Freda, AB

Įmonės kodas: 133386126
Adresas: Piliakalnio g. 3, 45360 Kauno m. sav.
Vadovas: Antanas Ėmužis
Veikla: Pramonė ir energetika (Baldai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m. Gazel - 2012 m.

Freda, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Freda, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Freda, AB

IKEA mažo formato parduotuvės nepasiteisino: Lietuvos verslininkų nuomonė

2018.09.24Švedijos baldų mažmeninės prekybos įmonės IKEA parduotuvės miestų centruose Norvegijoje nepasiteisino, todėl atsisakoma trijų tokių parduotuvių ir nuspręsta neplėtoti šio formato kitose šalyse.

„Freda“ viršijo 100 mln. Eur apyvartą, uždirbo beveik 9 mln. Eur pelno

2018.07.20Kauno baldų gamybos bendrovė „Freda“ praėjusiais metais uždirbo 8,945 mln. Eur grynojo pelno – 52,3% daugiau nei 2016 metais, kai jis buvo 5,874 mln. Eur.

Lietuvos verslo lyderiai vienui vieni į kovą nebeina

2018.06.24Kasmet VŽ analitikai nagrinėja didžiausių šalies bendrovių tūkstantuką: skaičiuoja, kas džiaugėsi didžiausia apyvarta ir pelnu, kas sukūrė daugiausia darbo vietų. Be aiškiai matematiškai apskaičiuojamų rodiklių, VŽ kreipia dėmesį ir į visuomeninę įmonių veiklą, rūpinimąsi darbuotojais ir bendruomene, vertina, ar verslas plėtojamas pagal tvarumo principus. Tik susumavus visas dedamąsias, skelbiami projekto „Lietuvos verslo lyderiai“ laimėtojai.

„Freda“ Kauno LEZ išsinuomojo antrą sklypą plėtrai

2018.06.18Baldų AB „Freda“ akcininkai baigia statyti gamybos pastatą Kauno LEZ, tačiau, be 4,6 ha sklypo, išsinuomoto korpusinių baldų gamybai ir logistikos sandėliui, akcininkai yra išsinuomoję LEZ ir antrą panašaus dydžio sklypą. Konkreti jo paskirtis bus aiški po poros metų.

Išrinkti „Lietuvos verslo lyderiai“ ir „Metų CEO“

2018.06.13Aštuntą kartą „Verslo žinios“ kartu su banku „Luminor“ apdovanojo „Lietuvos verslo lyderius“ bei „Metų CEO“. Juo šiais metais tapo Algirdas Juozapavičius, UAB „Šviesos konversija“ vadovas.

Gamyboje ryškėja grėsmingos kreivės

2018.06.12Pirmąjį šių metų ketvirtį apdirbamoji pramonė didino pardavimą ir pelną, tačiau kai kurių sektorių rezultatai kelia nerimą: nemetalo mineralinių produktų įmonių nuostoliai, palyginti su praėjusiais metais, išaugo daugiau nei dvigubai.

Akmenės LEZ planuojama užpildyti labai sparčiai

2018.06.07Vieną didžiausių plyno lauko investicijų Lietuvoje pradedanti Vakarų medienos grupė (VMG) siekia tapti ir Akmenės LEZ operatoriumi ir neslepia, kad galimybe kurtis greta jos LEZ jau domisi Vokietijos ir Austrijos gamintojai.

Įkurtas medienos produktų gamybos inovacijų klasteris

2018.02.08Ūkio ministerijoje ketvirtadienį verslo, savivaldos, mokslo ir mokymo įstaigų atstovai pasirašė partnerystės sutartį, kuria kuriamas Medienos produktų gamybos inovacijų klasteris.

IKEA tiekėjai iš Lietuvos atsidūrė pajėgiausiųjų ketvertuke

2018.02.07Baldus ir interjero detales Švedijos IKEA grupei gaminančios Lietuvos bendrovės didžiausių tiekėjų sąraše 2017 m. palypėjo į ketvirtą vietą ir aplenkė švedų gamintojus.

Naujasis „Fredos“ fabrikas gamybos apimtį išaugins kartais

2018.01.18SEB bankas ir Kauno baldų gamintoja AB „Freda“ susitarė dėl 26,9 mln. Eur paskolos, kuri skirta bendrovės naujos kietųjų korpusinių baldų gamyklos „Geras baldų fabrikas“ ir logistikos sandėlio statyboms Kauno LEZ finansuoti.

Grėsmingi signalai iš Švedijos NT rinka stiprėja

2017.12.20Daugėjant akivaizdų nuosmukį Švedijos nekilnojamojo turto (NT) rinkoje patvirtinančių ženklų, Lietuvos bankai tikina, kad jų skolinimo politikos Lietuvoje tai tikrai nepakeis. Centrinis bankas į situaciją žiūri rimčiau, pripažįsta, kad grėsmės pradėjo pildytis ir svarsto apie pasekmes.

