencijoje–diskusijoje „5-ti metai kartu. Saldu ar kartu?“ paskelbtas konkurso „Pakuočių sektoriaus lyderiai 2017“ startas, kuriame kviečiami dalyvauti pakuočių sistemos dalyviai: gamintojai ir importuotojai, pakuočių gamintojai, savivaldybės ir regioniniai atliekų tvarkymo centrai, atliekų tvarkytojai.

„Geidžiamiausias darbdavys 2017“: paaiškėjo 32 patraukliausios bendrovės

2017.05.22Skaitytojai išrinko 32 bendroves, kurios toliau kovos dėl titulo „Geidžiamiausias darbdavys 2017“. Tarp jų – septyniolika naujokių.

„Metų CEO“ rinkimai: verslo lyderiai jau išsirikiavo prie starto linijos

2017.04.12Pradedamas „Verslo žinių“ kartu su banku „Nordea“ septintus metus rengiamas projektas „Lietuvos verslo lyderiai“. Jo metu bus įvertintos ne tik stabiliai ir sėkmingai veikiančios įmonės, bet ir išrinktas Metų CEO – vadovas, sukūręs daugiausia vertės akcininkams, darbuotojams ir visuomenei.

Mokslas ir menas eina išvien

2016.11.27„Thermo Fisher Scientific Baltics“ darbuotojai įmonėje surengė parodą „Tiltai“. Joje eksponuojami Lietuvos modernaus meno atstovų tapybos ir grafikos darbai. Visi jie – pasiskolinti iš Modernaus meno centro (MMC) kolekcijos.

Parama inovacijoms – tik valdžios retorika

2016.10.05Išradimų patentų paraiškų skaičius Lietuvoje mažėja jau keletą metų iš eilės: blogėjo valstybės paramos sąlygos patentavimui, šiemet taip ir nesulaukta kvietimo pretenduoti į europines lėšas. Valdančiųjų užmojai skatinti inovacijas, didesnę pridėtinę vertę kuriančius produktus teliko retorika. Išradėjai konstatuoja, kad šiuo metu Lietuva yra sutartininkų valstybė, dirbanti pagal kitų intelektinės nuosavybės turėtojų užsakymus.

Pramonės lydere išrinkta „Šviesos konversija“ netiki „Lean“

2016.08.31Skaitytojų balsais geriausia pramonės įmone išrinkta UAB mokslinė gamybinė firma „Šviesos konversija“. Ji, vos prieš pustrečių metų persikėlusi į naują lazerių gamybos kompleksą, vėl planuoja plėtrą – projektuoja priestato statybą ir derasi dėl įsigijimų.

Lietuvos pramonės lyderiai: finale – 3 bendrovės

2016.08.09Į geriausios pramonės sektoriaus bendrovės rinkimų finalą pateko trys bendrovės - UAB MGF „Šviesos konversija“, UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ ir UAB „LiTak-Tak“.

Anksti sutvarkęs procesus - nesigailėsi

2016.07.25Lietuvoje randasi vis daugiau įmonių, kurios išskirtinį dėmesį skiria procesams tobulinti bei efektyvumui didinti. Standartizuoti procesus verta kuo anksčiau, bet su viena sąlyga: jei tai nesikerta su įmonės veikla.

Kai verslininkas nusimeta švarką: A. Markauskas ir V. Kaikaris apie maistą ir laisvalaikį

2016.07.23Į VŽ klausimus apie mėgstamiausias vietas pietauti, pomėgius ir poilsį atsako Algimantas Markauskas, „Thermo Fisher Scientific Baltics“ generalinis direktorius, viceprezidentas Baltijos regionui, ir Vytautas Kaikaris, UAB „Small Planet Airlines“ generalinis direktorius ir vienas iš savininkų.

Algimantas Markauskas: aš – laimės kūdikis

2016.06.17„Thermo Fisher Scientific“ korporacijos vadovai priima milijardų vertus sprendimus, o su įmonės darbuotojų sukurtais reagentais dirba Nobelio premijos laureatai. VŽ „Savaitgalis“ – apie prekybą mokslu ir ambicijas.

„Metų CEO“ – Janis Meikšans

2016.06.15„Verslo žinių“ ir „Nordea“ surengtuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose paskelbtas „Metų CEO“. Juo tapo Janis Meikšans, farmacijos UAB „Sicor Biotech“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas.

Metų investuotoja – „Thermo Fisher Scientific Baltics“

2016.06.15„Verslo žinios“ drauge su „Nordea“ surengtuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose paaiškėjo „Metų investuotojo“ titulo laimėtojai.

Šiandien vakare paaiškės Metų CEO, balsavimas dar vyksta

2016.06.15Jau šeštus metus paeiliui VŽ drauge su partneriu banku „Nordea“ renka Metų CEO – Lietuvoje veikiančios įmonės vadovą, sukūrusį daugiausia vertės darbuotojams, akcininkams ir visuomenei. Šiandien vakare vyksiančiame iškilmingame renginyje paaiškės, kuris kapitonas tiksliausiai manevruoja verslo laivą. Taip pat bus paskelbti ir kitų nominacijų laimėtojai.

„Metų CEO“ rinkimai - prasidėjo ketvirtfinalis

2016.06.09Portale vz.lt liko 4 kandidatai, iš kurių skaitytojai išrinks vadovą, jų nuomone, labiausiai vertą „Metų CEO“ vardo.

„Metų CEO“ rinkimai: antrame etape liko 8 kandidatai

2016.06.07Portalo vz.lt skaitytojų balsai lėmė, kurie kandidatai į „Metų CEO“ vardą perkopė į antrą balsavimo etapą.

Efektyvūs lyderiai: balsuokite už Metų CEO

2016.05.30Kaip ir kasmet, „Verslo žinios“ drauge su partneriu banku „Nordea“ siekia išsiaiškinti, kuris mūsų šalies vadovas ar vadovė sukūrė didžiausią vertę akcininkams, darbuotojams ir visuomenei. Tiksliausiai verslo laivą manevruojantis kapitonas paaiškės birželio 15 d. vyksiančiame iškilmingame renginyje.

Sėkmingos įmonės DNR: ką rodo Lietuvos verslo pavyzdžiai

2016.05.22Yra begalė tyrimų ir apklausų, kuriomis siekiama išsiaiškinti, kokie veiksniai lemia, kad vienos bendrovės veikia sėkmingiau nei kitos.

Šiemet – naujas biotechnologų spurtas

2016.05.09Į plėtrą ir naujų produktų gamybą investavusios didžiosios Lietuvos biotechnologijų įmonės šiemet planuoja spartų pajamų augimą.

Čia matote naujausias Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2017 08 08. UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ Vilniuje. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 08 08. UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ Vilniuje. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 08 08. UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ Vilniuje. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 08 08. UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ Vilniuje. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 08 08. UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ Vilniuje. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.