„Fredos“ akcininkai Kauno LEZ investuoja 42 mln. Eur

2017.12.15Ilgametę patirtį baldų gamyboje turintys AB „Freda“ akcininkai Kauno LEZ projektuoja 32.000 kv. m. kietų korpusinių baldų gamyklą “Geras baldų fabrikas“ (GBF) bei logistikos sandėlį. Pirmajame etape investicijos sieks apie 42 mln. Eur.

„DS Smith“: nuo dėžių gamintojo iki pakuočių stratego

2017.12.13Pirkiniai – nuo šokoladinių saldainių iki baldų – pas mus atkeliauja saugiai supakuoti. Labai dažnai – kartoninėje dėžėje, pagamintoje Vilniuje, Žemuosiuose Paneriuose. Šioje vietoje pirmoji ruda kartoninė dėžė buvo sukonstruota prieš 50 metų.

Tik IKEA gaminančios „Fredos“ vadovas: Kinijos baldų gamintojai – nepavojingi

2017.12.01Kauno AB „Freda“, baldų gamybos įmonė, šiemet planuoja 14% apyvartos augimą ir pasiekti apie 105 mln. Eur. Įmonė dirba IKEA koncernui ir neplanuoja nieko keisti.

VMG investuoja 210 mln. Eur, kiti plėtrai skirs dar beveik 300 mln. Eur

2017.11.21Trys gamyklos, logistikos centras, 210 mln. Eur sieksiančios investicijos, 500 tiesioginių ir 300 netiesioginių darbo vietų – toks naujas Vakarų medienos grupės (VMG) projektas planuojamas šalia Klaipėdos. Neabejojama, kad ši didžiulė investicija taps postūmiu visai baldų pramonei, kuri šiuo metu yra pasiekusi gamybos pajėgumo išnaudojimo piką, tad jau dėlioja naujas investicijas, bursis į klasterį.

Apdovanoti verslo lyderiai bei „Metų CEO“

2017.06.21„Verslo žinių“ kartu su banku „Nordea“ septintus metus rengiamuose rinkimuose „Lietuvos verslo lyderiai“ apdovanoti sėkmingai veiklą vystantys verslo atstovai bei „Metų CEO“ – vadovas, sukūręs daugiausia vertės akcininkams, darbuotojams bei visuomenei.

TOP cv.lt: kas ieško darbuotojų aukščiausioms pozicijoms

2016.11.25Artėjant didžiosioms metų šventėms pritraukti naujus darbuotojus į vadovaujančias pozicijas darosi sunkiau, todėl darbdaviai susilaiko nuo jų paieškos ir pradeda laukti sausio, kai kandidatai vėl bus linkę kalbėtis.

TOP cv.lt: darbo visada yra parduotuvėse

2016.09.02Mažmeninės prekybos tinklai yra vieni aktyviausių darbo rinkos dalyvių – kas savaitę jie nuolat atnaujina darbo pasiūlymus įvairių sričių specialistams, nuolat ieškoma tiek kasininkų, tiek parduotuvių padalinių vadovų.

TOP cv.lt: vasarą darbo rinkoje aktyviausi pramonės darbdaviai

2016.08.18Vasarą nepertraukiamai vykstanti gamyba reikalauja nuolatinių žmogiškųjų resursų, todėl šis sektorius yra vienas iš tų, kuris nelaukia aktyvesnės darbo rinkos sezono pradžios, o gerus darbo pasiūlymus ieškantiems darbo pateikia ir vasarą.

Darbo kodeksas vadovų ir savininkų akimis: giria atostogų, atleidimo tvarkas

2016.06.22Lietuvos įmonių vadovai iš esmės palankiai vertina Seimo ketvirtadienį patvirtiną naująjį Darbo kodeksą, nors yra ir teigiančių, kad esminių pokyčių dokumentas neatneš.

Čia matote naujausias Freda, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2013 10 31. "Le Meridien Vilnius" viešbučio konferencijų centre vyko "Verslo žinių" kartu su "Danske Bank" organizuota konferencija "Verslas 2014. Augimo pagreičio beeiškant". Indrė Genytė-Pikčienė, DNB banko vyresnioji analitikė ir Rimas Varanauskas, AB "Freda" valdybos pirmininkas, UAB „Baltijos baldų grupė“ (BBG) steigėjas. Aušros Barysienės nuotr.

image

2013 10 31. "Le Meridien Vilnius" viešbučio konferencijų centre vyko "Verslo žinių" kartu su "Danske Bank" organizuota konferencija "Verslas 2014. Augimo pagreičio beeiškant". Indrė Genytė-Pikčienė, DNB banko vyresnioji analitikė ir Rimas Varanauskas, AB "Freda" valdybos pirmininkas, UAB „Baltijos baldų grupė“ (BBG) steigėjas. Aušros Barysienės nuotr.